بازدید میدانی نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل از بخش کرونای بیمارستان شهید بهشتی کاشان صبح امروز جمعه 18 مهرماه 1399 با همرای ریاست مراکز درمانی کاشان دکتر علیرضا مروجی و ریاست بیمارستان شهید بهشتی کاشان، دکتر ابوالفضل شجاعی انجام شد. در ابتدای این بازدید، دکتر ساداتی نژاد با مدیران مجموعه درمانی شهید بهشتی دیدار کردند و از آخرین وضعیت و اقدامات بیمارستان در درمان بیماران و کنترل بیماری جویا شدند.

در ادامه این بازدید، دکترساداتی نژاد به دیدار پرسنل درمانی بیمارستان پرداختند، مشکلات و مسائل آنها را از نزدیک شنیدند و با اهدای هدایا به تقدیر و تشکر از کادر درمانی پرداختند.

بازدید میدانی نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل، دکتر سیدجواد ساداتی نژاد با دیدار از بخش بستری مبتلایان کووید19 پایان یافت. در این بازدید، دکتر ساداتی نژاد در بخش کرونای بیمارستان شهید بهشتی حاضر شدند و به عیادت از بیماران پرداختند.

در پایان این بازدید دکترساداتی نژاد از جلسه خود با وزیر بهداشت در اوایل هفته آینده خبر داد و تاکید کردند پیگیر مطالبات پرسنل درمانی بیمارستان هستیم و تقویت کادر درمانی را با افزودن نیروی انسانی در دستور کار قرار خواهیم داد.

18مهرماه 1399

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید