جناب آقای دکتر سیدجواد ساداتی نژاد
احتراما با استناد به مصوبه ۶۱۰ مورخ ۲۷/۶/۸۶ شورای عالی انقلاب فرهنگی و نظر به مراتب تعهد، دانش، شایستگی و تجارب ارزند جنابعالی در امر آموزش عالی و تحقیقات و بمنظور تحقق هرچه بیشتر اهداف علمی و فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی به موجب این حکم برای مدت ۴ سال بعنوان ریاست دانشگاه کاشان منصوب می شوید.
امیدوارم با سعی و اهتمام جنابعالی و براساس اهداف، سیاست ها و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره مندی از تجربه های مفید استادان ، محققان و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و همفکری با سایر مسئولان دانشگاهی با محوریت عدالت گستری و مهرورزی در جهت اعتلای نظام آموزش عالی کشور و توسعه کارآفرینی گامم های موثری بردارید.
لازم است که با ابتکار و خلاقیت، آفرینش طرح های نو، اندیشه های نوین، ایجاد فضای رشد فناوری های جدید و توسعه رشته های بین رشته ای در تقویت فضای علمی و فناوری آن دانشگاه بکوشید تا موجبات پیشرفت علمی کشور فراهم آید.
ضروری است در حفظ بیت المال و اعمال سیاست های موثر به منظور صرفه جویی در هزینه های غیرضروری ، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانون مندی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه بکوشید.
از خداوند بزرگ توفیق شما را در خدمت به اسلام و انقلاب اسلامی و مردم شریف و بزرگوار ایران مسئلت دارم
امضا :  باآرزوی توفیق الهی
محمدمهدی زاهدی


 

 

 


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=8197

این مطلب را به اشتراک بگذارید :