به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده کاشان و آران وبیدگل، دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل با اشاره به مطلب فوق اظهار داشت: در سال جاری با پیگیری های بعمل آمده علاوه بر اعتبارات جاری دهیاری ها که از محل اعتبارات سوخت و مالیات بر ارزش افزوده است از محل بند (و) تبصره (6) قانون بودجه سال ١٣٩٥ نیز اعتباراتی برای دهیاری های منطقه جذب شد.

وی افزود: بخش عمده اعتبار جذب شده برای کمک به تکمیل پروژه های نیمه تمام و تجهیز دهیاریها به ماشین آلات مورد نیاز، پروژه های عمرانی، اجرای زیرساخت گردشگری، بهسازی و توسعه معابر روستایی است.

ساداتی نژاد با اشاره به جزئیات اعتبارات جذب شده برای دهیاری های شهرستان های کاشان و آران و بیدگل گفت: برای روستای حسین آباد ابوزیدآباد یک دستگاه خودروی آتش نشانی به ارزش ٢٠٠ میلیون تومان و برای روستاهای تجره، الزگ، جوینان، استرک، تتماج، باریکرسف و حسنارود هرکدام مبلغ تقریبی ٢٠ میلیون تومان جذب شد.

وی در ادامه گفت: برای روستای هدف گردشگری نشلج ١٠٠ میلیون تومان که ٧٥ میلیون تومان آن واریز شد و بقیه در همین ماه واریز می شود و برای دهیاری محمدآباد کویرات ٨٠٠ میلیون تومان و برای شرکت تعاونی دهیاران شهرستان آران و بیدگل نیز ١/٥ میلیارد تومان تسهیلات تصویب شد.

ساداتی نژاد گفت: برای روستاهای حسنارود و یزدل دو دستگاه کمپرسی نیمه سنگین هر کدام به مبلغ تقریبی ٨٥ میلیون تومان تامین شد.

وی افزود: برای روستاهای قاسم آباد، ریجن و کاغذی ابوزیدآباد و سادیان کاشان به منظور اجرای پروژه های عمرانی جمعا اعتباری به مبلغ تقریبی 128 میلیون تومان جذب گردید.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در پایان ضمن تأکید بر ضرورت هزینه کرد اعتبار تخصیص یافته در محل پروژه های مربوطه خاطر نشان کرد: بخشداری‌ها، فرمانداری‌ها و دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری‌ها موظفند بر اجرای مناسب و صحیح پروژه ها نظارت های دقیق را اعمال نمایند و گزارش پیشرفت فیزیکی را به همراه مستندات مربوطه به سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارائه نمایند.

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید