رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: فردا طی نشستی کمیسیون کشاورزی با پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران تفاهم‌نامه همکاری امضاء می‌کنند تا مسائل مربوطه به صورت تخصصی بررسی شود.


سیدجواد ساداتی‌نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در خصوص امضای تفاهم نامه با پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، گفت: به منظور استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها در زمینه موضوعات طرح شده در کمیسیون  سه‌شنبه 12 اسفندماه در نشستی تفاهم نامه‌ای بین کمیسیون کشاورزی و رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی تهران امضاء می‌شود.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: پس از امضاء تفاهم نامه با پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران میزهای تخصصی تشکیل می‌شود که موضوعات نیازمند به مشاوره کمیسیون کشاورزی را بررسی و نظر تخصصی خود را ارائه می‌کنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اعضای میزهای تخصص یدر صورت نیاز در نشست‌های کمیسیون کشاورزی حاضر می‌شوند، عنوان کرد: کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست حوزه گسترده‌ای را پوشش می‌دهد به همین دلیل باید از نظرات فنی و تخصصی اساتید بهره مند شویم.

وی با بیان اینکه امیدواریم با پایه مطالعات علمی و تخصصی بتوانیم موضوعات مربوط به کمیسیون کشاورزی را بررسی کنیم، تصریح کرد: گردهمایی روسای دانشکده‌های کشاورزی و منابع طبیعی ظرفیت دیگری است که می‌توانیم از آن استفاده کنیم، این گردهمایی بیش از 30 سال قدمت دارد. نشستی با دبیرخانه گردهمایی روسای دانشکده‌های کشاورزی و منابع طبیعی کشور تشکیل شده است که مقرر شد تفاهم نامه مستقلی با این دبیرخانه در حوزه امنیت غذایی، تحول بخش کشاورزی و شناسایی نواقص قانونی حوزه کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست امضا ‌شود.


11 اسفند 1399

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید