دکتر سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل و ریاست کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، در پیامی فرارسیدن سالگرد رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی رحمه الله علیه را گرامی داشتند. متن پیام به شرح زیر است:

چهاردهم خرداد سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی رحمه‌الله علیه، یادآور حماسه مردم عزیز ایران در سوگ رهبر فرزانه و روز ماتم ایشان در فراغ جانگذار محبوب و مقتدای خویش است.
سی و دو سال از رحلت پیر جماران می‌گذرد و در همه این مدت، تنها مرهم و التیام این فراغ عظیم، حفظ اندیشه گرانبها و عظیم اوست که عاشقان را به ادامه راه و حفظ نظام جمهوری اسلامی با تمام توان بر‌می‌انگیزد. میراثی مبارک و گرانقدر که آن حکیم عالم و عارف ربانی، با هموار کردن رنج فراوان مبارزه دائمی بر خود به جا گذاشت و اکنون به آرمان و آرزوی مشترک همه ملت‌های مستضعف و رنج دیده جهان تبدیل شده است.
امروز تمامی ملت‌های مظلوم جهان با تکیه بر انقلاب دینی و مردمی حضرت امام رحمه‌الله بار دیگر درمقابل ظلم و ستم ایستادگی و مقاومت کرده و توانسته‌اند موازنه قدرت را در جهان به نفع خود تغییر دهند. پیروزی اخیر مقاومت اسلامی فلسطین بر رژیم صهیونیستی تاییدی بزرگ بر این موضوع است که نویدبخش رهایی برای ملت‌های ستم دیده جهان و زوال مستکبرین جهانی است.
اینجانب به نمایندگی از مردم شریف کاشان و آران و بیدگل، فرارسیدن سالگرد رحلت ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه را به حضور تمامی جان‌های آزاده تسلیت عرض نموده، ضمن بزرگداشت یاد و خاطره قیام خونین ۱۵ خرداد، از درگاه خداوند منان، برای آن حماسه‌سازان آسمانی، قرب الهی و حشر با اولیای او و برای ملت شریف ایران، مزید توفیقات در پاسداشت این امانت بزرگ را خواستارم.

دکتر سیدجواد ساداتی نژاد

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

13 خرداد ماه 1400

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید