نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس با بیان اینکه وحدت دنیای اسلام نابودی اسرائیل را رقم می‌زند گفت: نفوذ در گنبد به اصطلاح آهنین نشانه زوال است.

سیدجواد ساداتی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان ، با بیان اینکه روز قدس میراث امام راحل و نماد حمایت از مظلوم و اعلام برائت از ظالم است اظهار داشت: این رژیم فعالیت‌های ضد حقوق بشری را انجام می‌دهد در حالی که مورد حمایت و چشم‌پوشی غرب است و هیچ پیوستگی به آژانس‌های جهانی ندارد.

وی با بیان اینکه به لطف خدا و با حمایت جمهوری اسلامی و امامین انقلاب جبهه مقاومت جبهه قدرتمند و دست برتر در برابر رژیم صهیونیست است، افزود: شهدایی نظیر شهید سلیمانی اقدامات شایسته ای را در زمینه تقویت جبهه مقاومت انجام داد و از سوی دیگر نیز حمایت‌های رئیس حزب الله لبنان نیز باعث شده است اسرائیل را به زانو دربیاورند.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز موازنه قدرت تغییر پیدا کرده است، ابراز داشت: بارها گنبد به اصطلاح آهنین اسرائیل توسط پهپاد و موشک مورد نفوذ پیدا کرده و این موضوع نشانه زوال است و اگر وحدت دنیای اسلام شکل بگیرد اسرائیلی وجود ندارد.

وی ضمن اشاره به فرمایشات امام راحل در مورد نابودی اسرائیل گفت: متأسفانه سران سرسپرده برخی از کشورهای اسلامی با روابط پنهان اسرائیل موجب خلل در این جبهه شدند و به آرمان مردم فلسطین پشت کردند در حالی که این مسیر نورانی با قدرت ادامه دارد و بر اساس فرمایش رهبر معظم انقلاب نیز دوران بزن و در رو تمام شده است.

ساداتی‌نژاد با بیان اینکه اسرائیل گاهی در جمهوری اسلامی خباثت‌هایی انجام داده است، تصریح کرد: اسرائیل دستش به خون شهدای هسته‌ای ما آلوده است و هر اقدام خصمانه با جواب دندان شکن روبه رو شده است و امروز اسرائیل به خوبی می‌داند زمانه تغییر کرده و هر گونه دست درازی خسارت‌های فراونی به دنبال دارد.

وی با بیان اینکه هر گونه اشتباهی می‌تواند منجر به حذف این غده چرکین و دولت کودک کُش شود تأکید کرد: امیدواریم با وحدت دنیای اسلام و با قدرتمندی جبهه مقاومت روزی این آرمان بزرگ به وقوع بپیوندد و رژیم اسرائیل به عنوان یک رژیم جعلی از فلسطین خارج و مردم فلسطین به سرزمین خود بازگردند.


گفتگو با خبرگزاری تسنیم، 17 اردیبهشت 1400

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید