دکتر سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل، در پیامی از حضور پرشور و حماسی مردم منطقه کاشان و آران و بیدگل در انتخابات 1400 و مشارکت در پای صندوق‌های رای تشکر و قدردانی کردند. متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
مردم شریف، مومن وسربلند کاشان و آران و بیدگل

درود و رحمت خداوند بر عزم و اراده خالصانه و قدمهای استوارتان، بار دیگر با شکوه حضورتان دوستان انقلاب اسلامی را شاد و امیدوار و دشمنان را مایوس و ناامید کردید. بی‌شک روز جمعه ۲۸ خرداد ماه، بعنوان یوم الله ماندگار دیگری در تاریخ پرشکوه مردم ولایتمدار ایران ثبت شد.
خداوند را برای داشتن چنین مردم نجیب، زمان شناس و با بصیرتی سپاس میگوییم و البته پیش و بیش از آن برای نعمت وجود ولایت رهبری فرزانه، حکیم، مدبر و مقتدر سجده شکر به درگاه الهی فرود می‌آوریم.
شما مردم شریف شهرستانهای کاشان و آران وبیدگل نیز بار دیگر مجاهدت و وفاداری خود را به آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی به حدّ نصاب کامل رساندید و هوشمندی خود را در انتخاب درست ثبت و ضبط کردید.
وظیفه خود میدانم ضمن تشکر از شما مردم ولایتمدار، بصیر و تاریخ ساز کاشان و آران وبیدگل از تمام عوامل برگزاری این انتخابات پرشور تقدیر و تشکر نمایم و امیدوارم با وحدت و انسجام در سایه هدایت نماینده محترم ولی فقیه در منطقه، حضرت آیت الله سلیمانی شاهد رشد و پیشرفت و ارتقای بیشتر منطقه کاشان باشیم.

سیدجواد ساداتی نژاد
نماینده مردم شریف کاشان و آران وبیدگل

29 خردادماه 1400

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید