سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس با اشاره به حضور وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی در این کمیسیون و تشریح برنامه‌های خود، گفت: آقای ساداتی نژاد برنامه‌های خود را در قالب ۶ محور تشریح کرد که از جمله محورها نیازمندی کشور به داده‌های دقیق در حوزه ماموریت جهاد کشاورزی و تمرکز تولید و توزیع محصولات کشاورزی در وزارتخانه جهاد بود.


روح‌الله نجابت، با اشاره به نشست عصر شنبه، 23 مردادماه که با حضور سیدجواد ساداتی نژاد وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی برگزار شد، گفت: وزیر پیشنهادی جهاد برنامه‌های خود را در قالب 6 محور تشریح کرد که از جمله محورها نیازمندی کشور به داده‌های دقیق در حوزه ماموریت جهاد کشاورزی و تمرکز تولید و توزیع محصولات کشاورزی در وزارتخانه جهاد بود.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، افزود: آقای ساداتی نژاد تاکید داشتند که تولید و توزیع محصولالت نباید در دو وزارتخانه انجام شود از این رو ضمن ارایه برنامه‌های خود گفت که این موضوع را در اولویت قرار خواهد داد.

نجابت تصریح کرد: نمایندگان در ادامه نشست نکات خود را مطرح کردند و بر اعلام زمان بندی دقیق برنامه‌های پیشنهادی تاکید کردند که آقای ساداتی نژاد هم زمان بندی دقیق برنامه‌های پیشنهادی را اعلام کرد.

وی گفت: آقای ساداتی نژاد همچنین بر سنددار کردن اراضی کشاورزی طی 4 سال و یکپارچه سازی مدیریت روستایی تأکید کرد و اذعان داشت که با رویکرد جهادی می توان این برنامه ها را در تعامل بین دولت و مجلس رقم زد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید