استان شدن

طرح استان شـدن کاشان از مطالبـات قدیمی مردم منطقه کاشـان و آران و بیدگل است که در مجلس دهم کارهای کارشناسی فراوانی روی آن انجام شد و در نهایت به صحن علنی مجلس رسید که به دلیل تعطیلی مجلس دهم درایام کرونا به نتیجه نرسید. این طرح مجددا به هیئت رئیسه مجلس یازدهم اعلام وصول شده است.

طرح‌های تقسیمات کشوری تا انتخابات 1400 مسکوت می‌ماند

0
به درخواست وزیر کشور، کلیه طرح‌های تقسیمات کشوری تا...

طرح تشکیل استان گلساران تحویل هیئت رئیسه مجلس شد

0
طرح تشکیل استان گلساران به هیئت رئیسه مجلس یازدهم...

۱۰۰۱ دلیل برای استان شدن کاشان

0
این موشن گرافیک باحال رو از دست ندین...

کاهش تعرفه برق

کاشان شهری با آب و هوای خشک است و به لحاظ موقعیت منطقه‌ای می‌بایست در منطقه سوم گرمسیری قرار بگیرد. با همت مردم کاشان و آران  و بیدگل و دکتر ساداتی نژاد منطقه کاشان و آران و بیدگل نیز در لیست مناطق گرمسیری قرار گرفت و توانست از مزایای مصوبه کاهش تعرفه برق برخوردار شود.

اولین نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی در کاشان راه‌اندازی شد

0
به گزارش خبرگزاری فارس از کاشان، همایون حائری معاون...

افتتاح مرکز پاسخگویی به مشترکین و مرکز کنترل عملیات...

0
مرکز پاسخگویی به مشترکین و مرکز کنترل عملیات برق...

بازدید نماینده مردم از اداره برق کاشان

0
نماینده مردم همچنین با توجه به اجرایی شدن طرح کاهش تعرفه برق کاشان و آران و بیدگل از ابتدای خردادماه در گفتگو با کارشناسان این اداره از وضعیت مصرف برق در منطقه آگاهی پیدا کرد.

جاده ها

جاده‌های منطقه کاشان و آران و بیدگل و بسیاری از بزرگراه‌های مواصلاتی همسایه آن دارای مشکلات متعددی بوده است که باعث حوادث تلخ بسیاری در رفت و آمدهای بین شهری و میان استانی شده است. یکی از برنامه‌های مستمر دکتر ساداتی نژاد در دوران نمایندگی در مجلس دهم و یازدهم ارتقاء وضعیت جاده‌ها بوده است.

چرخش چرخ صنعت

در شرایط سخت اقتصادی باید بوسید دست آن صنعتگری را که نمی‌گذارد چرخ صنعت از چرخش بایستد و باید ایستاد به افتخار آن کارآفرینی  که نمی‌گذارد کارگری شرمنده خانواده‌اش شود. ارتقاء شهرک‌های صنتی و شرایط کار و کارگری در منطقه کاشان و آران و بیدگل از جمله برنامه‌ها و اهداف دکترساداتی نژاد است که در با قوت بیشتری دردوره دوم نمایندگی پیگیری خواهد شد.

 

خط تولید کنسرو ماهی شرکت شمس درخشان کاشان راه...

0
احیای خط تولید کنسرو ماهی شرکت شمس درخشان کاشان...

پیگیری پروژه‌های صنعتی و معدنی کاشان و آران و...

0
دکتر ساداتی نژاد نماینده محترم مردم شریف کاشان و...

چرخه تولید کشور با تلاش و همت کارگران در...

0
دکتر ساداتی نژاد در پیام تصویری با تبریک روز کار و کارگر عنوان کرد: شهرک‌های صنعتی کاشان و آران و بیدگل شرایط رفاهی و خدماتی بهتری را برای کارگران فراهم کنند.

منطقه ویژه اقتصادی

 مناطق ویژه اقتصادی عامل ایجاد تحول و اشتغال در هر جایی هستند که شکل می‌گیرند. منطقه ویژه اقتصادی کاشان به دلیل واقع شدن در مسیر مواصلاتی شمال به جنوب بستر مهمی برای خروج کاشان از رکود صنعتی و ارتقاء آن می‌باشد که از سال 1384 آغاز شد. پیگیری و تکمیل پروژه منطقه اقتصادی کاشان از مهمترین برنامه‌های دکتر ساداتی نژاد است که همچنان ادامه دارد.

 

آیین کلنگ‌زنی و طرح توسعه فولاد امیرکبیر کاشان

0
آیین کلنگ‌زنی و طرح توسعه شرکت فولاد امیرکبیر کاشان...

دعوت از رئیس سازمان ایمیدرو دکتر خداداد غریب‌پور

0
دعوت از معاون وزیر و رئیس سازمان ایمیدرو دکتر...

پرسش و پاسخ مجازی دکتر ساداتی نژاد با خبرنگاران...

0
پرسش و پاسخ مجازی دکتر ساداتی نژاد با خبرنگاران...

احیای مرغ آرین

در دهه 70 و 80  با برداشتن تحریم مرغ و افزایش بی‌رویه واردات مرغ اجداد انگلیسی، تولید و پرورش مرغ لاین آرین که نژاد مرغ ایرانی است کاهش یافت. در سال‌های اخیر با افزایش قیمت غذای طیور، تنظیم بازار قیمت‌مرغ و تخم مرغ بسیار دشوار شد. پیشنهاد دکتر ساداتی نژاد احیای مرغ لاین آرین در داخل و قطع وابستگی به نهاده‌های دامی وارداتی است.

گردشگری

منطقه کاشان و آران و بیدگل یکی از بهره‌مندترین مناطق کشور در دسترسی به ظرفیت‌های گردشگری است. دریاچه نمک، کویر مرنجاب و پارک نجوم نیاسر از جمله این ظرفیت‌هاست که در دوره اول نمایندگی دکتر سیدجواد ساداتی نژاد به صورت مستمر پیگیری شده و همچنان رو به توسعه است.

 

آسیب صنعت بوم‌گردی کاشان از شیوع کرونا

0
بیش از دو هزار فعال صنعت بوم گردی در کل کشور وجود دارد که بیشترین آسیب را از شیوع کرونا دیده‌اند.

رو در رو با وزیر ارتباطات

0
سال 1397 وزیر ارتباطات و فناوری را به کاشان دعوت کردیم و قول‌هایی گرفتیم.

ثبت ملی دریاچه نمک راهگشای جذب گردشگر در آران...

0
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل با تشکر از زحمات سه ساله در ثبت ملی دریاچه نمک گفت: ثبت ملی دریاچه نمک نقش بسزایی در جذب گردشگر دارد و بر همین اساس ثبت جهانی این دریاچه بیش از پیش اهمیت دارد.

محصولات استراتژیک

گندم، ذرت، پیاز، سیب‌زمینی، زعفران، دانه‌های روغنی، انگور، چقندرقند و محصولات دامی مثل شیر و تخم‌مرغ از جمله محصولات استراتژیک کشاورزی ماست که ساماندهی بازار هر یک از آنها جهت رونق تولید داخلی، کاهش واردات و تعیین قیمت مناسب برای حمایت از مصرف‌کننده و تولیدکننده ضرورت دارد. این مهم در فهرست برنامه‌های دکترساداتی نژاد به عنوان ریاست کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس قرار دارد.

 

دولت در زمینه تحقق شعار جهش تولید موفقیتی نداشته...

0
سیدجواد ساداتی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اقتصادی شبکه خبری تهران...

رئیس کمیسیون کشاورزی: کردستان از اصلی‌ترین مناطق تولید علوفه...

0
رییس کمیسیون کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست گفت:...

اختصاص اعتبار ۳ هزار میلیاردی برای تقویت صندوق بیمه...

0
نمایندگان مردم در خانه ملت پیشنهاد دکتر سید جواد...