متن پیام تبریک دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شريف شهرستان های کاشان و آران و بيدگل به مناسبت فرارسیدن نوروز 1400 به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یامُقَلّب القُلوب وَ الاَبصار، یامُدَبّر الیل وَ النَهار
یا مُحَول الحَول وَ الاَحوال، حَوِّل حالَنا اِلی اَحسَن الحال.

خجسته باد آمدن نوروز ۱۴۰۰ و آغاز دوباره‌ی فصل بهار که با تغییر و دگرگونی طبیعت همراه است. فصلی سرشار از آیه‌ها و نشانه‌های خداوند متعال که نماد مهربانی و تازگی است و آدمی را بر آن می‌دارد که همراه با طراوت دِگرباره‌ی جهان، دل و جان خود را با ذکر خداوند متعال و طلب خیر و شادمانی برای همه، دگرگون و باطراوت سازد.

مفتخرم، نماینده مردمی هستم که به پشتوانه فرهنگ و تمدن چندین هزارساله‌ و به برکت تجربه‌های ناب خود در دوران مختلف تاریخ، همواره پیشتاز عرصه‌های موفقیت در حوزه‌های مختلف بوده‌اند و توانسته‌‌اند آنچه‌ را که از استعداد و مهارت و خلاقیت در وجود خویش دارند، برای اعتلا و سربلندی روزافزون میهن اسلامی عزیز خود به کار و برگ‌های زرین بسیاری را به نام خود ثبت نمایند. یقینا منطقه کاشان و آران و بیدگل در قرن نو و سالی جدیدی که در پیش دارد، خواهد توانست با تکیه بر عزم بلند مردمان خود، به سوی تحول و موفقیت گام بردارد و فردایی روشن همراه با جایگاهی والا داشته باشد.

اینجانب به روح پرفتوح بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و شهدای عزیز و گرانقدر درود می‌فرستم و ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی برای هموطنان عزیز، فرارسیدن بهار طبیعت و عید نوروز را به محضر رهبر معظم انقلاب، هموطنان گرامی بویژه مردم ولایتمدار و پُرافتخار کاشان و آران و بیدگل، خانواده معظم شهدا و جانبازان و محضر نماینده ولی فقیه در کاشان، حضرت آیت‌الله سلیمانی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

همواره و در ادامه مسیر بلند خادمی و نمایندگی شما عزیزان، نیازمند دعای خیرتان هستم و امید دارم با همراهی شما، سال جدید، که به نام سال تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها نام‌گذاری شده است، روزهایی سرشار از موفقیت، سازندگی، پیشرفت و سربلندی برای یکایک شما مردم عزیز منطقه کاشان و آران و بیدگل باشد.

سید جواد ساداتی نژاد
نماینده مردم شریف شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی
اول فروردین ۱۴۰۰

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید