در پی درگذشت حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ عباس یوسفیان اولین امام جمعه آران و بیدگل، دکتر سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم شریف شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل در پیامی رحلت این عالم وارسته و جلیل  القدر را تسلیت گفتند. متن پیامن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون
إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَهٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْ ءٌ إِلَی یَوْمِ الْقِیَامَهِ

ارتحال عالم جلیل‌القدر و وارسته، مومن و انقلابی، حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ عباس یوسفیان اولین امام جمعه شهرستان آران و بیدگل موجب تالم و تاثر فراوان اینجانب گردید. این عالم بزرگوار سالیان متمادی از عمر پربرکت خویش را در راه مبارزه با طاغوت و ترویج معارف والای اهل بیت گذرانده و به حق از خدمتگزاران صادق و امین در تبلیغ دین، فاضل، دانشمند، مردمی و مورد احترام فراوان بودند.

اینجانب به عنوان نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل، ضایعه فقدان این عالم برجسته را محضر رهبر معظم انقلاب (دامت برکاته)، مراجع عظام تقلید و حوزه‌های علیمه شهرستان، مردم ولایتمدار و متدین دارالشهدا آران و بیدگل، بیت معظم، عالم پرور و شایسته ایشان تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم، علو درجات و رحمت الهی و برای بازماندگان ایشان، صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

دکتر سیدجواد ساداتی نژاد
نماینده مردم شریف شهرستان های کاشان و آران و بیدگل
در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی
3 تیرماه 1400

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید