نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل ، اربعین حسینی را نمود اقتدار آزادگان جهان دانست و گفت : مغناطیس و جاذبه تمام نشدنی امام حسین (ع) موجب تجمع میلیونی مسلمانان در ‍پیاده روی اربعین شده و در واقع اربعین فرصتی است برای اعلام آمادگی آزادگان جهان بر آرمان های بلندشان .

وی وحدت کلمه ولایتمداری و اطاعت از ولی فقیه را موجب پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار نظام جمهوری اسلامی دانست و ابراز امیدواری کرد با دعای خیر مردم و همت مسئولان ، زائران حسینی (ع) به سلامت به کشور بازگردند .

ساداتی نژاد در بخش دوم سخنان خود به بیان مسائل پیش رو و اولویت های منطقه سفیددشت و شهرستان آران و بیدگل پرداخت و در این خصوص اظهار داشت :
بحمدالله با همت مسئولان این شهرستان طرح تعریض جاده بخش مرکزی در حال اجرا است و اخیراً نیز طرح زیرگذر بخش مرکزی و دهنه دوم پل نوش آباد کاشان کلنگ زنی شد .

img_6558

عضو کمیسیون تحقیقات و آموزش مجلس شورای اسلامی از پیگیری خود در خصوص طرح اصلاح جدول حوزه های انتخابیه به منظور افزایش تعداد نمایندگان مجلس خبر داد و گفت: این طرح در پنجمین ماه از شروع فعالیت مجلس دهم با 46 امضا تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد و در دستور کار قرار گرفت.

وی ابراز امیدواری کرد با همکاری نمایندگان مجلس شاهد تحقق آرزوی دیرینه مردم منطقه مبنی بر افزایش یک نماینده دیگر برای آنان باشیم.
دکتر ساداتی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود به پروژه کنارگذر شهرستان های کاشان و آران و بیدگل اشاره کرد و از فرماندار و مسئولان این شهرستان خواست تا در خصوص مسئله منابع طبیعی و اراضی کشاورزی نهایت همکاری را برای ادامه اجرای این طرح داشته باشند.

ساداتی نژاد در بخش پایانی سخنان خود مسئله بحران آب و تنگنای معیشتی کشاورزان منطقه را بسیار مهم و قابل تأمل دانست و از معینی نژاد فرماندار شهرستان آران و بیدگل خواست تا در این خصوص طرحی اجرایی برای برون رفت از بحران کشاورزی منطقه تدوین کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید