دکتر سیدجواد ساداتی نژاد نماینده محترم مردم شریف کاشان و آران و بیدگل، صبح امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت ماه 1400 طی جلسه‌ای حضوری با دکتر علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش بر لزوم تکمیل پروژه‌های رفاهی درمانی فرهنگیان منطقه کاشان و آران و بیدگل و اعطای تسهیلات لازم تاکید کردند.

مهمترین موضوعات مطرح شده در این جلسه به قرار زیر است:

1.تجهیز درمانی درمانگاه فرهنگیان کاشان که قرار است با همت بلند خیر گرامی، مهندس علی لاجوردی در 5 هزار متر مربع احداث خواهد شود. مقرر شد امکانات و تجهیزات درمانگاهی موردنیاز تامین گردد و حمایت های موردنیاز صورت گیرد. مقرر گردید که فرهنگیان در این درمانگاه به صورت رایگان درمان شوند.

2.خانه معلم کاشان که متاسفانه علی رغم اینکه شهر کاشان یک شهر توریستی و گردشگری هست و معلمان فراوانی به این شهر رفت و آمد دارند اما از امکان برخوداری از یک خانه معلم محروم مانده است. مقرر شد طرح توجیهی اولیه توسط آموزش و پرورش اصفهان آماده شود تا بر اساس آن صندوق ذخیره فرهنگیان کار تکمیل طرح را به انجام برساند.

3.استخر خیرساز خانواده کتابچی، که یک پروژه ملی با استانداردهای بین المللی در حوزه ورزش شنا هست که سالهاست نیمه کار مانده است. مقرر شد، ظرف یک هفته مدیر دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش توافق سه جانبه ای را بین خیر محترم، سازمان توسعه و نوسازی مدارس آقای رخشانی مهر و آقای الهیار ترکن مدیر توسعه منابع آموزش و پرورش تنظیم شود تا هزینه هیا باقیمانده به مبلغ 50 میلیارد تومان تهیه شود.


22 اردیبهشت 1400، حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید