سید جواد ساداتی‌نژاد نماینده کاشان و آران و بیدگل امروز سه شنبه 19 اردیبهشت 96 در خصوص عدم ساخت بیمارستان تامین اجتماعی کاشان پس از 25 سال از تحویل بیمارستان شهید بهشتی به دانشگاه علوم پزشکی به وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی تذکر کتبی داد و همچنین در تذکری دیگر به وزیر صنعت، معدن و تجارت: دلیل صادرات مس از کشور توسط شرکت صنایع مس علیرغم نیاز شرکت‌های داخلی مانند دنیای مس کاشان را جویا شده است.
مشروح این تذکرها در تصاویر زیر می باشد.

تذکر به دلیل عدم ساخت بیمارستان تامین اجتماعی و صادرات مس از کشور
تذکر کتبی به وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص عدم ساخت بیمارستان تامین اجتماعی کاشان

 

تذکر به دلیل عدم ساخت بیمارستان تامین اجتماعی و صادرات مس از کشور
تذکر به وزیر صنعت، معدن و تجارت به دلیل صادرات مس از کشور توسط شرکت صنایع مس علیرغم نیاز شرکت‌های داخلی مانند دنیای مس کاشان

//////////////
مشروح خبر:

تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی؛

توجه بازماندگان حادثه معدن یورت/تجدید نظر در محل برگزاری فینال جام حذفی

ضرورت اقدام عاجل جهت تجدیدنظر در محل برگزاری مسابقه فینال جام حذفی، توجه به بازماندگان و ریشه یابی و اعلام دقیق حادثه معدن زمستانی یورت گلستان و جلوگیری از دخالت سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی در اقدام علیه نامزدهای انتخاباتی از جمله تذکرات کتبی امروز نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور است.

به گزارش ایسنا، اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس در پایان جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

جبار کوچکی نژاد و ذبیح نیکفر نمایندگان رشت و سیاهکل به وزیر ورزش و جوانان: چرا صندوق حمایت از قهرمانان ورزشی در خدمت‌رسانی تبعیض قائل می‌شود؟

سید جواد ساداتی‌نژاد نماینده کاشان به وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی: چرا به داد کارگران مظلوم کاشانی نمی‌رسند و تذکر به وزیر صنعت، معدن و تجارت: دلیل صادرات مس از کشور توسط شرکت صنایع مس علیرغم نیاز شرکت‌های داخلی مانند دنیای مس کاشان چیست؟

عبدالله رضیان نماینده قائمشهر به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: وضعیت نابسامان بیمه کارگران معادن زغال سنگ منطقه سوادکوه، شرکت سامان و اشتغال آنان.

امیر خجسته نماینده همدان به وزیر راه و شهرسازی: لزوم توجه جدی به حذف و اصلاح نقاط حادثه خیز جاده‌ای و به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص توجه جدی به وضعیت بهداشت جمعیت دامی کشور و مقابله با آنفلوآنزای پرندگان

محمدحسین فرهنگی و مسعود پزشکیان، محمدرضا بادامچی، شهاب الدین بی‌مقدار، محمد وحدتی، احمد علیرضابیگی، محمداسماعیل سعیدی به وزیر ورزش و جوانان : ضرورت اقدام عاجل جهت تجدیدنظر در محل برگزاری  مسابقه فینال جام حذفی.

سید محمدجواد ابطحی نماینده خمینی شهر و ۴۵ نماینده دیگر به رئیس جمهوری و وزیر کشور : لزوم اجرای ماده ۶۸ قانون انتخابات ریاست جمهوری و تبصره ۲ آن و ضرورت اقدام عاجل برای جلوگیری از اقدامات گسترده خلاف قانون در انتخابات ریاست جمهوری و دخالت سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی در اقدام علیه نامزدهای انتخاباتی.

نادر قاضی‌پور و علیرضا محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به وزیر نفت : بازگشت فوری کارگران و جایگاه‌های اختصاصی شهرستان‌ مراغه با توجه به تعداد خریداران به حفظ کارگران در سطح اشتغال آنان برای مدت ۵ سال. به وزیر صنعت: علت عدم استقرار مانیتورینگ در معدن زمستانی یورت آزادشهر و عدم ایفای تعهدات توسط پیمانکاران.

علی وقفچی نماینده زنجان و طارم در مجلس و شهرام کوسه غراوی نماینده کوهدشت به وزیر آموزش و پرورش : دلیل عدم پرداخت حقوق حق‌التدریسی‌ها پس از گذشت ۸ ماه چیست؟

حاجی قوامی نماینده اسفراین به وزیر جهاد کشاورزی : پرداخت خسارت کشاورزان اسفراین در حادثه سیل و تگرگ در هفته‌های جاری.

سید علی ادیانی نماینده قائمشهر به وزیر دادگستری : لزوم تسریع در تعدیل مبالغ جرایم نقدی مندرج در ماده ۲۸ قانون مجازات اسلامی و همچنین به وزیر صنعت، معدن و تجارت : لزوم تسریع در تدوین اساسنامه صندوق حمایت از تولیدات صنعتی پس از حدود ۵ سال تأخیر.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر به وزیر کشور : ضرورت رسیدگی به رفتار ناشایست و غیرقانونی بخشدار جوکار و فرماندار ملایر با پلیس وظیفه شناس و شجاع راهور.به وزیر نفت: تسریع در تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران وزارت نفت از شرکتی قراردادی وپیمانی به رسمی. به رئیس‌جمهور: صدور دستور ارسال لوایح جدید یا تمدید قوانین آزمایشی که مدت اعتبار آنها به اتمام رسیده است.

حشمت‌الله فلاحت پیشه نماینده اسلام‌آباد غرب به وزیر ارتباطات: تسریع در احقاق حقوق کارگزاران مخابرات روستایی با توجه به زحمات بی شائبه آنها. به رئیس‌جمهور: دستور رفع مانع از احداث پتروشیمی اسلام آباد غرب در دستگاه های مربوطه. به وزیر جهاد کشاورزی: پیگیری دلیل تعلل منابع طبیعی در تحویل زمین دانشکده فنی  ومهندسی رازی اسلام‌آباد غرب.

نادر قاضی پور، علیرضا محجوب و احمد ا میرآبادی نمایندگان ارومیه، تهران و قم به وزیر کار: توجه به بازماندگان و ریشه یابی و اعلام دقیق حادثه معدن زمستانی یورت گلستان.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید