با دعوت دکتر سید جواد ساداتی نژاد از دکتر اسلامی وزیر راه و شهرسازی، آیین افتتاح و بهره‌برداری از قطعه دوم محور کاشان _ بادرود امروز 22 آبان ماه 1399 برگزار شد. طی این مراسم قطعه دوم محور کاشان _ بادرود به طول 12 کیلومتر و با اعتبار 230 میلیارد ریال و 2 کیلومتر دوربرگردان مسیر وارد فعالیت عملیاتی خود می‌شود.

به گزارش خبرگزاری جارچی اخبار از کاشان، سید جواد ساداتی در حاشیه افتتاح جاده بادرود کاشان، با بیان اینکه، 8 کیلومتر از جاده بادرود کاشان مانده است تا این مسیر ایمن بشود، اظهار کرد: کنارگذر کاشان و آران و بیدگل تا پایان دولت انجام می‌شود و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، بابیان اینکه، تا پایان دولت جاده برزک به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: باند دوم جاده ابوزیدآباد که خطرات زیادی هم برای همشهریان داشته و جان هم‌وطنان کاشانی را گرفته است را امروز موردبحث قرار می‌دهیم تا به نتیجه برسد.

رئیس کمیسیون آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، بابیان اینکه، مسائل و مشکلاتی که درگذشته از مسکن مهر مانده است را امروز موردبررسی و رسیدگی قرار خواهد گرفت، خاطرنشان کرد:
بعضی از پروژه‌های کاشان مثل جاده مشهد اردهال به جمکران زمین‌مانده است که موردبحث و در دستور کار قرار خواهد گرفت و باند دوم جاده کاشان به سمت قم هم امروز تعین تکلیف خواهد شد.

لازم به ذکر است با حضور وزیر راه و شهرسازی ۱۲ کیلومتر از جاده کاشان- بادرود با اعتبار ۲۳۰ میلیارد ریال دوبانده و بهره برداری شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید