وزیر جهاد کشاورزی گفت: امروز سنگر وزارت جهاد کشاورزی خودکفایی، حفظ امنیت و استقلال غذایی است و باید بدون تردید و با قدرت مسیر را ادامه دهیم.

سید جواد ساداتی‌نژاد وزیر جهاد کشاورزی در گردهمایی سراسری بسیجیان وزارت جهاد کشاورزی که با حضور مقامات لشکری و کشوری، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و بسیجیان برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و مدافع امنیت اظهار کرد: انقلاب ما یک انقلاب خدایی است، امام خمینی (ره) با قدرت و قوت این انقلاب را رهبری کرد و امام حاضر ما هم در همان مسیر با قدرت پیش می‌رود.

وی افزود: جمهوری اسلامی مخالفین و دشمنان بسیاری دارد و کارشکنی‌هایی بر علیه نظام انجام می‌شود که نشان از مسیر درست نظام است.

ساداتی‌نژاد با تاکید بر پابرجایی نظام مقدس جمهوری اسلامی ادامه داد: این مسیر تا زمان ظهور حضرت ولیعصر (عج) ادامه خواهد داشت.

وی با بیان این که بسیج وزارت جهاد کشاورزی در این دوره متفاوت عمل کرده است، گفت: نگاه و روح جهاد سازندگی در نیروهای بسیجی وزارتخانه وجود دارد، این نگاه ویژه در کاروان‌های ترویج و بهره‌وری، دامپزشکی، احیای قنوات و … نمود داشته است.

وزیر جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: خانواده شهدا راه را به ما نشان می‌دهند تا از مسیر منحرف نشویم، خانواده شهدا پرچم برافراشته وزارت جهاد کشاورزی هستند.

وی افزود: امروز سنگر وزارت جهاد کشاورزی خودکفایی، حفظ امنیت و استقلال غذایی است و باید بدون تردید و با قدرت مسیر را ادامه دهیم.

مقام عالی وزارت با بیان اینکه سردار سلیمانی وظیفه خود را در استای هدف به درستی انجام داد، گفت: ما هم باید وظیفه خود را به درستی انجام دهیم و لغزشی در این مسیر نداشته باشیم.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم از خانواده شهید مدافع امنیت اجاقی، خانواده شهدای دفاع مقدس، جانبازان و بسیجیان حافظ امنیت توسط وزیر جهاد کشاورزی تقدیر شد.

همچنین لوح تقدیر و کارت عضویت فعال در بسیج توسط مادر شهید اجاقی به وزیر جهاد کشاورزی اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید