به گزارش خبرگزاری فارس سید جواد ساداتی‌نژاد با اشاره به اینکه انتخاب مردم هوشمندانه خواهد بود اظهار کرد: عملکرد اقتصادی دولت را می‌توان از محتوای جامعه دریافت کرد، بر اساس گفته رئیس جمهور،اعداد و ارقام در جهش اقتصادی ملاک نیست بلکه ملاک جیب مردم است.

وی افزود: اگر به جیب مردم نگاه کنیم متوجه خواهیم شد که طی 3 سال و نیم گذشته انتظارات مردم از دولت و متقابلاً وعده‌هایی که دولت به مردم در ابتدای شروع کار خود داده بود، محقق نشد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: جامعه از نظر مردم در حوزه اقتصاد، معیشت و اشتغال دچار رکود شده است، به طوری که بسیاری از صنایع در شهرک‌های صنعتی تعطیل شده، کارگران شغل خود را از دست داده و بیکاری بی‌سابقه‌ای به وجود آمده است.

وی با بیان اینکه مراجعات مردمی بسیار زیادی برای از دست رفتن مشاغل به نمایندگان مجلس می‌شود، عنوان داشت: این امر نشان‌دهنده آن است که دولت در حوزه اقتصاد و اشتغال نتوانسته به انتظارات مردم پاسخ مثبتی دهد.

ساداتی‌نژاد خاطرنشان کرد: اگر اقتصاد مقاومتی که در این چند سال توصیه اکید مقام معظم رهبری بوده است، اجرایی شده بود، اکنون وضعیت اشتغال و اقتصاد بهتری داشتیم؛ انتظار نداریم در جامعه جهانی امروز بدون اتکاء به داشته‌های خود بتوانیم در این دو حوزه پیشرفت کنیم.

وی ادامه داد: طبیعی است در چنین فضایی که دشمنان در اطراف کشور ما به دنبال رخنه و روزنه‌ای برای خسارت و ایجاد مشکل برای جمهوری اسلامی هستند، هیچ کمکی در حوزه اشتغال به ما نخواهد شد و ما باید بر توانمندی‌های داخلی خود تکیه کنیم.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: اگر دولت اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار داده بود و بر روی این حوزه تمرکز کرده بود، وضعیت اشتغال و اقتصاد امروز ما بسیار متفاوت‌تر بود.

وی با تأکید بر ضرورت انتخاب اصلاح در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو تصریح کرد: مردم همواره با انتخاب صحیح خود مسیر را برای آینده کشور در حوزه‌های مختلف تعیین کرده و در این انتخابات نیز همین‌گونه عمل خواهند کرد.

ساداتی‌نژاد بیان داشت: در حال حاضر اصلی‌ترین مسأله در کشور بحث اشتغال است که انتخاب مردم ما نیز با رصدی دقیق، هوشمندانه خواهد بود.

وی اضافه کرد: مردم کشور ما به خوبی می‌دانند برای آنکه کشتی جمهوری اسلامی از این طوفان بیکاری عبور کند، راهی غیر از اجرای الگوی بومی اقتصاد مقاومتی و تبعیت از امام جامعه وجود ندارد،بنابراین باید تیزبینانه گزینه مد نظر خود را بر کرسی ریاست جمهوری بنشانند.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: مردم در انتخابات پیش رو نباید فریب کدهای غلط تبلیغاتی را بخورند چراکه ممکن است برخی از نامزدها در تبلیغات انتخاباتی خود حرف‌هایی بزنند و بخواهند اذهان عمومی را منحرف کنند.

وی ادامه داد: مردم عملکرد و برنامه‌های نامزدهای انتخاباتی در حوزه اشتغال و اقتصاد را مد نظر قرار داده و سپس رأی خود را با بصیرت کامل به صندوق‌ها می‌اندازند؛ مردم 4 سال است که منتظر عملی شدن وعده‌های روحانی هستند ولی هیچ یک از آن‌ها محقق نشده است. انتخاب مردم  انتخاب مردم  انتخاب مردم

منبع:

مردم فریب کدهای غلط تبلیغاتی را نخورند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید