رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: بر اساس گزارس‌های ارائه شده از تیم بازرسی کمیسیون کشاورزی مجلس در حال حاضر ۳ میلیون تن نهاده دامی در انبارهای بندر امام خمینی (ره) دپو شده است.


سیدجواد ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در خصوص اعزام تیمی از اعضای کمیسیون کشاورزی به بندر امام خمینی(ره) به منظور نظارت میدانی از انبارهای این بندر، گفت: بر اساس گزارش‌های ارائه شده از تیم بازرسی کمیسیون کشاورزی مجلس در حال حاضر ۳ میلیون تن نهاده دامی در انبارهای بندر امام خمینی (ره) دپو شده است.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: نهاده‌های دپو شده در انبارهای بندر امام خمینی(ره) توسط شرکت پشتیبانی امور دام و بخش خصوصی وارد کشور شده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نهاده‌های دامی وارداتی دپو شده در انبار‌های بندر امام خمینی (ره) با توجه به نیاز فعلی و مبرم دامداران و مرغداران باید هرچه سریع‌تر در سطح کشور توزیع شود، تصریح کرد: کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس روز دوشنبه ۱۴ تیرماه نشستی را در خصوص توزیع نهاده‌های دامی وارداتی با حضور مسئولان ذی‌ربط برگزار می‌کنند.

ساداتی‌نژاد، افزود: یکی از مشکلات موجود در زمینه توزیع نهاده‌های دامی وارداتی حمل آنها به محل مصرف است، برای حل این مشکل راه‌کارهایی ارائه شده و سازمان راهداری و راه‌آهن باید اهتمام ویژه‌ای در این زمینه داشته باشند و کمیسیون کشاورزی مجلس در جلسه دوشنبه موضوع را بررسی می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید