به مناسبت فرارسیدن یکم شهریورماه،زادروز حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک، دکتر سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل، در پیامی این روز را به جامعه پزشکی تبریک گفتند:

بسم الله الرحمن الرحیم
روز نخستِ آخرین ماه تابستان، زادروز حکیم و طبیب ایرانی، ابوعلی سینای عزیز را بهانه می‌کنیم تا از پزشکان و طبیبان عزیز کشورمان ایران تشکر کنیم. آنان که شبانه‌روز، همدرد مردم خویش‌اند، از دردهایشان می‌کاهند و هر روز و ساعت، به دانش و تجربه‌مان در تامین سلامت و بهداشت جامعه می‎افزایند.
اکنون، در حالی این روز بزرگ را سپری می‌کنیم که دومین سال ورود بیماری منحوس کرونا به کشور عزیزمان ایران است. زمانی که بیش از هر وقت دیگر، به اهمیت جامعه پزشکی کشور و کادر درمان پی برده‌ایم. اگر آنچه را در این ایام بر ما گذشته است مرور کنیم، صحنه‌هایی خواهیم دید از لطف و دلدادگی و ایثار پزشکانی که وجودشان مایه‌ی امنیت خاطر مردم عزیزمان شده است.
تلاش مستمر برای کنترل بیماری در کنار جهاد علمی مداوم برای بررسی راه‌های تشخیص و درمان، کاهش مرگ و میر، کمک به گروه‌های آسیب‎‌پذیر و افزایش امید به زندگی در مردم، گوشه‌ای از این تلاش‌هاست که یقینا از شکرگذاری این نعمت بزرگ عاجزیم.
درورد می‌فرستیم به روح پُرفتوح شهدای مدافع سلامت که همچون رزمندگان دفاع مقدس، در سنگر مقابله با بیماری کرونا ایستادند و جان عزیز خود را در طبق اخلاص گذاشتند. اینجانب به نمایندگی از مردم شریف شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل، ضمن بزرگداشت شهدای سلامت، به ویژه «شهید دکتر مجید فرهاد»، این روز را به همه پزشکان گرامی تبریک عرض می‌کنم.
یقین دارم مردم شریف منطقه، مهربانی و همراهی جامعه پزشکی را در روزهای سخت گذشته و امروز فراموش نخواهند کرد. عزت و سربلندی شما عزیزان را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

دکتر سیدجواد ساداتی نژاد
نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی
اول شهریور 1400

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید