دکتر سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم شریف شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگلبه مناسبت فرارسیدن 17 مردادماه 1400 روز خبرنگار را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ن و القلم و ما یسطرون

هفدهم مردادماه به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی به زیبایی و به پاس زحمات و خدمات ارزنده خبرنگاران محترم، «روز خبرنگار» نامگذاری شده است. فرصتی ارزشمند و گرانبها برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان‌های فرهیخته که در راه روشنگری و آگاهی‌بخشی به جامعه، جان خود را تقدیم انقلاب کردند.

خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وجدان بیدار جامعه جهانی و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می‌کنند و در سلامت فکری و فرهنگی آن نقش بسزایی داشته و در آگاهی بخشی و توسعه اجتماعی منشاء خدمات بزرگی هستند. پس می‌توانیم حق‌گویی و مطالبه‌گری حق، توسط خبرنگاران عزیز را مجاهدتی عظیم و فداکاری فرهنگی سترگ بنامیم و قدردان آن باشیم.

اینجانب ضمن قدردانی از زحمات بی‌دریغ اصحاب رسانه، ضمن تبریک این روز به تمامی فعالان عرصه قلم و رسانه به ویژه سخت‌کوشان این عرصه در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل، از زحمات بی دریغ این طلایه‌داران خبر و اندیشه قدردانی می‌کنم. امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی‌بخشی و شفاف‌‌سازی و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه موفق و موید باشند.

دکتر سیدجواد ساداتی نژاد

نماینده مردم شریف شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل

17 مردادماه 1400

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید