با فرارسیدن عید سعید قربان، دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل و ریاست کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی، در پیامی عید قربان را به مردم شریف کاشان و آران و بیدگل تبریک گفتند. در متن پیام چنین آمده است:

به نام خدا

عید سعید قربان یادآور موفقیت حضرت ابراهیم خلیل الرحمن(ع) در آزمون الهی و بریدن از تمامی تعلقات دنیوی، قربانی کردن نفس و آموزگار راه و رسم بندگی و نیل به خلوص در همه مراحل زندگی با دل کندن از دلبستگی‌ها به همه انسان‌هاست.

اینجانب ضمن گرامیداشت عید سعید قربان، که باشکوهترین جلوه اطاعت و بندگی انسان در برابر خداوند است، فرارسیدن این عید بزرگ را به همه مردم عزیز ایران، بویژه مردم شریف و عزیز منطقه کاشان و آران و بیدگل، تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند، درک پیام این عید بزرگ را، که روز ایثار، از خود گذشتگی و بندگی بر آستان حضرت دوست است، همچنین کسب معنویت هرچه بیشتر از فیوضات این روز عزیز را برای شما خواستارم.

از آخرین روزهای سال 98 تا امروز، ملت عزیز ایران، و در منطقه کاشان و آران و بیدگل، رزمایش همدلی مردم و پرسنل پزشکی را در مبارزه با بیماری کرونا، خدمت به نیازمندان و تامین وسایل بهداشتی موردنیاز دیدیم و به این همه ایثار و همدلی افتخار کردیم. امید است که در ادامه راه، با حفظ پروتکل‌های بهداشتی، صحت و سلامت کامل، عیدانه خداوند به بندگان خالص خودش در خطه دارالمومنین و شهید پرور و نجیب کاشان و آران و  بیدگل باشد. انشاء‌الله

سید جواد ساداتی نژاد

9 مردادماه 1399

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید