دکتر سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل، در پیامی فرارسیدن سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم را گرامی داشتند. متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحيم

«و الذی بعث فی الامیین رسولا منهم یتلوا علیهم آیاته و یزکیهم و یعلمهم الکتاب و الحکمه وان کانوا من قبل لفی ضلال مبین»

درود و سلام بر انبیا و اوصیای الهی که به حق راهنمایان واقعی بشر به سوی نور و روشنایی هستند .

دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری و روز معلم فرصتی ست که یاد آن فرزانه دوران و مقام شامخ معلمان فرهیخته و گرانقدر به شایستگی گرامی داشته شود. معلمانی که در میان تاریکی‌ها چراغی روشن ساخته‌اند که انوار فروزانش  تا فراسوی مرزها می‌تابد و شعله عشق را فروزان می‌کند و تاریکی‌ها را مغلوب خود می‌سازد.

اینجانب به عنوان نماینده مردم شریف کاشان و آران و بیدگل این فرصت را مغتنم شمرده و ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره‌ی شهدای فرهنگی و دانش‌آموز منطقه، این روز عزیز را به تک تک معلمان و فرهنگیان عزیز، صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم و به وجود شما عزیزان که علی‌رغم همه‌‌ی کاستی‌ها و در این دوران سخت مبارزه با کرونا، همچنان پُرصلابت و استوار با دستان پُرمهر و عطوفت خود بذر محبت، عشق، و ایثار را در دل‌های پاک و بی‌آلایش نونهالان این دو شهرستان می‌افکنید افتخار می‌کنم و برای همه شما عزیزان و خانواده‌های محترمتان سلامتی و به‌روزی و عاقبت به خیری از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

درود و سلام‌تان باد.

دکتر سیدجواد ساداتی نژاد

نماینده مردم شریف شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی

10 اردیبهشت 1400

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید