دکتر سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل و ریاست کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، در پیامی فرارسیدن سالروز شهادت شهید مصطفی چمران و روز بسیج اساتید را گرامی داشتند. متن پیام به شرح زیر است:

سم الله الرحمن الرحیم

نهال نوپای نظام اسلامی از بدو تاسیس با تلاش و همت مجاهدان خستگی‌ناپذیر که جامع علم و ایمان، دانش و ارزش و دقت و بصیرت بوده‌ و هستند، آبیاری می‌شود. گواه این مدعا خدمات شایان، تحقیقات ارزنده و تلاش‌های پرثمر اساتید بسیجی است که مرز‌های ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی را درنوردیده و با امداد الهی، دست بر آسمان علم و دانش ساییده‌اند و همواره اندیشه باطل دشمنان را در تلاش برای نفی باور «ما میتوانیم» به سخره گرفته‌اند.

اینجانب ضمن گرامیداشت سی و یکم خردادماه سالروز شهادت شخصیت علمی و مجاهد بی‌بدیل و فرمانده خستگی‌ناپذیر، استاد شهید دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید را به همه اساتید و دانشمندان بسیجی در جای جای میهن اسلامی، خاصه اساتید غیور بسیجی در دانشگاه‌های منطقه کاشان و آران و بیدگل تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال، دوام توفیقات روزافزون را برای این عزیزان مسئلت می‌نمایم.

سیدجواد ساداتی نژاد
نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی
۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۰

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید