سیدجواد ساداتی‌نژاد، در تشریح نشست ویژه کمیسیون‌های تخصصی مجلس برای ساماندهی بازار، گفت: نشست سه کمیسیون کشاورزی، اقتصادی و صنایع مجلس شورای اسلامی با وزرای صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی با دستور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد تحویل مرغ تنها در کشتارگاه‌ها و با نظارت وزارت صمت صورت بگیرد و این امر تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه داشته باشد.

این نماینده در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عرضه مستقیم مرغ در استان‌ها با مدیریت اصناف و استانداران تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه پیدا می‌کند، اضافه کرد: از طرفی تصمیم‌گیری‌ها تنها در ستاد تنظیم بازار تهران انجام می‌شود و ستاد تنظیم بازار استان‌ها نمی‌توانند تصمیمی مغایر با تصمیم اصلی اتخاذ کنند. همچنین عرضه مرغ منجمد نیز تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه پیدا خواهد کرد.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: در خصوص واردات 50 هزار تن مرغ نیز باید این مقدار با کمک تولید کنندگان داخلی تامین شود و با ضمانت وزارت جهاد کشاورزی و با استفاد‌ه از ظرفیت اتحادیه ها و تشکل های خصوصی به خصوص بسیج اصناف برای توزیع مرغ تا پایان ماه مبارک رمضان برنامه‌ریزی شود و نظارت هم با جدیت توسط تعزیرات صورت بگیرد.


25 اسفند 1399

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید