دکتر ساداتی نژاد نماینده محترم مردم شریف کاشان و آران و بیدگل امروز 3 اسفندماه 1399 در جلسه ای با معاون معدنی جدید وزیر صمت، دکتر سعدمحمدی آخرین مسائل حوزه صنعت و معدن منطقه کاشان و آران و بیدگل را مطرح کردند. مهمترین مسائل مطرح شده در این جلسه به شرح زیر است:

درباره دریاچه نمک آران و بیدگل

واگذاری 42 درصدی دریاچه نمک آران و بیدگل به سازمان صمت استان اصفهان که به دلیل جابه‌جایی معاون معدنی وزرات صمت متوقف مانده بود. در جلسه امروز  مقرر شد این بحث مجددا در دستور کار قرار بگیرد. ضمن اینکه مجتمع اقتصادی امداد نامه‌ای مکتوب و اعلام کرده است که سرمایه‌گذاری در کاشان انجام خواهد شد. جهت اطمینان از اینکه فرآیند کار برای آیندگان دشوار نباشد، موضوع  واگذاری 42 درصد دریاچه نمک به سازمان صمت استان اصفهان مجدانه پیگیری و در دستور کار قرار گرفت.

مشکلات معادن شن و ماسه کاشان

با جابه‌جایی دولتی معادن شن و ماسه کاشان از فرمانداری‌ها به وزارت صمت ومشکل جرائم ملی، مقرر شد که رئیس سازمان صمت، دکتر موافق پیگیر موضوع باشند تا در اسرع وقت مشکل برطرف و امکان کار مجددا مهیا گردد.

حضور وزیر صمت در منطقه کاشان و آران و بیدگل

جلسه با معاون پارلمانی وزیر صمت دکتر رزم حسینی جهت برنامه حضور ایشان در منطقه کاشان و آران و بیدکل جهت راه اندازی و افتتاح دو پروژه مهم صنعتی و پیگیری طرح مثلث اقتصادی در راستای تقویت کسب و کار خوزه شهری، مسئولیت اجتماعی بین شرکت سایپا و دیگر مجموعه‌ها. 


یکشنبه 3 اسفندماه 1399، حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید