به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، در نشستی با حضور آقای امیری مدیر کل سازمان امور مالیاتی استان اصفهان مسائل و مشکلات مالیاتی تولید کنندگان و صنایع شهرستان آران و بیدگل بررسی شد.

photo_2016-07-17_21-18-13

در این نشست که به همت دکتر ساداتی نژاد برگزار شد و در آن آقایان زارع مقدم رئیس اداره دارایی آران و بیدگل و حاجی زاده رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت آران و بیدگل نیز حضور داشتند؛ دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم منطقه، تولیدکنندگان و صاحبان صنایع را در خط مقدم اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و گفت: در این اوضاع سخت اقتصادی جا دارد از تولیدکنندگان منطقه که علی رغم مشکلات فراوان با تمام توان فعالیت نموده و از تعطیلی کارخانجات جلوگیری کرده اند تشکر نماییم.

وی در ادامه درصد تعطیلی صنایع را در شهرستان را بر خلاف میزان بالای آمار کشور بسیار پایین و در حد یک درصد اعلام کرد و آن را نشان از تلاش جهادی این عزیزان دانست و خواستار حمایت از آنان شد.

در پایان جلسه و پس از رایزنی های مختلف و با توجه به مشكلات عديده ی صنايع شهرستان در بحث ماليات بر ازش افزوده و مشكل استرداد ماليات در صادرات محصولات منطقه، مقرر شد تا هیأتی ويژه به منطقه اعزام گردد و مسائل مطرح شده را بررسی نماید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید