مهندس حائری معاون محترم وزیر نیرو صبح امروز در ادامه سفر یک روزه خود به منطقه کاشان و آران و بیدگل به دیدار آیت الله سلیمانی امام جمعه و نماینده ولی فقیه کاشان رفت و از نزدیک با ایشان در رابطه با پیگیری‌ها در حوزه توسعه زیرساخت‌های برق منطقه صحبت و گفتگو کردند.

در ابتدای این دیدار، ابتدا دکتر ساداتی نژاد و مهندس حائری گزارشی در رابطه با پروژه‌های در دست پیگیری و مصوبات سفر ارائه دادند. در ادامه آیت الله سلیمانی با تاکید بر نعمت ارزشمند خورشید در منطقه کویری آران به بخشی از مسائل جاری در این حوزه پرداختند: 

نعمت خورشید بزرگترین نعمت منطقه کویری کاشان است. این درحالی است که تعرفه‌های آب و برق برای بخشی از جامعه طاقت‌فرساست. اصلاح تعرفه برق در شهرستان کاشان از اقدامات بزرگی بود که توسط دولت انجام شد و باید مورد تقدیر و تشکر قرار بگیرد. تولید برق باید به صورت منطقه‌ای صورت گرفته و به صورت منطقه مصرف شود.

البته نباید اقدامات وزارت نیرو نادیده گرفته شود اما مشکلات عدیده‌ای در این حوزه وجود دارد که می‌تواند زمینه ساز بروز مشکلات معیشتی برای خانواده‌ها شود. باید سرمایه‌گذاری‌های بسیاری برای تولید انرژی پاک انجام شود. اگر در ایران در حوزه ‌ی آب با مشکل روبرو باشیم مورد سرزنش نیستیم اما در حوز‌ه‌ی برق اگر وضعیتمان بهبود نیابد مایه‌ی آبروریزی است.


2 اسفندماه 1399، حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید