دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل با صدور پیامی درگذشت پدر بزرگوار شهیدان شیخ جواد و حسین قاسم‌پور را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

انالله و انا الیه راجعون
درگذشت خادم اهل بیت، اسوه صبر و ایثار حاج میرزا محمد قاسمپور، پدر شهیدان حاج شیخ جواد وحسین قاسمپور که پس از تحمل یک دوره بیماری دعوت حق را لبیک گفته و به فرزندان برومندش پیوست موجب تالم و تاثر گردید.
وی در زمره پدران عزتمند شهدا بود که با شهادت دو فرزند، نوادگان و داماد گرانقدرش، عزیزترین گوهرهای حیات خویش را تقدیم اسلام و انقلاب نمود و به رسالت الهی خویش عمل کرد.
خاندان شهیدپرور قاسمپور، الگوی راستین وفاداری به آرمانهای انقلاب اسلامی و حضرت امام خمینی(ره) و اسوه پایداری درمسیر ولایت فقیه و موجب عزت و اعتبار نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
اینجانب با نهایت تاثر وتالم، درگذشت حاج میرزا محمد قاسمپور را که با بصیرت و استواری در سالهای پس از شهادت عزیزانش درمسیر عشق، ارادت و دلدادگی به اهل بیت(ع) درس ولایت مداری، ایمان ومجاهدت را به همگان آموخت به خاندان محترم قاسمپور و مردم کاشان وآران وبیدگل تسلیت گفته، آمرزش و رضوان الهی برای آن زنده یاد و صبر واجر برای بازماندگان از خداوندسبحان مسالت دارم.

سیدجواد ساداتی نژاد
نماینده مردم شریف کاشان وآران وبیدگل درمجلس شورای اسلامی

پایان پیام/

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید