هتک حرمت به پیامبر عظیم‌الشأن اسلام(ص)، تعدی به تمام ارزش‌های الهی و آزادی‌خواهان جهان و نشانه درماندگی دشمنان در مقابل اسلام‌خواهی مردم است. سیدجواد ساداتی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهارات رئیس جمهور فرانسه در هتک حرمت به پیامبرگرامی اسلام(ص) گفت:

وی با اشاره به تشکیل گروه‌های تکفیری مانند داعش با حمایت غربی‌ها، ادامه داد: اقدامات ضد‌اسلامی و افراطی‌گری به نام اسلام با حمایت مالی و معنوی صهیونیسم و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا صورت می‌گیرد و دولت‎های غربی که گروه‌های تکفیری و تروریستی نظیر داعش، ساخته و پرداخته‎ دست آنها است و بویی از اسلام ناب محمدی نبرده‌اند.

ساداتی نژاد با اشاره به اظهارات وقیحانه مکرون علیه پیامبر اسلام(ص)، مطرح کرد:غربی‌ها می‎خواهند اقدامات وحشیانه‌ تروریستی را به دین رحمت، حکمت و عقلانیت نسبت دهند و با توهین به مقدسات مسلمانان و ارزش‌های دینی آنان٬ هراس و خشم خود را از توسعه و گسترش اسلام در بین مردم، ابراز می‌کنند.

وی با اشاره به رفتار دولتمردان غرب ازجمله مکرون رئیس جمهور فرانسه در مقابل توهین به مقدسات و پیامبر عظیم الشان اسلام(ص)، خاطرنشان کرد:مسولان و دولتمردان غربی برای سرپوش نهادن بر ناکارآمدی خود، در تلاش برای محدود کردن فعالیت مسلمانان در این کشورها هستند، تا به زعم خود با افراط‌گرایی مبارزه کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: توهین به ارزش‌های دینی قشر عظیمی از مردم جهان نه تنها عملی ضد اخلاقی بلکه این عمل ضدانسانی است و ثابت کرد منظور غرب از آزادی بیان و قلم؛ آزادی بی‌اخلاقی، بی‌شرمی است.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس با بیان اینکه اسلام هراسی و اسلام‌ستیزی رسانه‌های غربی با حمایت صهیونیسم سابقه دیرینه دارد، تاکید کرد: توهین‌های خبیثانه و مکرر مجله موهن شارلی ابدو در فرانسه به ساحت قدسی پیامبر اعظم حضرت محمد(ص) در واقع یک جریان پلید و هدفمند است که پرده از نیات شوم اسلام ستیزان صهیونیست و عوامل خبیث آن برمی‌دارد.

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آزادیخواهان و مسلمانان جهان همراه با مردم ایران اسلامی در مقابل این حرکات مذبوحانه به شدت خواهند ایستاد و همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده‌اند هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نخواهند کرد.

6 آبان ماه 1399

منبع: خبرگزاری خانه ملت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید