به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید جواد ساداتی‌نژاد در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه‌شنبه، 10اسفندماه) مجلس شورای اسلامی با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر صنعت و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست گفت: انتظار داریم دستگاه‌های مربوطه و سازمان برنامه و بودجه استان اصفهان به موضوع عدم شروع فعالیت منطقه ویژه اقتصادی کاشان رسیدگی‌های لازم را انجام دهد و همچنین اقدامات لازم در خصوص راه‌اندازی سومین شهرک صنعتی کاشان انجام شود.

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر علوم گفت: در صدور مجوز پارک علم و فناوری کاشان تسریع شود به دلیل اینکه ظرفیت‌های مناسبی در این رابطه در منطقه وجود دارد.

وی ادامه داد: به وزیر نیرو در خصوص تأمین دیون مالی برای احداث تونل، پروژه آبرسانی کاشان و حل مشکلات مربوط به آب آشامیدنی مسکن مهر کاشان تذکر می دهم تا اقدامات لازم را انجام دهد.

ساداتی نژاد افزود: به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تأمین اعتبار درباره جاده گرمسار و کنارگذر کاشان، آران و بیدگل تذکر می‌دهم و همچنین باید اقدامات لازم در رسیدگی به جاده‌ها در حوزه انتخابیه‌ام صورت گیرد.

وی ادامه داد: به وزیر تعاون، رفاه و امور اجتماعی در خصوص رسیدگی به وضعیت کارگران کارخانجات ریسندگی و بافندگی کاشان دستور می‌دهم همچنین باید در این منطقه بیمارستان تأمین اجتماعی احداث شود به دلیل اینکه با وجود 250 هزار شخص که بیمه می‌پردازند کاشان فاقد بیمارستان تأمین اجتماعی است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: به وزیر کشور تذکر می‌دهم رسیدگی‌های لازم را در خصوص رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی کشور و تقسیمات در حوزه انتخابیه‌ام و ایجاد ساختار مناسب برای فرمانداری ویژه کاشان انجام دهد و وزیر اقتصاد نیز رسیدگی‌های لازم را به وضعیت سپرده‌گذاران موسسه پدیده شاندیز و ثامن‌الحجج (ع) انجام دهد./

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید