مجلس از تمام ظرفیت خود برای کاهش آمار مبتلایان کرونا استفاده می‌کند. سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس، در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، گفت: در کشورما سیستم کارآمد بهداشت و درمان زحمات و تلاش های بسیاری را در جهت کنترل بیماری کرونا انجام داده است، ضمن اینکه نظام پویای سلامت و کادر درمان از تمام توان خود برای خدمات دهی به بیماران کرونایی استفاده‌ می کند.

 اعتبارات مورد نیاز سیستم بهداشت و درمان باید تامین شود. وزارت بهداشت و درمان تاکنون فعالیت های قابل قبولی را در قطع زنجیره انتقال کرونا انجام داده است، اما نمی توان بدون توجه به اختصاص اعتبارات انتظار اقدامات بیشتری را داشت. در چنین شرایط سختی به کادر درمانی باید بیشتر توجه کرد. پرداختن به بیماران کرونایی و ارایه خدمات مناسب توسط پزشکان و پرستان نشان از رشادت‌‌ها و فداکاری‌های آنها دارد؛ لذا حداقل باید با اختصاص منابع از اقدامات آنها قدردانی کرد.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس اظهار داشت: وزارت بهداشت و درمان در مقابله با کرونا تنها نیست، تمام وزارتخانه‌ها و دستگاه‌‌های کشور همراه حوزه سلامت بوده و در این شرایط است که می‌توان امید به رهایی از این بیماری را داشت.

ساداتی نژاد با ابراز قدردانی از وزارت بهداشت در تامین نیازهای مقابله با کرونا گفت: مجلس از تمام ظرفیت خود در کمک به وزارت بهداشت با هدف کاهش آمار مبتلایان به کرونا استفاده می کند، اما انتظار می‌رود که مجلس در تصمیم گیری‌ها نقش بیشتری ایفا کند.

28 آبان ماه 1399

منبع: خبرگزاری فارس

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید