كثرت و تعدد پيام هاي تبريك شخصيت ها، گروه ها و احزاب به مناسبت انتخاب آيت الله نمازي در مجلس پنجم خبرگان و دكتر سيد جواد ساداتي نژاد در مجلس دهم شوراي اسلامي باعث شد پيام هاي تبريك را به صورت مجتمع در پست كه لحظه به لحظه به روز خواهد شد قرار دهيم.
 
 
امام جمعه شهرستان آران و بيدگل:
مردم ايران اسلامي با حضور يکپارچه در پاي صندوق هاي رأي، بهت و حيرت دنيا را برانگيخت
امام جمعه شهرستان آران و بيدگل گفت: مردم ايران اسلامي با حضور يکپارچه در پاي صندوق هاي رأي، بهت و حيرت دنيا را برانگيخت و بر وسوسه دشمنان خارجي و پياده نظام داخلي مبني بر گسستن مردم از نظام اسلامي، مهر بطلان زده و پيوند هميشگي با ولايت فقيه و مقام معظم رهبري را به اثبات رسانيد.
به گزارش پورتال خبري كاشان، حجت الاسلام والمسلمين سيد محمد موسوي امام جمعه شهرستان آران و بيدگل در پيام خود به مردم شهرستان آران و بيدگل گفت: حضور غرور آفرين شما مردم شهيد پرور و ولايتمدار گامي بلند در مسير اقتدار ملي است که حماسه ديگري را در تاريخ انقلاب اسلامي به ثبت رسانيد.
متن كامل پيام امام جمعه شهرستان آران و بيدگل بدين شرح است:
بسم الله الرحمن الرحيم الحمد لله الذي هدانا لهذا و ما کنا لنهتدي لولا أن هدانا الله
سلام بي پايان الهي به روح پاک بنيانگذار جمهوري اسلامي، امام راحل و به روان پاک شهيدان و درود خداوند به شما مردم مؤمن و هميشه در صحنه شهرستان آران و بيدگل که با حضور گسترده و آگاهانه خود در انتخابات هفتم اسفند همگام با امت بزرگ ايران ، با رهبر معظم انقلاب و آرمان هاي والاي نظام مقدس جمهوري اسلامي تجديد بيعت نموديد.
 حضور غرور آفرين شما مردم شهيد پرور و ولايتمدار گامي بلند در مسير اقتدار ملي است که حماسه ديگري را در تاريخ انقلاب اسلامي به ثبت رسانيد. مردم ايران اسلامي با حضور يکپارچه در پاي صندوق هاي رأي، بهت و حيرت دنيا را برانگيخت و بر وسوسه دشمنان خارجي و پياده نظام داخلي مبني بر گسستن مردم از نظام اسلامي، مهر بطلان زده و پيوند هميشگي با ولايت فقيه و رهبر معظم انقلاب را به اثبات رسانيد.
 شما مردم دارالشهداي آران و بيدگل در حماسه هفتم اسفند ماه بار ديگر جهانيان را مبهوت عقل و درک بالاي خود نموده و اميد دشمنان نظام را به يأس و نوميدي تبديل نموديد. حضور شما مردم فهيم و با بصيرت هميشه در صحنه لبيک به نداي مقام معظم رهبري مبني بر حضور حداکثري در اين انتخابات مهم و سرنوشت ساز و نشان دهنده پايبندي و تعهد شما مردم عزيز به آرمانهاي نظام و انقلاب و امام راحل(ره) مي باشد.
 اينجانب ضمن تبريک اين حماسه ماندگار به محضر رهبري فرزانه و آحاد مردم ايران اسلامي به ويژه امت شهيد پرور و ولايت مدار شهرستان آران و بيدگل، از زحمات فرماندار و مجريان،‌ناظران شوراي نگهبان، عوامل نيروهاي نظامي و انتظامي، مسئولان نهادهاي مربوطه و‌کانديداهاي محترم که با اهتمام خود موجبات برگزاري هر چه باشکوه تر و مطلوب تر انتخابات گرديده ايد، تقدير و به منتخبان مردم استان اصفهان در مجلس خبرگان رهبري و همچنين به منتخب مردم کاشان و آران و بيدگل در مجلس شوراي اسلامي جناب آقاي دکتر سيد جواد ساداتي نژاد تبريک عرض مي نمايم.
 هم اکنون رقابت ها به پايان رسيده و رفاقت ها آغاز شده است، خدمت به مردم و حل مشکلات معيشتي آنان و صيانت از دستاوردهاي انقلاب و نظام،  ايستادگي و مقاومت در برابر استکبار جهاني و زياده خواهان و پيروي از منويات مقام معظم رهبري ‹‹مدظله العالي›› در اولويت مطالبات بحق مردم مي باشد.
 در پايان آرزوي سربلندي و اعتلاي ايران اسلامي تحت توجهات حضرت ولي عصر (عج) را از خداوند متعال خواستارم.
سيدمحمد موسوي امام جمعه شهرستان آران و بيدگل 8 اسفندماه 94
سيد اكبر شعباني عكاس و فعال فرهنگي شهرستان كاشان و آستان مقدس علي بن باقر(ع) انتخاب آيت الله عدالنبي نمازي نماينده ولي فقيه و امام جمعه كاشان به در پنجمين دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبري از استان اصفهان و همچنين انتخاب دكتر سيد جواد ساداتي نژاد نامزد منتخب شوراي اصوالگرايان كاشان در مجلس دهم شوراي اسلامي تبريك گفت و براي آنها آرزوي موفقيت در خدمت به نظام و اسلام و مردم كرد.
 
 
 
 هيات عاشوراييان دارالمومنين کاشان نيز حضور گسترده وکم نظير مردم شهيد پرور کاشان وآران وبيدگل را در لبيک به نداي مقتدا و ولي امر خود ارج نهاده وانتخاب مجدد نماينده محترم ولي فقيه وامام جمعه محبوب کاشان حضرت آيت الله نمازي دامت برکاته در خبرگان رهبري ونيزانتخاب شايسته نماينده متعهد انقلابي و متخصص بسيجي جناب آقاي دکترسيد جواد ساداتي نژاد را به همه مردم فهيم و ولايتمدار اين دو شهرستان تبريک گفت.
 
 
 
 
سيد رضاراستگومسئول کانون مداحان وشاعران آييني کاشان انتخاب آيت الله عدالنبي نمازي نماينده ولي فقيه و امام جمعه كاشان به در پنجمين دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبري از استان اصفهان و همچنين انتخاب دكتر سيد جواد ساداتي نژاد نامزد منتخب شوراي اصوالگرايان كاشان در مجلس دهم شوراي اسلامي تبريك گفت و براي آنها آرزوي موفقيت در خدمت به نظام و اسلام و مردم كرد.
 
 
 
کانون فرهنگی شهید معمار کاشان (مسجد حضرت رقیه (س)خیابان استاندارد انتخاب حضرت آیت الله نمازی به نماینده ی خبرگان رهبری از استان اصفهان و آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد را به عنوان نماینده ی مردم شهرستان های کاشان وآران وبیدگل تبریک وتهنیت عرض  می نماید.
 
 
———–
“الَّذِينَ جَاهَدُوا فِينَا لَنَهْدِيَنَّهُمْ سُبُلَنَا وَإِنَّ اللَّهَ لَمَعَ الْمُحْسِنِينَ “جناب آقای دكتر سيد جواد ساداتی نژاد
سلام عليكمموفقيت جنابعالی در انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه شهرستان های دارالمومنين كاشان و آران و بيدگل را تبريك عرض می نمايم.
انشاالله در توسعه و پيشرفت كشور و حوزه انتخابی و همچنين ترويج فرهنگ ايرانی اسلامی كوشا و موفق باشيد.دكتر ابراهيم كوچكی
رياست دانشكده پزشكی دانشگاه علوم پزشكی كاشان
———–
 
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان : مصطفی جوادی مقدم رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان در پیامی انتخاب دکتر سید جواد ساداتی نژاد در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل را تبریک گفت:
متن كامل اين پيام به شرح زيراست.
 
برادر گرامی  جناب آقای سید جواد ساداتی نژاد          
با سلام و تحیت
 
 حضور حماسی مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه نمونه ای از مردمسالاری دینی بود که مردم با حق انتخاب به پای صندوقهای رأی رفتند و به نامزد دلخواه خود رأی دادند.
اینک که حضرتعالی منتخب مردم شریف کاشان و آران و بیدگل شده اید و مسئولیت نمایندگی مردم فرهنگی، فهیم و مذهبی آنان را پذیرفته اید به جاست به نمایندگی از هنرمندان و اصحاب فرهنگ شهرستان کاشان این انتخاب را تبریک بگویم.
حضرتعالی که برخاسته از دانشگاه و بطن فرهنگ جامعه هستید بدون تردید به مقوله فرهنگ کاشان توجه ویژه ای خواهید داشت.
ضمن تبریک مجدد، برای شما و همه خدمتگزاران به نظام  جمهوری اسلامی آرزوی سلامتی و سرافرازی دارم.
مصطفی جوادی مقدم
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان
 

برادر مكرم جناب آقاي دكتر ساداتي نژاد

سلام عليكم

بدينوسيله انتخاب شايسته و ارزشمند جنابعالي را به سمت نماينده مردم عزتمند و نجيب شهرستان‌هاي كاشان و آران و بيدگل در مجلس شوراي اسلامي تبريك وتهنيت عرض نموده، برايتان از ايزد منان توفيق خدمت روزافزون به مردم و نظام مقدس جمهوري اسلامي را آرزومنديم.

بدون شك رمز موفقيت منتخبين ملت در پيشگاه مردم و انقلاب، استقامت و پايداري بر اصول و ارزش­هاي مقدس انقلاب اسلامي و شهيدان والامقام و تحقق آرمان‌هاي آنها است.

انتظار داريم وعده بجا و درست جنابعالي مبني بر پيگيري اخذ كرسي مستقل نمايندگي شهرستان آران و بيدگل نيز با برنامه‌ريزي و استمداد از خبرگان و دست‌اندركاران آن هر چه زودتر محقق شود كه « المومنون عند عهودهم» .

.

 

و من الله التوفيق

موسسه عمران و توسعه

شهرستان آران و بيدگل

8/12/1394

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن ادای احترام به امیرکویرجناب تیمسارمنصوری وقدردانی اززحماتش ،وضمن تبریک به جناب آقای دکتر ساداتی نژاد منتخب مردم عزیز شهرستان های کاشان وآران وبیدگل درمجلس شورای اسلامی ، استدعا داریم که ازتمام توان خود وتمام توان انسانهای درخور منطقه ازهرطیف ،بابسیج آنها به رفع محرومیت زدایی دردوشهرستان کاشان وآران وبیدگل اقدام نماید ،

آرزوی سلامت وعزت وسربلندی برای همه خادمین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بامحورقراردادن دستورات وتعالیم آسمانی داریم .باشدکه مأجوردرگاه خداوندی قرارگیریم .

«من الله توفیق وعلیه التکلان »

احمد رضا سعیدی

سخنگوی شورای اسلامی شهر آران وبیدگل

 

بسمه تعالی
استاد فرهیخته و گرامی جناب آقای دکتر سید جوادساداتی نژاد
بدینوسیله انتخاب بجا وشایسته حضرتعالی را توسط مردم شریف شهرستانهای کاشان و آران وبیدگل به سمت نماینده مجلس شورای اسلامی صمیمانه تبریک عرض می نماییم. امید است درسایه رهنمودهای مقام عظمای ولایت همواره درخدمت به امت اسلامی و میهن عزیز موفق باشید

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی آران وبیدگل 9 اسفند 94

بسم الله الرحمن الرحیم

تاریخ غرورآفرین انقلاب اسلامی ایران بار دیگر ورق خورد و در آستانه بهاری که دوباره قلّه های زیبا و باعظمت دماوند و دنا و کرکس و تفتان و …در آستانه بهاری خوش عطر و سِحر آمیز آبشارهای بلند خود را روانه دشت ها و رودخانه ها و دریاهای ایران می کنند ، ملتّی بزرگ و حماسه ساز با عزمی راسخ واستوارانتخابات شکوهمندی را برای انتخاب نمایندگان خود در مجلسین شورای اسلامی وخبرگان رهبری بر گزار کرد که علاوه بر چشم حیرت جهانیان  و نگاه همراه با تحسین دوست و دشمن در هر گوشه جهان نسبت به این همه بزرگی و عظمت ،انتخاباتی آرام و قانونمند و با صلابت که بدون کوچکنرین  بی نظمی و تنشی در کشوری پهناور، با وجود همه تنوّع های قومی و نژادی ، صرفا به اتکاء اندیشه خدایی و روح معنوی این ملت شهید پرور وانقلابی تحت رهبری  مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله ) و مجموعه دست اندر کاران نظام مقدّس  جمهوری اسلامی بر گزار و گام استوار دیگری برای توسعه و پیشرفت و آبادنی کشور برداشته شد .
اینجانب ضمن عرض تبریک خدمت برادر بزرگوار، سّید جلیل القدر، استاد دانشگاه و پژوهشگر روشن بین ،  جناب آقای دکتر سیّد جواد ساداتی نژاد که از خطّه تحسین آفرین و گرم و با استعداد کویر توانست با همّت و درایت و متانت اسلامی  و سابقه درخشانی که در اذهان قشر تحصیل کرده و بویژه خانواده های معظّم شهدا دارد ، به مجلس شورای اسلامی دوره دهم راه بیابد و امیدهای تازه ای را برای رفع محرومّیت ها و پیشبرد اهداف اقتصادی و فرهنگی و سیاسی دو شهرستان  تاریخی و فرهنگ مند کاشان و آران و بیدگل ایجاد نماید ، شایسته است از مجموعه عوامل ستادی و اجرایی نیروهای آمورش و پرورش آران و بیدگل که در راستاری هر چه بهتر برگزار شدن انتخابات اخیر از هیچ کوششی دریغ نورزیدند، تفدیر و سپاس داشته باشم و با آرزوی سلامت و توفیق همه این عزیزان بتوانیم با راهکارها و راهبرد ها و اهداف زیربنایی و سازنده ای  که نماینده شریف ما درمجلس دهم خواهند داشت ، برای فرزندان فردای این شهرستان، دنیای تازه تر و با نشاط تری را ایحاد کنیم. انشاآلله .

    محمد معدندار

                                                                       مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل    

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و درود به روان پاک ائمه معصومین(علیهم السلام) خاصتا ام الائمه حضرت صدیقه طاهره(سلام الله علیها) و فرزند شایسته ایشان امام خمینی(رحمه الله) و شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس

محضر نماینده محترم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل؛

آقای دکتر سیدجواد ساداتی نژاد

سلام علیکم

انتخاب شما توسط مردم مؤمن و ولایتمدار منطقه کاشان و آران و بیدگل را به امت حزب الله و شهیدپرور و جنابعالی تبریک عرض نموده و از خداوند متعال، استعانت و توفیق روزافزون شما را خواستاریم؛ تا ان شاءالله در پیشگاه امام زمان و رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه­ای(حفظه الله) و شهدای عزیزمان مایه سرافرازی و سربلندی و افتخار خود و مردم منطقه باشید.

بدینوسیله ضمن اعلام حمایت و آمادگی برای کمک در عرصه خطیر مجلس شورای اسلامی شایسته دانستیم از روی محبت و اخوتی که بین خود و شما احساس میکردیم(؛ که «إِنَّماالمُؤمِنُونَ إِخوَة») و از باب «فَإِنَّ الذّکرَی تَنفَعُ المُؤمِنِین» مطالبی را به عرضتان برسانیم. باشد که در پیشگاه حق تعالی سرافراز شویم:

1-   این انتخاب حاصل دلسوزی، دغدغه و بصیرت تمامی امت حزب الله است، نه فقط شورای اصولگرایی کاشان و شما مدیون و پاسخگوی تمام اقشار مردم هستید.

2-   حفاظت از رای و اعتماد مردم در جهت آرمان های انقلاب وظیفه اصلی شما به عنوان نماینده این ملت است.

3-   شما باید بعد از پیگیری اهداف کلان ملی، صلاح و منافع همه مردم منطقه را دنبال کند و حقوق مادی و معنوی مردم هر دو شهرستان را از مسئولین مطالبه کند.

4-   ضمن پیگیری مسائل فرهنگی و سیاسیِ ملی و منطقه­ای مبادا از مسائل معیشتی و اقتصادی مردم منطقه غافل شوید؛ تا نگاه مردم به اصولگرایان بدبینانه نشود.

5-   مردم از شما چهره­ای فعال و پرشور در مجلس انتظار داشته و خواهان ارتباط مستمر با شما؛ چه در منطقه و چه از طریق تریبون مجلس هستند.

6-   در عرصه جنگ فرهنگی، از آرمان های امام و شهیدان که همان آرمان های انقلاب اسلامی است کوتاه نیایید و فراموش نکنید که روی کدام صندلی قرار گرفته اید. این را بدانید که ما از شما چهره­ای دیالمه گونه انتظار داریم.

7-   و در پایان دو پیشنهاد برای کنترل و بهبود وضعیت منطقه:

1)     تشکیل حلقه های مشاوره­ای از بین نخبگان همه اقشار جامعه زیر نظر جنابعالی

2)     تعیین نماینده برای هر شهرستان به صورت جداگانه برای پیگیری مطالبات مردم از جنابعالی و تبادل اخبار و وضعیت هر شهرستان

با آرزوی سربلندی و اقتدار ایران اسلامی

سایه رهبری(حفظه الله) مستدام

مجمع متوسلین به حضرت زهرا(سلام الله علیها) – هیات شهدای گمنام شهرستان آران و بیدگل

 

منبع : ABnews

 

 

باسمه تعالي
 در پي برگزاري انتخابات پرشکوه و غرور انگيز 7 اسفند ماه، جامعه روحانيت کاشان لازم مي داند از مردم شريف کاشان جهت حضور آگاهانه و انقلابي شان تشکر نموده و به محضر نماينده محترم ولي فقيه و امام جمعه محبوب کاشان حضرت آيت الله نمازي دام ظله جهت راهيابي مجدد به مجلس خبرگان رهبري و نيز خدمت جناب آقاي دکتر ساداتي نژاد جهت راهيابي به مجلس شوراي اسلامي تبريک عرض نمايد.
 
 اميد است نتيجه اين انتخابات سرنوشت ساز که حاصل تلاش شبانه روزي نيروهاي دلسوز و انقلابي و نيز هوشياري مردم عزيز کاشان و آران و بيدگل بوده است، تقويت نظام اسلامي و جايگاه ولايت فقيه و پيشرفت منطقه کاشان بزرگ شود. در پايان لازم مي دانيم از کليه کانديداهاي محترم که با حضور و تلاش هاي فراوان خود موجبات حضور حداکثري پاي صندوق هاي راي را فراهم آوردند تشکر نموده همگان را دعوت مي کنيم تا با همدلي و همزباني و کمک به نماينده منتخب گامي بزرگ در جهت پيشبرد آرمانهاي انقلاب در اين منطقه مهم و تاريخي برداريم.
 
جامعه روحانيت کاشان
رييس شوراي اسلامي شهر و شهردار کاشان انتخاب دكتر سيد جواد ساداتي نژاد را تبريك گفتند
رييس شوراي اسلامي شهركاشان و شهردار كاشان در پيامي كه يك نسخه از آن براي پورتال خبريكاشان، ارسال شده است ضمن  قدراني از حضور همگاني مردم شهرستان كاشان در انتخابات،  انتخاب دكتر سيد جواد ساداتي نژاد را از حوزه انتخابيه شهرستان كاشان و آران و بيدگل  در دهمين دوره انتخابات  مجلس شوراي اسلامي تبريك گفتند.
 
متن كامل پيام تبريك رييس شوراي شهرو شهردار كاشان به شرح زير است.
 
برادر ارجمند؛ جناب آقاي دکتر سيد جواد ساداتي نژاد منتخب محترم مردم کاشان و آران بيدگل در دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي
با اهداء سلام و تحيات
 
حضور پرشکوه و هوشمندانه ملت آگاه و هميشه در صحنه ايران سرافراز در دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي ، حماسه ديگري را در تاريخ زرين انقلاب اسلامي رقم زد و بار ديگرثابت کرد که نظام مقدس جمهوري اسلامي ريشه‌اي الهي و پشتوانه‌اي مردمي دارد.
 
خلق اين حماسه شورانگيز سياسي که با تأسي به رهنمودهاي داهيانه‌ رهبر معظم انقلاب اسلامي صورت گرفت، عزت و سربلندي ايران اسلامي را در عرصه بين‌الملل تحکيم بخشيد و دشمنان آن را مأيوس کرد.
 
انتخاب شايسته جنابعالي با حضور پرشور و رأي حداکثري مردم بحمدالله ميسر شد که نشان از ولايتمداري، خردورزي ،هوشمندي سياسي و خواست آگاهانه ي مردم کاشان و آران و بيدگل مبني بر نهادينه شدن گفتمان عدالت و پيشرفت بود. افتخار کسب اعتماد مردم به عنوان منتخب آنها در جايگاه نمايندگي مجلس شوراي اسلامي را به حضرتعالي، مردم متدين وفهيم کاشان و آران و بيدگل و سفير معظم ولايت و امام جمعه محترم کاشان تبريک عرض مي نماييم.
 
بر خود لازم مي دانيم از مردم شريف، بزرگوار و صميمي اين منطقه  و نامزدهاي محترم و هواداران آنها که با رقابت خود موجبات اين حماسه بزرگ را فراهم کردند، سپاسگزاري نموده و همه با هم با اتحاد و همدلي در مسير رشد، شکوفايي و توسعه ديار “خرد و دانايي” گام برداريم . بي شک سوابق ارزشمند شما در جايگاههاي مختلف مديريتي ، نويد بخش حرکتي نو و تلاش مضاعف و با شتاب بيشتر در خدمت به مردم فهيم ، فرهيخته ، شهيد پرور و ولايتمدار شهرستان کاشان و آران و بيدگل است.
 
اکنون پس از خلق حماسه سياسي توسط مردم عزيزمان، نوبت کار همه جانبه و ارتقاي وضعيت و ساماندهي مشکلات منطقه است که جز با همدلي و همراهي همه مردم عزيز و جريانات مختلف سياسي و اجتماعي محقق نخواهد شد و وظيفه همگان، حمايت و همکاري با منتخب مردم است. شوراي اسلامي شهر و شهرداري کاشان با ارائه خدمات مطلوب و بي منت به عموم مردم در حوزه هاي مبلمان شهري، عمران، روان سازي ترافيک، زيباسازي و… و تلاش براي برقراري عدالت ، رشد و پيشرفت شهر، روند مطلوبي را طي نموده و در اين راستا، با همفکري و همکاري شهروندان که نقش مهمي در موفقيت برنامه ها دارند، هر روز افق هاي جديد و اميدبخشي براي اين شهر ترسيم مي شود. اميد واثق داريم با همت و نگاه عالمانه شما و همکاري و تعامل فيمابين تحت تدابير و رهنمودهاي نماينده محترم ولي فقيه و امام جمعه معزز کاشان؛ حضرت آيت الله نمازي در جهت پيشرفت و آباداني و عمران و شکوفايي  و حل مشکلات قدم برداريم.
 
از خداوند متعال توفيقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتي را براي جناب عالي و همه خدمتگزاران به اسلام و نظام مقدس جمهوري اسلامي خواستاريم.
پيام تجليل جمعي از اساتيد دانشگاه‌هاي کاشان از حضور مقتدرانه مردم كاشان و آران و بيدگل در انتخابات 7 اسفندماه 1394
جمعي از اساتيد دانشگاه كاشان در پيامي كه توسط دكتر عباس كتابي در اختيار پورتال خبري كاشان ، قرار گرفت از حضور مقتدرانه مردم  كاشان و آران و بيدگل در انتخابات 7 اسفندماه 1394 تقدير و تجليل كردند.
متن كامل اين پيام به شرح زير است:
 
بسم الله الرحمن الرحيم
مردم شريف و ولايتمدار و دانشگاهيان محترم منطقه کاشان، آران و بيدگل با سلام و تحيت حمد و سپاس بي پايان بر درگاه خداوند کريم که لطف و رحمت خويش را شامل دلهاي پاک و قدمهاي استوار مردم ايران اسلامي نمود تا بار ديگر حماسه‌اي بزرگ خلق نمايند.
 
 آفرين بر شما مردم مومن، آگاه، هوشمند و وفادار کاشان، آران و بيدگل که با حضور مقتدرانه در انتخابات 7 اسفندماه 1394 دشمنان نظام اسلامي را نااميد و دوستان انقلاب را انرژي و روحيه‌اي تازه داديد. اين نمايش عزت ، آزادگي و ولايتمداري بر شما مبارک باشد.
 
 از زيبايي انتخابات اين دوره‌ي منطقه، حضور پرشور دانشگاهيان دوشادوش مردم در صحنه انتخابات بود.
 
 اين حضور با نامزدي شخصيتي فرهيخته و دانشگاهي جناب آقاي سيد جواد ساداتي‌نژاد  که کوله باري از تجربه موفق در مديريت دانشگاه و وزارت علوم بهمراه داشت، براي مجلس شوراي اسلامي همراه گرديد که مورد اقبال کم نظير اقشار مختلف در کل منطقه قرار گرفت. شخصيتي که عزم ارتقاء جايگاه منطقه در عرصه هاي فرهنگي و اقتصادي با تکيه بر ظرفيت نيروي انساني بويژه جوانان مستعد را دارد که البته در عمل قبلا در مديريت بي نظير، صادقانه، پرتلاش و بادرايت در دانشگاه کاشان تجربه کرده است.
 
 از نکات قابل ذکر در انتخابات اين دوره ميتوان موارد زير را برشمرد:
 1  –  تجربه کار جمعي و ساز و کار مشورتي در فرايند معرفي نامزد منتخب با نظارت نماينده محترم ولي فقيه
 2  –  انصراف 10 نامزد محترم به نفع نامزد اصلح که نشان از وجود روحيه ايثار و مجاهدت داشته و بسيار ارزشمند است.
 3- اقبال کم نظير به نامزد منتخب از سوي تمامي اقشار جامعه و همه شهرها و مناطق مختلف که طليعه ايجاد وحدت و همدلي در منطقه است.
 4- رعايت اخلاق، ادب و سعه صدر انتخاباتي از سوي نامزد منتخب و تعداد زيادي از نامزدها
 5- ايجاد روحيه نشاط و اميد در بين اساتيد دانشگاه ، دانشجويان و جوانان
 6- انتخاب يک شخصيت دانشگاهي بعنوان نماينده براي اولين بار توسط مردم در منطقه کاشان، آران و بيدگل که ميتواند به ارتباط بهتر دانشگاه با جامعه کمک کرده و امکان بهره گيري از روشهاي علمي و کارشناسي در سطوح مختلف برنامه ريزي و سياست گزاري را فراهم آورد.
 
با توجه به شناخت جامعه دانشگاهي از شخصيت آقاي دکتر ساداتي نژاد در بهره‌گيري از تمام ظرفيتهاي نيروي انساني بر اساس شايستگي و توانمندي افراد، تعامل همراه با صداقت، احترام، اعتماد و سعه صدر، ضمن تبريک و آرزوي توفيقات الهي، اميدواريم شاهد رشد و شکوفايي اقتصادي، ارتقاء اقتصاد دانش بنيان، بهبود اشتغال جوانان و بالندگي فرهنگي جامعه باشيم.
 
با عنايت به تجربه ايشان در مديريت دانشگاهي آرزومنديم جايگاه دانشگاههاي منطقه با درايت و نظارت نماينده منتخب بسرعت ارتقاء يافته و به سرمشقي براي دانشگاههاي کشور تبديل گردد.
 
 بي‌شک با توکل به خداوند بزرگ و با توسل به ائمه اطهار (ع) به خصوص سرور بانوان دو عالم حضرت زهراي مرضيه (س) وبا رهنمودهاي حضرت آيت الله نمازي و با عزم و تلاش نماينده منتخب مردم، ميتوان دوره طلايي و درخشاني براي منطقه کاشان، آران و بيدگل رقم زد. ان شاء الله
 
 جمعي از اساتيد دانشگاه‌هاي کاشان
پيام تقدير و تبريك جمعي ازاساتيد وپيشکسوتان جامعه قرآني کاشان
جمعي ازاساتيد وپيشکسوتان جامعه قرآني کاشان در پيامي كه يك نسخه از آن براي پورتال خبري كاشان، ارسال شده است با تقدير و تجليل از حضور مردم ولايت مدار شهرستان كاشان گفته است.
متن كامل پيام تبريك جمعي ازاساتيد وپيشکسوتان جامعه قرآني کاشان به شرح زير است:
اليس الصبح بقريب نصرمن الله وفتح قريب
باسلام ؛ضمن تبريک به حضرت آيت الله نمازي نماينده محترم ولي فقيه ومنتخب مجلس خبرگان وجناب اقاي دکترساداتي نژاد منتخب مجلس شوراي اسلامي  ومردم ولايتمدار وشهيدپرور کاشان وآران وبيدگل بدينوسيله از تمامي عزيزاني که با شرکت خود در انتخابات و حضور حداکثري برگ زرين ديگري در دفتر نظام جمهوري اسلامي ايران ثبت نمودند کمال تشکر و قدرداني را داريم.
 اجرکم عندالله.
جمعي ازاساتيد وپيشکسوتان جامعه قرآني کاشان
 
رييس دانشگاه علوم پزشكي كاشان:
حضور حماسي مردم در انتخابات نشان از مقبوليت نظام و اعتماد مردم به آن استرييس دانشگاه علوم پزشكي كاشان انتخاب آيت الله نمازي نماينده ولي فقيه دركاشان در مجلس پنج خبرگان از استان اصفهان، دكتر سيد جواد ساداتي نژاد به عنوان نماينده مردم كاشان و آران و بيدگل در مجلس دهم شوراي اسلامي و دكتر مرتضي صفاري نماينده مردم نطنز و بادرود را در مجلس دهم شورا ي اسلامي را تبريك گفت.

رييس دانشگاه علوم پزشكي كاشان با اشاره به اين كه حضور حماسي مردم در انتخابات نشان از مقبوليت نظام و اعتماد مردم به آن است رييس دانشگاه گفت: حضور حماسي مردم در انتخابات هفتم اسفندماه نشان از مقبوليت نظام و اعتماد مردم به آن است.
 
به گزارش پورتال خبري كاشان ، به نقل از روابط عمومي دانشگاه، دکتر محمد حسين اعرابي رييس دانشگاه علوم پزشكي كاشان گفت: حضور و مشارکت مردم در انتخابات که با تدبير مقام معظم رهبري (مدظله العالي) به حماسه اي ديگر تبديل شد نشان از اعتماد و ديد مردم به نظام جمهوري اسلامي ايران است.
 
 وي، مشارکت آگاهانه مردم را مسووليت مضاعفي براي همه مسوولين برشمرد و گفت: مردم مومن و ولايت مدار و هميشه در صحنه بار ديگر همگام با تجديد بيعت با آرمان هاي مقدس بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره) و در لبيک به فرمان ولي امر مسلمين حضرت آيت الله خامنه اي (مدظله العالي) حماسه اي ديگر رقم زدند.
 
 رييس دانشگاه، اين حضور را نشان از مقبوليت نظام و اعتماد مردم دانست و تصريح کرد: اين حضور، پاسخ هوشمندانه و قاطعي بود که ملت ايران به دسيسه‌هاي دشمنان داد و نقشه‌هاي آنان را براي ايجاد محيط يأس‌آلود و نهايتاً فاصله انداختن ميان مردم و نظام اسلامي خنثي کرد.
 
 دکتر اعرابي، در پايان به نمايندگي از دانشگاه ضمن تقدير و تشکر از مردم فهيم و انقلابي، به حضرت آيت الله نمازي عضو مجلس خبرگان رهبري و نماينده منتخب مردم در شهرستان هاي کاشان و آران و بيدگل دکتر سيد جواد ساداتي نژاد و نماينده منتخب مردم در شهرستان هاي نطنز و بادرود دکتر مرتضي صفاري نطنزي تبريک گفت و آرزوي توفيق برايشان از درگاه ايزد منان نمود.
پيام هيات شهداي گمنام شهرستان آران و بيدگل به دكتر ساداتي نژاد: ما از شما چهره اي ديالمه گونه انتظار داريم
مجمع متوسلين به حضرت زهرا(س) – هيات شهداي گمنام شهرستان آران و بيدگل در پيامي كه يك نسخه از آن براي پورتال خبري كاشان ارسال شده است با تبريك انتخاب دكتر سيد جواد ساداتي نژاد به عنوان نماينده مردم شهرستان كاشان و آران و بيدگل در مجلس دهم شوراي اسلامي، اعلام كردند ما از شما چهره اي ديالمه گونه انتظار داريم.
متن كامل پيام هيات شهداي گمنام شهرستان آران و بيدگل به دكتر ساداتي نژاد به شرح ذيل است:   
 
بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام و درود به روان پاک ائمه معصومين(عليهم السلام) خاصتا ام الائمه حضرت صديقه طاهره(سلام الله عليها) و فرزند شايسته ايشان امام خميني(رحمه الله) و شهداي گرانقدر هشت سال دفاع مقدس
محضر نماينده محترم شهرستان هاي کاشان و آران و بيدگل؛
آقاي دکتر سيدجواد ساداتي نژاد
سلام عليکم
انتخاب شما توسط مردم مؤمن و ولايتمدار منطقه کاشان و آران و بيدگل را به امت حزب الله و شهيدپرور و جنابعالي تبريک عرض نموده و از خداوند متعال، استعانت و توفيق روزافزون شما را خواستاريم؛ تا ان شاءالله در پيشگاه امام زمان و رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه­اي(حفظه الله) و شهداي عزيزمان مايه سرافرازي و سربلندي و افتخار خود و مردم منطقه باشيد.
بدينوسيله ضمن اعلام حمايت و آمادگي براي کمک در عرصه خطير مجلس شوراي اسلامي شايسته دانستيم از روي محبت و اخوتي که بين خود و شما احساس ميکرديم(؛ که «إِنَّماالمُؤمِنُونَ إِخوَة») و از باب «فَإِنَّ الذّکرَي تَنفَعُ المُؤمِنِين» مطالبي را به عرضتان برسانيم. باشد که در پيشگاه حق تعالي سرافراز شويم:
1-   اين انتخاب حاصل دلسوزي، دغدغه و بصيرت تمامي امت حزب الله است، نه فقط شوراي اصولگرايي کاشان و شما مديون و پاسخگوي تمام اقشار مردم هستيد.
2-   حفاظت از راي و اعتماد مردم در جهت آرمان هاي انقلاب وظيفه اصلي شما به عنوان نماينده اين ملت است.
3-   شما بايد بعد از پيگيري اهداف کلان ملي، صلاح و منافع همه مردم منطقه را دنبال کند و حقوق مادي و معنوي مردم هر دو شهرستان را از مسئولين مطالبه کند.
4-   ضمن پيگيري مسائل فرهنگي و سياسي ملي و منطقه اي مبادا از مسائل معيشتي و اقتصادي مردم منطقه غافل شويد؛ تا نگاه مردم به اصولگرايان بدبينانه نشود.
5-   مردم از شما چهره اي فعال و پرشور در مجلس انتظار داشته و خواهان ارتباط مستمر با شما؛ چه در منطقه و چه از طريق تريبون مجلس هستند.
6-   در عرصه جنگ فرهنگي، از آرمان هاي امام و شهيدان که همان آرمان هاي انقلاب اسلامي است کوتاه نياييد و فراموش نکنيد که روي کدام صندلي قرار گرفته ايد. اين را بدانيد که ما از شما چهره اي ديالمه گونه انتظار داريم.
7-   و در پايان دو پيشنهاد براي کنترل و بهبود وضعيت منطقه:
1)     تشکيل حلقه هاي مشاوره اي از بين نخبگان همه اقشار جامعه زير نظر جنابعالي
2)     تعيين نماينده براي هر شهرستان به صورت جداگانه براي پيگيري مطالبات مردم از جنابعالي و تبادل اخبار و وضعيت هر شهرستان
 
با آرزوي سربلندي و اقتدار ايران اسلامي ، سايه رهبري(حفظه الله) مستدام
مجمع متوسلين به حضرت زهرا(س) – هيات شهداي گمنام شهرستان آران و بيدگل

**********************

 

پیام های سایر نامزدهای انتخاباتی

پیام تبریک تیمسار منصوری (نماینده فعلی) به دکتر ساداتی نژاد:

بسم الله الرحمن الرحيم
برادر گرامی جناب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد
سلام علیکم
موفقیت جنابعالی بعنوان منتخب مردم شریف کاشان و آران وبیدگل در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی را تبریک گفته وبرایتان سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت دارم.
بی تردید خدمتگزاری به مردم شهید پرور این دو سامان که در روزهای اخیر شاهد اشکهایی از جنس قدرشناسی آنها نسبت به خادم خودشان بودیم، فرصت مغتنمی است که امیدوارم با نگاه مدبرانه، هم مشمول لطف حق تعالی قرار گیرید و هم اسباب رضایت خاطر آحاد مردم عزیزرا فراهم سازید که آنچه باعث سرافرازی و سربلندی است خرسند ی مخلوق و خشنودی خالق است.
خادم کوچک مردم
عباسعلی منصوری
۸اسفندماه۱۳۹۴

——————–

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض خالصانه ترین سلام و درودها خدمت مردم شریف حوزه کاشان و آران و بیدگل و حومه

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی هم پایان یافت و قطعا پیروز این انتخابات شما مردم شریف و عزتمند بودید، که با حضور خود موجب سربلندی و سرافرازی منطقه و ایران اسلامی شده اید.

بنده به نوبه خود از تمام مردم بزرگوار دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل به علت حضور پرشور خود در انتخابات و همچنین کسانی که به بنده اظهار لطف کردند و رای دادند و دوستانی که در ستاد اینجانب بدون هیچ چشم داشتی، فعالیت کردند کمال تشکر و قدردانی را می نمایم.

خدمت برادر بزرگوار جناب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد که مورد اعتماد مردم قرار گرفتند و در این انتخابات پیروز شدند تبریک عرض نموده و از خداوند متعال ارزوی موفقیت ایشان را مسئلت دارم.

اینجانب طبق سخنی که با مردم عزیز مبنی بر تشکیل مجلس محلی متشکل از نخبگان تمام شهرها و روستاهای منطقه، جهت ارزیابی و حل مشکلات و معضلات نموده ام، خود را موظف به اجرای این ایده و طرح راه گشا می دانم و در این راستا در صورت ابراز تمایل نماینده منتخب به ایشان نیز ارائه و در این مسیر کوشش و همراهی خواهم نمود.

پایان این انتخابات، پایان راه نیست و ما همچنان خدمتگذار مردم خواهیم بود.

والسلام علی من التبع الهدی
ابراهیم راحمی
1394/12/8

——————–

جناب اقاي دكتر ساداتي نژاد
سلام و عرض أدب و احترام
پيروزي شما را در دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي تبريك عرض مي نمايم
اميد است با زحمات جنابعالي در اين دوره شاهد ارتقا اين حوزه انتخابيه در فرهنگ واقتصادباشيم و با ايجاد عدالت و مديريتي كار امد در اين حوزه كاهش فقر و افزايش اشتغال كار امد و پر بازده و استفاده حداكثري از منابع اين حوزه را ميسر سازيد
در پايان از خداوند متعال براي شما ارزوي توفيق در اين امر خطير را دارملبخند زندگي همواره قرينتان باد
حسن قاسم زاده
هشتم اسفندماه نود و چهار

——————–

باسمه تعالی
برادر ارجمند جتاب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد
با سلام
موفقیت چشمگیر شما را در کسب اکثریت قاطع آرای مردم مومن و عزیز کاشان و آران و بیدگل جهت نمایندگی در مجلس شورای اسلامی صمیمانه تبریک میگویم.
از خداوند متعال مسئلت دارم که شما را در این جایگاه مهم و حیاتی در جهت خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف و ولایتمدار این خطه موید به توفیقات الهی فرماید.
امیدوارم کارنامه دوران نمایندگی شما پر از افتخارات ماندگار در دفاع از کیان نظام و مایه مباهات نزد امام و شهدا, در پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) باشد.
با احترام و آرزوی توفیق برای حضرتعالی
محمد حسن قدیری ابیانه
8 اسفند 1394

——————–

بسم الله الرحمن الرحیم

وصلی الله علی سیدنا محمد وآل محمد و لعن الله علی اعدائهم اجمعین

جناب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد:

این پیروزی را که موجب شادی قلب دوستان و دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بخصوص مردم ولایتمدار شهرستان های کاشان و آران وبیدگل و رهبر عزیزمان حضرت آیه الله امام خامنه ای(روحی فداه) ، و موجب نخوت و سرشکستگی دشمنان ما شد ، به حضرت آیه الله نمازی نماینده محترم ولی فقیه و به حضرتعالی تبریک عرض نموده ؛ از خداوند حکیم برای شما در این مسئولیت خطیر آرزوی موفقیت دارم

انشاءالله در ظل توجهات حضرت حق و عنایات امام عصر (عجل الله تعالی فرجه) موفق و موید باشید.

محسن چتری / نهم اسفند 94.

——————–

 

برادر گرامی جناب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد
باعرض سلام ،ادب واحترام
موفقیت جنابعالی رابعنوان منتخب مردم شریف وولایت مدارشهرستانهای کاشان و آران وبیدگل در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی صمیمانه تبریک عرض نموده ،صحت ، سلامتی و توفیق روز افزون رابرایتان تحت توجهات حضرت ولی عصرامام زمان (عج )ازدرگاه حق تعالی مسئلت می نمایم.
امید است درسایه رهنمودهای ولی امر مسلمین جهان همواره درخدمت به اسلام و کشور عزیز وبزرگ ایران اسلامی موفق ومویدباشید.

عباس انصاری تبار کاندیدای انتخابات مجلس دهم
من الله التوفیق

 

 

منبع : ABnews

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید