کثرت و تعدد پیام های تبریک شخصیت ها، گروه ها و احزاب به مناسبت انتخاب آیت الله نمازی در مجلس پنجم خبرگان و دکتر سید جواد ساداتی نژاد در مجلس دهم شورای اسلامی باعث شد پیام های تبریک را به صورت مجتمع در پست که لحظه به لحظه به روز خواهد شد قرار دهیم.
 
 
امام جمعه شهرستان آران و بیدگل:
مردم ایران اسلامی با حضور یکپارچه در پای صندوق های رأی، بهت و حیرت دنیا را برانگیخت
امام جمعه شهرستان آران و بیدگل گفت: مردم ایران اسلامی با حضور یکپارچه در پای صندوق های رأی، بهت و حیرت دنیا را برانگیخت و بر وسوسه دشمنان خارجی و پیاده نظام داخلی مبنی بر گسستن مردم از نظام اسلامی، مهر بطلان زده و پیوند همیشگی با ولایت فقیه و مقام معظم رهبری را به اثبات رسانید.
به گزارش پورتال خبری کاشان، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی امام جمعه شهرستان آران و بیدگل در پیام خود به مردم شهرستان آران و بیدگل گفت: حضور غرور آفرین شما مردم شهید پرور و ولایتمدار گامی بلند در مسیر اقتدار ملی است که حماسه دیگری را در تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت رسانید.
متن کامل پیام امام جمعه شهرستان آران و بیدگل بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم الحمد لله الذی هدانا لهذا و ما کنا لنهتدی لولا أن هدانا الله
سلام بی پایان الهی به روح پاک بنیانگذار جمهوری اسلامی، امام راحل و به روان پاک شهیدان و درود خداوند به شما مردم مؤمن و همیشه در صحنه شهرستان آران و بیدگل که با حضور گسترده و آگاهانه خود در انتخابات هفتم اسفند همگام با امت بزرگ ایران ، با رهبر معظم انقلاب و آرمان های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید بیعت نمودید.
 حضور غرور آفرین شما مردم شهید پرور و ولایتمدار گامی بلند در مسیر اقتدار ملی است که حماسه دیگری را در تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت رسانید. مردم ایران اسلامی با حضور یکپارچه در پای صندوق های رأی، بهت و حیرت دنیا را برانگیخت و بر وسوسه دشمنان خارجی و پیاده نظام داخلی مبنی بر گسستن مردم از نظام اسلامی، مهر بطلان زده و پیوند همیشگی با ولایت فقیه و رهبر معظم انقلاب را به اثبات رسانید.
 شما مردم دارالشهدای آران و بیدگل در حماسه هفتم اسفند ماه بار دیگر جهانیان را مبهوت عقل و درک بالای خود نموده و امید دشمنان نظام را به یأس و نومیدی تبدیل نمودید. حضور شما مردم فهیم و با بصیرت همیشه در صحنه لبیک به ندای مقام معظم رهبری مبنی بر حضور حداکثری در این انتخابات مهم و سرنوشت ساز و نشان دهنده پایبندی و تعهد شما مردم عزیز به آرمانهای نظام و انقلاب و امام راحل(ره) می باشد.
 اینجانب ضمن تبریک این حماسه ماندگار به محضر رهبری فرزانه و آحاد مردم ایران اسلامی به ویژه امت شهید پرور و ولایت مدار شهرستان آران و بیدگل، از زحمات فرماندار و مجریان،‌ناظران شورای نگهبان، عوامل نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولان نهادهای مربوطه و‌کاندیداهای محترم که با اهتمام خود موجبات برگزاری هر چه باشکوه تر و مطلوب تر انتخابات گردیده اید، تقدیر و به منتخبان مردم استان اصفهان در مجلس خبرگان رهبری و همچنین به منتخب مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد تبریک عرض می نمایم.
 هم اکنون رقابت ها به پایان رسیده و رفاقت ها آغاز شده است، خدمت به مردم و حل مشکلات معیشتی آنان و صیانت از دستاوردهای انقلاب و نظام،  ایستادگی و مقاومت در برابر استکبار جهانی و زیاده خواهان و پیروی از منویات مقام معظم رهبری ‹‹مدظله العالی›› در اولویت مطالبات بحق مردم می باشد.
 در پایان آرزوی سربلندی و اعتلای ایران اسلامی تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) را از خداوند متعال خواستارم.
سیدمحمد موسوی امام جمعه شهرستان آران و بیدگل ۸ اسفندماه ۹۴
سید اکبر شعبانی عکاس و فعال فرهنگی شهرستان کاشان و آستان مقدس علی بن باقر(ع) انتخاب آیت الله عدالنبی نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان به در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از استان اصفهان و همچنین انتخاب دکتر سید جواد ساداتی نژاد نامزد منتخب شورای اصوالگرایان کاشان در مجلس دهم شورای اسلامی تبریک گفت و برای آنها آرزوی موفقیت در خدمت به نظام و اسلام و مردم کرد.
 
 
 
 هیات عاشوراییان دارالمومنین کاشان نیز حضور گسترده وکم نظیر مردم شهید پرور کاشان وآران وبیدگل را در لبیک به ندای مقتدا و ولی امر خود ارج نهاده وانتخاب مجدد نماینده محترم ولی فقیه وامام جمعه محبوب کاشان حضرت آیت الله نمازی دامت برکاته در خبرگان رهبری ونیزانتخاب شایسته نماینده متعهد انقلابی و متخصص بسیجی جناب آقای دکترسید جواد ساداتی نژاد را به همه مردم فهیم و ولایتمدار این دو شهرستان تبریک گفت.
 
 
 
 
سید رضاراستگومسئول کانون مداحان وشاعران آیینی کاشان انتخاب آیت الله عدالنبی نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان به در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از استان اصفهان و همچنین انتخاب دکتر سید جواد ساداتی نژاد نامزد منتخب شورای اصوالگرایان کاشان در مجلس دهم شورای اسلامی تبریک گفت و برای آنها آرزوی موفقیت در خدمت به نظام و اسلام و مردم کرد.
 
 
 
کانون فرهنگی شهید معمار کاشان (مسجد حضرت رقیه (س)خیابان استاندارد انتخاب حضرت آیت الله نمازی به نماینده ی خبرگان رهبری از استان اصفهان و آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد را به عنوان نماینده ی مردم شهرستان های کاشان وآران وبیدگل تبریک وتهنیت عرض  می نماید.
 
 
———–
“الَّذِینَ جَاهَدُوا فِینَا لَنَهْدِیَنَّهُمْ سُبُلَنَا وَإِنَّ اللَّهَ لَمَعَ الْمُحْسِنِینَ “جناب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد
سلام علیکمموفقیت جنابعالی در انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه شهرستان های دارالمومنین کاشان و آران و بیدگل را تبریک عرض می نمایم.
انشاالله در توسعه و پیشرفت کشور و حوزه انتخابی و همچنین ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی کوشا و موفق باشید.دکتر ابراهیم کوچکی
ریاست دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان
———–
 
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان : مصطفی جوادی مقدم رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان در پیامی انتخاب دکتر سید جواد ساداتی نژاد در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل را تبریک گفت:
متن کامل این پیام به شرح زیراست.
 
برادر گرامی  جناب آقای سید جواد ساداتی نژاد          
با سلام و تحیت
 
 حضور حماسی مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه نمونه ای از مردمسالاری دینی بود که مردم با حق انتخاب به پای صندوقهای رأی رفتند و به نامزد دلخواه خود رأی دادند.
اینک که حضرتعالی منتخب مردم شریف کاشان و آران و بیدگل شده اید و مسئولیت نمایندگی مردم فرهنگی، فهیم و مذهبی آنان را پذیرفته اید به جاست به نمایندگی از هنرمندان و اصحاب فرهنگ شهرستان کاشان این انتخاب را تبریک بگویم.
حضرتعالی که برخاسته از دانشگاه و بطن فرهنگ جامعه هستید بدون تردید به مقوله فرهنگ کاشان توجه ویژه ای خواهید داشت.
ضمن تبریک مجدد، برای شما و همه خدمتگزاران به نظام  جمهوری اسلامی آرزوی سلامتی و سرافرازی دارم.
مصطفی جوادی مقدم
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان
 

برادر مکرم جناب آقای دکتر ساداتی نژاد

سلام علیکم

بدینوسیله انتخاب شایسته و ارزشمند جنابعالی را به سمت نماینده مردم عزتمند و نجیب شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی تبریک وتهنیت عرض نموده، برایتان از ایزد منان توفیق خدمت روزافزون به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی را آرزومندیم.

بدون شک رمز موفقیت منتخبین ملت در پیشگاه مردم و انقلاب، استقامت و پایداری بر اصول و ارزش­های مقدس انقلاب اسلامی و شهیدان والامقام و تحقق آرمان‌های آنها است.

انتظار داریم وعده بجا و درست جنابعالی مبنی بر پیگیری اخذ کرسی مستقل نمایندگی شهرستان آران و بیدگل نیز با برنامه‌ریزی و استمداد از خبرگان و دست‌اندرکاران آن هر چه زودتر محقق شود که « المومنون عند عهودهم» .

.

 

و من الله التوفیق

موسسه عمران و توسعه

شهرستان آران و بیدگل

۸/۱۲/۱۳۹۴

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن ادای احترام به امیرکویرجناب تیمسارمنصوری وقدردانی اززحماتش ،وضمن تبریک به جناب آقای دکتر ساداتی نژاد منتخب مردم عزیز شهرستان های کاشان وآران وبیدگل درمجلس شورای اسلامی ، استدعا داریم که ازتمام توان خود وتمام توان انسانهای درخور منطقه ازهرطیف ،بابسیج آنها به رفع محرومیت زدایی دردوشهرستان کاشان وآران وبیدگل اقدام نماید ،

آرزوی سلامت وعزت وسربلندی برای همه خادمین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بامحورقراردادن دستورات وتعالیم آسمانی داریم .باشدکه مأجوردرگاه خداوندی قرارگیریم .

«من الله توفیق وعلیه التکلان »

احمد رضا سعیدی

سخنگوی شورای اسلامی شهر آران وبیدگل

 

بسمه تعالی
استاد فرهیخته و گرامی جناب آقای دکتر سید جوادساداتی نژاد
بدینوسیله انتخاب بجا وشایسته حضرتعالی را توسط مردم شریف شهرستانهای کاشان و آران وبیدگل به سمت نماینده مجلس شورای اسلامی صمیمانه تبریک عرض می نماییم. امید است درسایه رهنمودهای مقام عظمای ولایت همواره درخدمت به امت اسلامی و میهن عزیز موفق باشید

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی آران وبیدگل ۹ اسفند ۹۴

بسم الله الرحمن الرحیم

تاریخ غرورآفرین انقلاب اسلامی ایران بار دیگر ورق خورد و در آستانه بهاری که دوباره قلّه های زیبا و باعظمت دماوند و دنا و کرکس و تفتان و …در آستانه بهاری خوش عطر و سِحر آمیز آبشارهای بلند خود را روانه دشت ها و رودخانه ها و دریاهای ایران می کنند ، ملتّی بزرگ و حماسه ساز با عزمی راسخ واستوارانتخابات شکوهمندی را برای انتخاب نمایندگان خود در مجلسین شورای اسلامی وخبرگان رهبری بر گزار کرد که علاوه بر چشم حیرت جهانیان  و نگاه همراه با تحسین دوست و دشمن در هر گوشه جهان نسبت به این همه بزرگی و عظمت ،انتخاباتی آرام و قانونمند و با صلابت که بدون کوچکنرین  بی نظمی و تنشی در کشوری پهناور، با وجود همه تنوّع های قومی و نژادی ، صرفا به اتکاء اندیشه خدایی و روح معنوی این ملت شهید پرور وانقلابی تحت رهبری  مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله ) و مجموعه دست اندر کاران نظام مقدّس  جمهوری اسلامی بر گزار و گام استوار دیگری برای توسعه و پیشرفت و آبادنی کشور برداشته شد .
اینجانب ضمن عرض تبریک خدمت برادر بزرگوار، سّید جلیل القدر، استاد دانشگاه و پژوهشگر روشن بین ،  جناب آقای دکتر سیّد جواد ساداتی نژاد که از خطّه تحسین آفرین و گرم و با استعداد کویر توانست با همّت و درایت و متانت اسلامی  و سابقه درخشانی که در اذهان قشر تحصیل کرده و بویژه خانواده های معظّم شهدا دارد ، به مجلس شورای اسلامی دوره دهم راه بیابد و امیدهای تازه ای را برای رفع محرومّیت ها و پیشبرد اهداف اقتصادی و فرهنگی و سیاسی دو شهرستان  تاریخی و فرهنگ مند کاشان و آران و بیدگل ایجاد نماید ، شایسته است از مجموعه عوامل ستادی و اجرایی نیروهای آمورش و پرورش آران و بیدگل که در راستاری هر چه بهتر برگزار شدن انتخابات اخیر از هیچ کوششی دریغ نورزیدند، تفدیر و سپاس داشته باشم و با آرزوی سلامت و توفیق همه این عزیزان بتوانیم با راهکارها و راهبرد ها و اهداف زیربنایی و سازنده ای  که نماینده شریف ما درمجلس دهم خواهند داشت ، برای فرزندان فردای این شهرستان، دنیای تازه تر و با نشاط تری را ایحاد کنیم. انشاآلله .

    محمد معدندار

                                                                       مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل    

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و درود به روان پاک ائمه معصومین(علیهم السلام) خاصتا ام الائمه حضرت صدیقه طاهره(سلام الله علیها) و فرزند شایسته ایشان امام خمینی(رحمه الله) و شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس

محضر نماینده محترم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل؛

آقای دکتر سیدجواد ساداتی نژاد

سلام علیکم

انتخاب شما توسط مردم مؤمن و ولایتمدار منطقه کاشان و آران و بیدگل را به امت حزب الله و شهیدپرور و جنابعالی تبریک عرض نموده و از خداوند متعال، استعانت و توفیق روزافزون شما را خواستاریم؛ تا ان شاءالله در پیشگاه امام زمان و رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه­ای(حفظه الله) و شهدای عزیزمان مایه سرافرازی و سربلندی و افتخار خود و مردم منطقه باشید.

بدینوسیله ضمن اعلام حمایت و آمادگی برای کمک در عرصه خطیر مجلس شورای اسلامی شایسته دانستیم از روی محبت و اخوتی که بین خود و شما احساس میکردیم(؛ که «إِنَّماالمُؤمِنُونَ إِخوَه») و از باب «فَإِنَّ الذّکرَی تَنفَعُ المُؤمِنِین» مطالبی را به عرضتان برسانیم. باشد که در پیشگاه حق تعالی سرافراز شویم:

۱-   این انتخاب حاصل دلسوزی، دغدغه و بصیرت تمامی امت حزب الله است، نه فقط شورای اصولگرایی کاشان و شما مدیون و پاسخگوی تمام اقشار مردم هستید.

۲-   حفاظت از رای و اعتماد مردم در جهت آرمان های انقلاب وظیفه اصلی شما به عنوان نماینده این ملت است.

۳-   شما باید بعد از پیگیری اهداف کلان ملی، صلاح و منافع همه مردم منطقه را دنبال کند و حقوق مادی و معنوی مردم هر دو شهرستان را از مسئولین مطالبه کند.

۴-   ضمن پیگیری مسائل فرهنگی و سیاسیِ ملی و منطقه­ای مبادا از مسائل معیشتی و اقتصادی مردم منطقه غافل شوید؛ تا نگاه مردم به اصولگرایان بدبینانه نشود.

۵-   مردم از شما چهره­ای فعال و پرشور در مجلس انتظار داشته و خواهان ارتباط مستمر با شما؛ چه در منطقه و چه از طریق تریبون مجلس هستند.

۶-   در عرصه جنگ فرهنگی، از آرمان های امام و شهیدان که همان آرمان های انقلاب اسلامی است کوتاه نیایید و فراموش نکنید که روی کدام صندلی قرار گرفته اید. این را بدانید که ما از شما چهره­ای دیالمه گونه انتظار داریم.

۷-   و در پایان دو پیشنهاد برای کنترل و بهبود وضعیت منطقه:

۱)     تشکیل حلقه های مشاوره­ای از بین نخبگان همه اقشار جامعه زیر نظر جنابعالی

۲)     تعیین نماینده برای هر شهرستان به صورت جداگانه برای پیگیری مطالبات مردم از جنابعالی و تبادل اخبار و وضعیت هر شهرستان

با آرزوی سربلندی و اقتدار ایران اسلامی

سایه رهبری(حفظه الله) مستدام

مجمع متوسلین به حضرت زهرا(سلام الله علیها) – هیات شهدای گمنام شهرستان آران و بیدگل

 

منبع : ABnews

 

 

باسمه تعالی
 در پی برگزاری انتخابات پرشکوه و غرور انگیز ۷ اسفند ماه، جامعه روحانیت کاشان لازم می داند از مردم شریف کاشان جهت حضور آگاهانه و انقلابی شان تشکر نموده و به محضر نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه محبوب کاشان حضرت آیت الله نمازی دام ظله جهت راهیابی مجدد به مجلس خبرگان رهبری و نیز خدمت جناب آقای دکتر ساداتی نژاد جهت راهیابی به مجلس شورای اسلامی تبریک عرض نماید.
 
 امید است نتیجه این انتخابات سرنوشت ساز که حاصل تلاش شبانه روزی نیروهای دلسوز و انقلابی و نیز هوشیاری مردم عزیز کاشان و آران و بیدگل بوده است، تقویت نظام اسلامی و جایگاه ولایت فقیه و پیشرفت منطقه کاشان بزرگ شود. در پایان لازم می دانیم از کلیه کاندیداهای محترم که با حضور و تلاش های فراوان خود موجبات حضور حداکثری پای صندوق های رای را فراهم آوردند تشکر نموده همگان را دعوت می کنیم تا با همدلی و همزبانی و کمک به نماینده منتخب گامی بزرگ در جهت پیشبرد آرمانهای انقلاب در این منطقه مهم و تاریخی برداریم.
 
جامعه روحانیت کاشان
رییس شورای اسلامی شهر و شهردار کاشان انتخاب دکتر سید جواد ساداتی نژاد را تبریک گفتند
رییس شورای اسلامی شهرکاشان و شهردار کاشان در پیامی که یک نسخه از آن برای پورتال خبریکاشان، ارسال شده است ضمن  قدرانی از حضور همگانی مردم شهرستان کاشان در انتخابات،  انتخاب دکتر سید جواد ساداتی نژاد را از حوزه انتخابیه شهرستان کاشان و آران و بیدگل  در دهمین دوره انتخابات  مجلس شورای اسلامی تبریک گفتند.
 
متن کامل پیام تبریک رییس شورای شهرو شهردار کاشان به شرح زیر است.
 
برادر ارجمند؛ جناب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد منتخب محترم مردم کاشان و آران بیدگل در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی
با اهداء سلام و تحیات
 
حضور پرشکوه و هوشمندانه ملت آگاه و همیشه در صحنه ایران سرافراز در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، حماسه دیگری را در تاریخ زرین انقلاب اسلامی رقم زد و بار دیگرثابت کرد که نظام مقدس جمهوری اسلامی ریشه‌ای الهی و پشتوانه‌ای مردمی دارد.
 
خلق این حماسه شورانگیز سیاسی که با تأسی به رهنمودهای داهیانه‌ رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت گرفت، عزت و سربلندی ایران اسلامی را در عرصه بین‌الملل تحکیم بخشید و دشمنان آن را مأیوس کرد.
 
انتخاب شایسته جنابعالی با حضور پرشور و رأی حداکثری مردم بحمدالله میسر شد که نشان از ولایتمداری، خردورزی ،هوشمندی سیاسی و خواست آگاهانه ی مردم کاشان و آران و بیدگل مبنی بر نهادینه شدن گفتمان عدالت و پیشرفت بود. افتخار کسب اعتماد مردم به عنوان منتخب آنها در جایگاه نمایندگی مجلس شورای اسلامی را به حضرتعالی، مردم متدین وفهیم کاشان و آران و بیدگل و سفیر معظم ولایت و امام جمعه محترم کاشان تبریک عرض می نماییم.
 
بر خود لازم می دانیم از مردم شریف، بزرگوار و صمیمی این منطقه  و نامزدهای محترم و هواداران آنها که با رقابت خود موجبات این حماسه بزرگ را فراهم کردند، سپاسگزاری نموده و همه با هم با اتحاد و همدلی در مسیر رشد، شکوفایی و توسعه دیار “خرد و دانایی” گام برداریم . بی شک سوابق ارزشمند شما در جایگاههای مختلف مدیریتی ، نوید بخش حرکتی نو و تلاش مضاعف و با شتاب بیشتر در خدمت به مردم فهیم ، فرهیخته ، شهید پرور و ولایتمدار شهرستان کاشان و آران و بیدگل است.
 
اکنون پس از خلق حماسه سیاسی توسط مردم عزیزمان، نوبت کار همه جانبه و ارتقای وضعیت و ساماندهی مشکلات منطقه است که جز با همدلی و همراهی همه مردم عزیز و جریانات مختلف سیاسی و اجتماعی محقق نخواهد شد و وظیفه همگان، حمایت و همکاری با منتخب مردم است. شورای اسلامی شهر و شهرداری کاشان با ارائه خدمات مطلوب و بی منت به عموم مردم در حوزه های مبلمان شهری، عمران، روان سازی ترافیک، زیباسازی و… و تلاش برای برقراری عدالت ، رشد و پیشرفت شهر، روند مطلوبی را طی نموده و در این راستا، با همفکری و همکاری شهروندان که نقش مهمی در موفقیت برنامه ها دارند، هر روز افق های جدید و امیدبخشی برای این شهر ترسیم می شود. امید واثق داریم با همت و نگاه عالمانه شما و همکاری و تعامل فیمابین تحت تدابیر و رهنمودهای نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه معزز کاشان؛ حضرت آیت الله نمازی در جهت پیشرفت و آبادانی و عمران و شکوفایی  و حل مشکلات قدم برداریم.
 
از خداوند متعال توفیقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای جناب عالی و همه خدمتگزاران به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی خواستاریم.
پیام تجلیل جمعی از اساتید دانشگاه‌های کاشان از حضور مقتدرانه مردم کاشان و آران و بیدگل در انتخابات ۷ اسفندماه ۱۳۹۴
جمعی از اساتید دانشگاه کاشان در پیامی که توسط دکتر عباس کتابی در اختیار پورتال خبری کاشان ، قرار گرفت از حضور مقتدرانه مردم  کاشان و آران و بیدگل در انتخابات ۷ اسفندماه ۱۳۹۴ تقدیر و تجلیل کردند.
متن کامل این پیام به شرح زیر است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
مردم شریف و ولایتمدار و دانشگاهیان محترم منطقه کاشان، آران و بیدگل با سلام و تحیت حمد و سپاس بی پایان بر درگاه خداوند کریم که لطف و رحمت خویش را شامل دلهای پاک و قدمهای استوار مردم ایران اسلامی نمود تا بار دیگر حماسه‌ای بزرگ خلق نمایند.
 
 آفرین بر شما مردم مومن، آگاه، هوشمند و وفادار کاشان، آران و بیدگل که با حضور مقتدرانه در انتخابات ۷ اسفندماه ۱۳۹۴ دشمنان نظام اسلامی را ناامید و دوستان انقلاب را انرژی و روحیه‌ای تازه دادید. این نمایش عزت ، آزادگی و ولایتمداری بر شما مبارک باشد.
 
 از زیبایی انتخابات این دوره‌ی منطقه، حضور پرشور دانشگاهیان دوشادوش مردم در صحنه انتخابات بود.
 
 این حضور با نامزدی شخصیتی فرهیخته و دانشگاهی جناب آقای سید جواد ساداتی‌نژاد  که کوله باری از تجربه موفق در مدیریت دانشگاه و وزارت علوم بهمراه داشت، برای مجلس شورای اسلامی همراه گردید که مورد اقبال کم نظیر اقشار مختلف در کل منطقه قرار گرفت. شخصیتی که عزم ارتقاء جایگاه منطقه در عرصه های فرهنگی و اقتصادی با تکیه بر ظرفیت نیروی انسانی بویژه جوانان مستعد را دارد که البته در عمل قبلا در مدیریت بی نظیر، صادقانه، پرتلاش و بادرایت در دانشگاه کاشان تجربه کرده است.
 
 از نکات قابل ذکر در انتخابات این دوره میتوان موارد زیر را برشمرد:
 ۱  –  تجربه کار جمعی و ساز و کار مشورتی در فرایند معرفی نامزد منتخب با نظارت نماینده محترم ولی فقیه
 ۲  –  انصراف ۱۰ نامزد محترم به نفع نامزد اصلح که نشان از وجود روحیه ایثار و مجاهدت داشته و بسیار ارزشمند است.
 ۳- اقبال کم نظیر به نامزد منتخب از سوی تمامی اقشار جامعه و همه شهرها و مناطق مختلف که طلیعه ایجاد وحدت و همدلی در منطقه است.
 ۴- رعایت اخلاق، ادب و سعه صدر انتخاباتی از سوی نامزد منتخب و تعداد زیادی از نامزدها
 ۵- ایجاد روحیه نشاط و امید در بین اساتید دانشگاه ، دانشجویان و جوانان
 ۶- انتخاب یک شخصیت دانشگاهی بعنوان نماینده برای اولین بار توسط مردم در منطقه کاشان، آران و بیدگل که میتواند به ارتباط بهتر دانشگاه با جامعه کمک کرده و امکان بهره گیری از روشهای علمی و کارشناسی در سطوح مختلف برنامه ریزی و سیاست گزاری را فراهم آورد.
 
با توجه به شناخت جامعه دانشگاهی از شخصیت آقای دکتر ساداتی نژاد در بهره‌گیری از تمام ظرفیتهای نیروی انسانی بر اساس شایستگی و توانمندی افراد، تعامل همراه با صداقت، احترام، اعتماد و سعه صدر، ضمن تبریک و آرزوی توفیقات الهی، امیدواریم شاهد رشد و شکوفایی اقتصادی، ارتقاء اقتصاد دانش بنیان، بهبود اشتغال جوانان و بالندگی فرهنگی جامعه باشیم.
 
با عنایت به تجربه ایشان در مدیریت دانشگاهی آرزومندیم جایگاه دانشگاههای منطقه با درایت و نظارت نماینده منتخب بسرعت ارتقاء یافته و به سرمشقی برای دانشگاههای کشور تبدیل گردد.
 
 بی‌شک با توکل به خداوند بزرگ و با توسل به ائمه اطهار (ع) به خصوص سرور بانوان دو عالم حضرت زهرای مرضیه (س) وبا رهنمودهای حضرت آیت الله نمازی و با عزم و تلاش نماینده منتخب مردم، میتوان دوره طلایی و درخشانی برای منطقه کاشان، آران و بیدگل رقم زد. ان شاء الله
 
 جمعی از اساتید دانشگاه‌های کاشان
پیام تقدیر و تبریک جمعی ازاساتید وپیشکسوتان جامعه قرآنی کاشان
جمعی ازاساتید وپیشکسوتان جامعه قرآنی کاشان در پیامی که یک نسخه از آن برای پورتال خبری کاشان، ارسال شده است با تقدیر و تجلیل از حضور مردم ولایت مدار شهرستان کاشان گفته است.
متن کامل پیام تبریک جمعی ازاساتید وپیشکسوتان جامعه قرآنی کاشان به شرح زیر است:
الیس الصبح بقریب نصرمن الله وفتح قریب
باسلام ؛ضمن تبریک به حضرت آیت الله نمازی نماینده محترم ولی فقیه ومنتخب مجلس خبرگان وجناب اقای دکترساداتی نژاد منتخب مجلس شورای اسلامی  ومردم ولایتمدار وشهیدپرور کاشان وآران وبیدگل بدینوسیله از تمامی عزیزانی که با شرکت خود در انتخابات و حضور حداکثری برگ زرین دیگری در دفتر نظام جمهوری اسلامی ایران ثبت نمودند کمال تشکر و قدردانی را داریم.
 اجرکم عندالله.
جمعی ازاساتید وپیشکسوتان جامعه قرآنی کاشان
 
رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان:
حضور حماسی مردم در انتخابات نشان از مقبولیت نظام و اعتماد مردم به آن استرییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان انتخاب آیت الله نمازی نماینده ولی فقیه درکاشان در مجلس پنج خبرگان از استان اصفهان، دکتر سید جواد ساداتی نژاد به عنوان نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس دهم شورای اسلامی و دکتر مرتضی صفاری نماینده مردم نطنز و بادرود را در مجلس دهم شورا ی اسلامی را تبریک گفت.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به این که حضور حماسی مردم در انتخابات نشان از مقبولیت نظام و اعتماد مردم به آن است رییس دانشگاه گفت: حضور حماسی مردم در انتخابات هفتم اسفندماه نشان از مقبولیت نظام و اعتماد مردم به آن است.
 
به گزارش پورتال خبری کاشان ، به نقل از روابط عمومی دانشگاه، دکتر محمد حسین اعرابی رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: حضور و مشارکت مردم در انتخابات که با تدبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به حماسه ای دیگر تبدیل شد نشان از اعتماد و دید مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران است.
 
 وی، مشارکت آگاهانه مردم را مسوولیت مضاعفی برای همه مسوولین برشمرد و گفت: مردم مومن و ولایت مدار و همیشه در صحنه بار دیگر همگام با تجدید بیعت با آرمان های مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به فرمان ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) حماسه ای دیگر رقم زدند.
 
 رییس دانشگاه، این حضور را نشان از مقبولیت نظام و اعتماد مردم دانست و تصریح کرد: این حضور، پاسخ هوشمندانه و قاطعی بود که ملت ایران به دسیسه‌های دشمنان داد و نقشه‌های آنان را برای ایجاد محیط یأس‌آلود و نهایتاً فاصله انداختن میان مردم و نظام اسلامی خنثی کرد.
 
 دکتر اعرابی، در پایان به نمایندگی از دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر از مردم فهیم و انقلابی، به حضرت آیت الله نمازی عضو مجلس خبرگان رهبری و نماینده منتخب مردم در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل دکتر سید جواد ساداتی نژاد و نماینده منتخب مردم در شهرستان های نطنز و بادرود دکتر مرتضی صفاری نطنزی تبریک گفت و آرزوی توفیق برایشان از درگاه ایزد منان نمود.
پیام هیات شهدای گمنام شهرستان آران و بیدگل به دکتر ساداتی نژاد: ما از شما چهره ای دیالمه گونه انتظار داریم
مجمع متوسلین به حضرت زهرا(س) – هیات شهدای گمنام شهرستان آران و بیدگل در پیامی که یک نسخه از آن برای پورتال خبری کاشان ارسال شده است با تبریک انتخاب دکتر سید جواد ساداتی نژاد به عنوان نماینده مردم شهرستان کاشان و آران و بیدگل در مجلس دهم شورای اسلامی، اعلام کردند ما از شما چهره ای دیالمه گونه انتظار داریم.
متن کامل پیام هیات شهدای گمنام شهرستان آران و بیدگل به دکتر ساداتی نژاد به شرح ذیل است:   
 
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و درود به روان پاک ائمه معصومین(علیهم السلام) خاصتا ام الائمه حضرت صدیقه طاهره(سلام الله علیها) و فرزند شایسته ایشان امام خمینی(رحمه الله) و شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس
محضر نماینده محترم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل؛
آقای دکتر سیدجواد ساداتی نژاد
سلام علیکم
انتخاب شما توسط مردم مؤمن و ولایتمدار منطقه کاشان و آران و بیدگل را به امت حزب الله و شهیدپرور و جنابعالی تبریک عرض نموده و از خداوند متعال، استعانت و توفیق روزافزون شما را خواستاریم؛ تا ان شاءالله در پیشگاه امام زمان و رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه­ای(حفظه الله) و شهدای عزیزمان مایه سرافرازی و سربلندی و افتخار خود و مردم منطقه باشید.
بدینوسیله ضمن اعلام حمایت و آمادگی برای کمک در عرصه خطیر مجلس شورای اسلامی شایسته دانستیم از روی محبت و اخوتی که بین خود و شما احساس میکردیم(؛ که «إِنَّماالمُؤمِنُونَ إِخوَه») و از باب «فَإِنَّ الذّکرَی تَنفَعُ المُؤمِنِین» مطالبی را به عرضتان برسانیم. باشد که در پیشگاه حق تعالی سرافراز شویم:
۱-   این انتخاب حاصل دلسوزی، دغدغه و بصیرت تمامی امت حزب الله است، نه فقط شورای اصولگرایی کاشان و شما مدیون و پاسخگوی تمام اقشار مردم هستید.
۲-   حفاظت از رای و اعتماد مردم در جهت آرمان های انقلاب وظیفه اصلی شما به عنوان نماینده این ملت است.
۳-   شما باید بعد از پیگیری اهداف کلان ملی، صلاح و منافع همه مردم منطقه را دنبال کند و حقوق مادی و معنوی مردم هر دو شهرستان را از مسئولین مطالبه کند.
۴-   ضمن پیگیری مسائل فرهنگی و سیاسی ملی و منطقه ای مبادا از مسائل معیشتی و اقتصادی مردم منطقه غافل شوید؛ تا نگاه مردم به اصولگرایان بدبینانه نشود.
۵-   مردم از شما چهره ای فعال و پرشور در مجلس انتظار داشته و خواهان ارتباط مستمر با شما؛ چه در منطقه و چه از طریق تریبون مجلس هستند.
۶-   در عرصه جنگ فرهنگی، از آرمان های امام و شهیدان که همان آرمان های انقلاب اسلامی است کوتاه نیایید و فراموش نکنید که روی کدام صندلی قرار گرفته اید. این را بدانید که ما از شما چهره ای دیالمه گونه انتظار داریم.
۷-   و در پایان دو پیشنهاد برای کنترل و بهبود وضعیت منطقه:
۱)     تشکیل حلقه های مشاوره ای از بین نخبگان همه اقشار جامعه زیر نظر جنابعالی
۲)     تعیین نماینده برای هر شهرستان به صورت جداگانه برای پیگیری مطالبات مردم از جنابعالی و تبادل اخبار و وضعیت هر شهرستان
 
با آرزوی سربلندی و اقتدار ایران اسلامی ، سایه رهبری(حفظه الله) مستدام
مجمع متوسلین به حضرت زهرا(س) – هیات شهدای گمنام شهرستان آران و بیدگل

**********************

 

پیام های سایر نامزدهای انتخاباتی

پیام تبریک تیمسار منصوری (نماینده فعلی) به دکتر ساداتی نژاد:

بسم الله الرحمن الرحیم
برادر گرامی جناب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد
سلام علیکم
موفقیت جنابعالی بعنوان منتخب مردم شریف کاشان و آران وبیدگل در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی را تبریک گفته وبرایتان سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت دارم.
بی تردید خدمتگزاری به مردم شهید پرور این دو سامان که در روزهای اخیر شاهد اشکهایی از جنس قدرشناسی آنها نسبت به خادم خودشان بودیم، فرصت مغتنمی است که امیدوارم با نگاه مدبرانه، هم مشمول لطف حق تعالی قرار گیرید و هم اسباب رضایت خاطر آحاد مردم عزیزرا فراهم سازید که آنچه باعث سرافرازی و سربلندی است خرسند ی مخلوق و خشنودی خالق است.
خادم کوچک مردم
عباسعلی منصوری
۸اسفندماه۱۳۹۴

——————–

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض خالصانه ترین سلام و درودها خدمت مردم شریف حوزه کاشان و آران و بیدگل و حومه

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی هم پایان یافت و قطعا پیروز این انتخابات شما مردم شریف و عزتمند بودید، که با حضور خود موجب سربلندی و سرافرازی منطقه و ایران اسلامی شده اید.

بنده به نوبه خود از تمام مردم بزرگوار دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل به علت حضور پرشور خود در انتخابات و همچنین کسانی که به بنده اظهار لطف کردند و رای دادند و دوستانی که در ستاد اینجانب بدون هیچ چشم داشتی، فعالیت کردند کمال تشکر و قدردانی را می نمایم.

خدمت برادر بزرگوار جناب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد که مورد اعتماد مردم قرار گرفتند و در این انتخابات پیروز شدند تبریک عرض نموده و از خداوند متعال ارزوی موفقیت ایشان را مسئلت دارم.

اینجانب طبق سخنی که با مردم عزیز مبنی بر تشکیل مجلس محلی متشکل از نخبگان تمام شهرها و روستاهای منطقه، جهت ارزیابی و حل مشکلات و معضلات نموده ام، خود را موظف به اجرای این ایده و طرح راه گشا می دانم و در این راستا در صورت ابراز تمایل نماینده منتخب به ایشان نیز ارائه و در این مسیر کوشش و همراهی خواهم نمود.

پایان این انتخابات، پایان راه نیست و ما همچنان خدمتگذار مردم خواهیم بود.

والسلام علی من التبع الهدی
ابراهیم راحمی
۱۳۹۴/۱۲/۸

——————–

جناب اقای دکتر ساداتی نژاد
سلام و عرض أدب و احترام
پیروزی شما را در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تبریک عرض می نمایم
امید است با زحمات جنابعالی در این دوره شاهد ارتقا این حوزه انتخابیه در فرهنگ واقتصادباشیم و با ایجاد عدالت و مدیریتی کار امد در این حوزه کاهش فقر و افزایش اشتغال کار امد و پر بازده و استفاده حداکثری از منابع این حوزه را میسر سازید
در پایان از خداوند متعال برای شما ارزوی توفیق در این امر خطیر را دارملبخند زندگی همواره قرینتان باد
حسن قاسم زاده
هشتم اسفندماه نود و چهار

——————–

باسمه تعالی
برادر ارجمند جتاب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد
با سلام
موفقیت چشمگیر شما را در کسب اکثریت قاطع آرای مردم مومن و عزیز کاشان و آران و بیدگل جهت نمایندگی در مجلس شورای اسلامی صمیمانه تبریک میگویم.
از خداوند متعال مسئلت دارم که شما را در این جایگاه مهم و حیاتی در جهت خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف و ولایتمدار این خطه موید به توفیقات الهی فرماید.
امیدوارم کارنامه دوران نمایندگی شما پر از افتخارات ماندگار در دفاع از کیان نظام و مایه مباهات نزد امام و شهدا, در پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) باشد.
با احترام و آرزوی توفیق برای حضرتعالی
محمد حسن قدیری ابیانه
۸ اسفند ۱۳۹۴

——————–

بسم الله الرحمن الرحیم

وصلی الله علی سیدنا محمد وآل محمد و لعن الله علی اعدائهم اجمعین

جناب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد:

این پیروزی را که موجب شادی قلب دوستان و دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بخصوص مردم ولایتمدار شهرستان های کاشان و آران وبیدگل و رهبر عزیزمان حضرت آیه الله امام خامنه ای(روحی فداه) ، و موجب نخوت و سرشکستگی دشمنان ما شد ، به حضرت آیه الله نمازی نماینده محترم ولی فقیه و به حضرتعالی تبریک عرض نموده ؛ از خداوند حکیم برای شما در این مسئولیت خطیر آرزوی موفقیت دارم

انشاءالله در ظل توجهات حضرت حق و عنایات امام عصر (عجل الله تعالی فرجه) موفق و موید باشید.

محسن چتری / نهم اسفند ۹۴٫

——————–

 

برادر گرامی جناب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد
باعرض سلام ،ادب واحترام
موفقیت جنابعالی رابعنوان منتخب مردم شریف وولایت مدارشهرستانهای کاشان و آران وبیدگل در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی صمیمانه تبریک عرض نموده ،صحت ، سلامتی و توفیق روز افزون رابرایتان تحت توجهات حضرت ولی عصرامام زمان (عج )ازدرگاه حق تعالی مسئلت می نمایم.
امید است درسایه رهنمودهای ولی امر مسلمین جهان همواره درخدمت به اسلام و کشور عزیز وبزرگ ایران اسلامی موفق ومویدباشید.

عباس انصاری تبار کاندیدای انتخابات مجلس دهم
من الله التوفیق

 

 

منبع : ABnews


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=9554

این مطلب را به اشتراک بگذارید :