وزرای جهاد کشاورزی و صمت امروز در نشست اضراری افزایش قیمت مرغ حاضر شدند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدجواد ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران در تشریح نشست امروز کمیسیون کشاورزی که با حضور وزیران صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی در خصوص افزایش قیمت مرغ برگزار شد، گفت:

همه مسئولانی که در زنجیره تامین نهاده و تولید گوشت مرغ تاثیرگذار هستند در نشست امروز حضور داشتند و جوانب موضوع رسیدگی شد. تمامی اقداماتی که لازم است برای آرامش بازار گوشت مرغ و تثبیت مستمر آن انجام شود در جمع‌بندی نهایی نشست مصوب شد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: برای اجرای کامل مصوبات نشست امروز مقرر شد کارگروهی متشکل از رئیس کمیسیون اقتصادی، رئیس کمیسیون صنایع و معادن، رئیس کمیسیون کشاورزی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، وزیر جهاد کشاورزی، رئیس بانک مرکزی، رئیس سازمان گمرک و سازمان بنادر طی یک هفته تشکیل و جمع‌بندی اجرایی و عملیاتی را برای کنترل مستمر بازار و جلوگیری از مشکل به وجود آمده تدوین می‌کنند.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تعامل و هماهنگی بین دستگاه‌های ذی‌ربط می‌تواند تاثیر مثبتی بر کنترل بازار گوشت مرغ داشته باشد، عنوان کرد: امیدواریم سران سه قوه نیز در بازگشت وظایف حوزه بازرگانی و تنظیم بازار به وزارت جهاد کشاورزی سرعت مناسب را داشته باشند تا به صورت کامل آشفتگی بازار برطرف شود.

8 آذرماه 1399

منبع: خبرگزاری خانه ملت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید