✅ زهرا روحی نوش آبادی: برای حفظ وحدت انصراف دادم
معرفی: مدرس دانشگاه، کارشناس ارشد مددکاری اجتماعی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران، خواهر شهید انقلاب شهید احسان روحی، صاحب امتیاز و مسئول فنی کلینیک مددکاری و مشاوره خانواده

– چرا به نفع دکتر ساداتی نژاد انصراف دادید؟ فکر می کنم نباید انگیزه شخصی سرلوحه کارم باشد. بنا به فرمایش مقام معظم رهبری به خاطر حفظ وحدت و با توجه به اینکه آقای دکتر ساداتی نژاد تجربه و توانایی بیشتری دارد و ایشان هم رئیس بسیج اساتید دانشگاههای تهران بوده اند و الان منتخب جریان اصولگرایی کاشان هستند، لذا برای این که ایشان با اقتدار بیشتری پا به عرصه انتخابات بگذارند حمایت خودم را از ایشان اعلام می کنم و به نفع ایشان انصراف میدهم.

 

 

 
✅ دکتر علیرضا مفرح ابوزیدآبادی: خیر و صلاح را در نظر گرفتم.

معرفی: 7 سال معاونت درمان و قائم مقام رئیس شبكه بهداشت آران و بیدگل، 7 سال مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان و عضو علی البدل شورای شهر کاشان، هم اکنون مشاور شهردار و سرپرست اداره شهر سالم شهرداری کاشان

– آقای دکتر، علت اصلی انصراف شما به نفع دکتر ساداتی نژاد چیست؟
ما باید مشورت و راهنمایی بگیریم. وقتی شورایی با نام شورای اصولگرایی تشکیل شده است باید به نظر آن احترام بگذاریم. بر همین اساس خود نیز مصلحت اندیشی کردم و خیر و صلاح شهر را در نظر گرفتم و به این نتیجه رسیدم که به نفع دکتر ساداتی نژاد از ادامه حضور در انتخابات انصراف بدهم. علاوه بر سیادت دکتر ساداتی نژاد، رتبه علمی و سبقه کاری و تقوایی که در ایشان احساس کردم. در صحبت ها و مشورتهایی که با عزیزان و خیرخواهان انجام دادم به این نتیجه رسیدم به نفع ایشان کنار بروم.

 

 

 
✅دکتر حسین نیکزاد: دکتر ساداتی نژاد در عرصه ی کشوری موفق خواهد بود

معرفی: دکترای تخصصی آناتومی و جنین شناسی و استاد تمام دانشگاه با 20 سال سابقه تدریس؛ ریاست مجمع خیرین سلامت کاشان، رئیس اسبق دانشکده پیراپزشکی ، معاون سابق پشتیبانی و پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی

– دلیل اصلی ایثار شما و انصراف از عرصه ی انتخابات چیست؟
بنده اعتقاد دارم اگر در صحنه ی انتخابات کسی هست که توانمندتر از من است، باید بخاطر مردم جامعه از صحنه کناره گیری می کنم. ازطرفی متوجه شدم اقبال نیروهای ولایی به سمت دکتر ساداتی نژاد بیشتر است. – کدام ویژگی های شخصیتی و عملکردی موجب شد تا به نفع ایشان انصراف دهید؟ ایشان را فردی متخصص، باتجربه و دانشگاهی می دانم که پیگیری بسیار خوبی در امور اجتماعی دارند. در مدتی که رئیس دانشگاه کاشان بودند، پیشرفتهای زیادی را در آنجا رقم زدند که نشان از توان بالای ایشان دارد. لذا اعتقاد دارم ایشان در سطح کشوری نیز مدیری موفق خواهند بود.

 

 

 
✅محسن کاکلی محمودآبادی: برای تأمین منافع شهرستان کاشان و آران و بیدگل به نفع دکتر ساداتی نژاد انصراف دادم.

معرفی: جانباز، کارشناسی ارشد مدیریت، رئیس اسبق امور ایثارگران بانک تجارت

– دلیل انصراف و کناره گیری شما به نفع دکتر سید جواد ساداتی نژاد چیست؟
با توجه به تعدد کاندیداها در این دوره، ضرورت ایجاد وحدت و انسجام در میان کاندیداها احساس می شد. با توجه به دو نشستی که در قالب گروه وحدت با کاندیداها و همچنین نشست های تخصصی که خودم با کاندیداها داشتم، به این نتیجه رسیدم که در راستای تأمین و حفظ منافع شهرستان های کاشان و آران و بیدگل از کاندیداتوری خودم انصراف داده و به جبهه اصولگرایی بپیوندم و از همین جا حمایت و همراهی خودم را از جناب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد اعلام می دارم.

 

 

 

 

✅دکتر آقاظهیری: درخواست از نامزدها و مردم برای حمایت از دکتر ساداتی نژاد

معرفی: دکتر آقاظهیری از جانبازان و یادگاران دفاع مقدس، پزشک و کارمند دانشگاه علوم پزشکی کاشان

– آقای دکتر به چه دلیل از ادامه رقابت انصراف به نفع آقای دکتر ساداتی نژاد کناره گیری نمودید؟

بنده چون جناب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد را نسبت به خود اصلح دانستم و از طرفی برنامه های ایشان را برای ارتقاء اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی منطقه کاشان و آران و بیدگل دیدم، به نفع ایشان انصراف می دهم. این انصراف به دلیل جلوگیری از تشتت آراء و ایجاد پشتوانه ای گسترده برای نماینده آینده منطقه است. از کاندیداهای همسو می خواهم چنانچه جناب آقای دکتر ساداتی نژاد را نسبت به خود اصلح می دانند به نفع ایشان کناره گیری نمایند. از مردم نیز می خواهم که حتما گفتمان و برنامه های دکتر ساداتی نژاد را مطالعه دقیق نمایند و به شکل آگاهانه و از روی شناخت به کاندیدای موردنظرشان رای دهند.

 

 

 

✅امام جمعه ی سابق قمصر: انصرافم پیامی به سایر نامزدها بود

معرفی: حجت الاسلام و المسلمین ارمی امام جمعه ی سابق قمصر و استاد حوزه و دانشگاه .

– چرا شما انصراف دادید؟
خواستم برای دیگر نامزدها پیام بدهم که اگر کسی از ما توانمندتر است، به نفع فرد اصلح کنار برویم. – شناخت شما از آقای دکتر ساداتی نژاد بعنوان منتخب اصولگرایان چطورهست؟ ایشان مدت ها یک مدیر موفق بوده اند، چه در عرصه دانشگاه و چه در وزارتخانه، که به توانمدیهای ایشان بر میگردد.75 درصد ارزش یک نامزد، اعتقاد او به اصول انقلاب است که بنده در ایشان می بینم. آقای دکتر ساداتی نژاد در مقایسه با دیگران از نظر فضل و علم، نشاط و توانمندی فیزیکی و مدیریتی که در ایشان وجود دارد و از همه مهمتر آیتم ولایتمداری و از بقیه صالح تر هستند. بنده نیز برای ایشان آرزوی موفقیت می کنم.

 

 

 

 

✅سردار قائمی نژاد: با بررسی و جمع بندی، ساداتی نژاد را اصلح تشخیص دادم

معرفی: عبدالحمید قائمی نژاد جانباز جنگ تحمیلی، بازنشسسته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و از مدافعان کنونی حرم حضرت زینب (س) در سوریه است.

– علت کناره گیری خود به نفع دکتر ساداتی نژاد را بفرمایید؟
با توجه به جلساتی که برگزار نمودیم و جمع بندی که بنده از کاندیداها داشتم، جناب آقای دکتر ساداتی نژاد را گزینه اصلح می دانم و به نفع ایشان انصراف می دهم. با توجه به سابقه مدیریتی خوب دکتر ساداتی نژاد در دانشگاه کاشان و نقشی که ایشان در جهاد علمی منطقه و معرفی شخصیت های علمی منطقه همچون علامه فیض کاشانی و بابا افضل کاشانی داشتند، ضمن احترام به سایر نامزدها ایشان را اصلح می دانم.

 

 

 

 

✅علی محمودزاده مرقی: به نفع منتخب اصولگرایان انصراف دادم.

معرفی: مدرس دانشگاه، دانشجوی دوره دکتری در رشته بررسی مسائل اجتماعی ایران، جوانترین نامزد انتخاباتی

– دلیل کناره گیری شما در این مرحله از انتخابات چیست؟
با توجه به تعدد حضور نامزدها در این دوره و ضرورت وحدت بین نمایندگان اصولگرا، معرفی نماینده ای واحد به شدت احساس می شود. از آنجایی که دکتر ساداتی نژاد منتخب اصولگرایان می باشد به نفع ایشان کناره گیری نمودم. علاوه بر این زمان دانشجویی بنده همزمان با مدیریت ایشان در دانشگاه کاشان بوده و از نزدیک شاهد تلاش و کوشش خستگی ناپذیر ایشان در زمینه ی توسعه همه جانبه دانشگاه کاشان بودم. مطمئنم ایشان با تلاش و پشتکار خود در عرصه ی نمایندگی نیز میتواند تحولی شگرف در صحنه ی منطقه ی کاشان و آران بیدگل ایجاد کند.

 

 

 

 
✅غلامرضا محمدی: آقای ساداتی نژاد را اصلح میدانم
معرفی: بخشدار سابق برزک ، با 18 سال سابقه ی خدمت در آموزش و پرورش

– چرا از ادامه رقابت انصراف نمودید و به نفع جناب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد کناره گیری نمودید؟

با توجه به فرمایشاتی که مقام معظم رهبری پیرامون انتخاب اصلح و اعتماد به لیست هایی که افراد معتمد ارائه نمودند و از طرفی نشست هایی با نامزدهای انتخاباتی به ویژه نماینده نامزدهای مطرح در این دوره داشته ام، بر خود لازم دیدم به نفع کاندیدای اصلح و توانمندتر از خودم کناره گیری نماییم. از آنجایی که جناب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد منتخب شورای اصولگرایی کاشان و آران و بیدگل و مورد حمایت ائتلاف اصولگرایی کشور است و بنده هم ایشان را اصلح و توانمندتر از خودم می دانم و به نفع ایشان انصراف خود را اعلام می دارم.

 

 

 

 

 

✅جواد بیدگلی: امیدوارم آرای اصولگرایان روی دکتر ساداتی نژاد تجمع پیدا کند.

معرفی: جواد بیدگلی جانباز و فرمانده گردان علی ابن ابیطالب و گردان امیرالمومنین در لشکر نجف اشرف درهشت سال دفاع مقدس. کارمند بازنشته سازمان صنایع دفاع و در حال حاضر مسئول پشتیبانی یکی از شرکت هایی فعال در حوزه ی نفت.

با توجه به ارزیابی که از سایر کاندیداها داشتم به این نتیجه رسیدم که فرد اصلح جناب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد هستند. امیدوارم با انصراف بنده آراء اصوالگرایان روی شخص ایشان اجماع پیدا کند و شور بیشتری در انتخابات ایجاد شود. توصیه ام به سایر کاندیداها، افرادی که شانس کمتری برای پیروزی در انتخابات دارند این است که از فرصت استفاده کنند و به نفع نامزد اصلح کناره گیری نمایند. توصیه ام به مردم این است که به حقایق نه به ثروت و اهرم های قدرت توجه کنند و خالصانه رای خود را به خیر الموجودین بدهند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید