بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا فاطمه الزهرا (س)
با سلام و صلوات بر پیامبر (ص) عظیم الشان اسلام و اهل بیت پاک ایشان (ع)، سلام وتحیت بر روح بلند امام راحل(قدس سره)، شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافع حرم بویژه سردار سرافراز شهید سلیمانی عزیز

خداوند منان را سپاس که در آزمون بزرگی دیگر، ملت آگاه، مصمّم و قوی ایران را به پیروزی رسانید؛ مردم در اولین انتخابات گام دوم انقلاب با عزم راسخ و شور و نشاط به‌یادماندنی، در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور یافتند و سرنوشت کشور را در مقطع حساس کنونی، رقم زدند و نمایندگان خود را برای تشکیل مجلسی پر قدرت و پر اهمیت برگزیدند و بار دیگر مردمسالاری دینی را در چهره‌ی درخشان و پر اقتدار خود به جهانیان نشان دادند.

این حضور درامتداد مسیر روشن خمینی کبیر(قدس سره) و در لبیک به ندای رهبر حکیم و فرزانه‌مان حضرت آیت اله‌العظمی امام خامنه ای (دامت برکاته)، به بدخواهان این نظام الهی نشان داد که مکر ایشان برای ضربه زدن به درخت تناور جمهوری اسلامی ایران، هیچ اثری نداشته و نخواهد داشت و مشت محکمی بر دهان مستکبران دنیا و در راس آنها رئیس جمهور یاوه گوی ایالات متحده آمریکا بود.

مردم شریف و ولایتمدار دارالمومنین کاشان و دار الشهدای آران و بیدگل در انتخابات دوم اسفند ۱۳۹۸ گام دوم خود را قوی و محکم برداشتند و با رای نزدیک به هشتادونه هزار نفری (۷۵درصد آرای صحیح ماخوذه) به منتخب و فرزند خود حماسه ای باشکوه و بی نظیر خلق کردند.

اینجانب، سید جواد ساداتی نژاد، بعنوان خادم مردم بواسطه این اقتدار و عظمت، به درگاه ایزدمنان سجده شکر بجای می آورم و در ادامه این مسیر از درگاه ایزد متعال و ائمه اطهار(ع) و همراهی مردم عزیز مدد می جویم.

برخود لازم می دانم ازهدایت های ائمه جمعه محترم منطقه، بویژه نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهرستان کاشان حضرت آیت اله نمازی تقدیر و تشکر نمایم. همچنین از سایر نامزدهای محترم که در این مسیر گام نهادند و باعث رونق و شور انتخاباتی در حوزه انتخابیه شهرستان های کاشان و آران و بیدگل شدند، تشکر می نمایم.

در تبلیغات انتخابات اخیر متاسفانه شاهد بی اخلاقی ها، تخریب های بی محابا و ناجوانمردانه معدود اشخاص ناآگاه بودیم. افرادی که غیرمنصافانه چشم خود را به خدمات ارائه شده و بحق مردم شریف این منطقه بستند و انواع تهمت ها و حرمت شکنی ها را روا داشتند. قطعاً بر عهدی که برای خدمت به مردم محترم و متدین این دو شهرستان بسته ام، وفادار بوده و خواهم بود و تمام تلاش خود را در راستای اعتلای روز افزون منطقه همچون گذشته به کار خواهم بست. دردوره گذشته و دوره پیش رو، همواره پیشرفت کاشان و آران و بیدگل مدنظر بوده است.
انجام امور بر اساس کارآمدی و عمل گرایی و فارغ از حرکت های نمایشی، در مسیر متعالی انجام پذیرفته است. از روز ابتدا که در این عرصه گام نهادم، صادقانه با مردم شریف حوزه انتخابیه ام سخن گفتم و همواره از ایشان راهنمایی و همراهی خواسته ام و با تمام بدیها و پلشتی ها و عوام فریبی ها مبارزه کردم. در این راه تمام تلاش خود را برای استفاده و بهره مندی از منابع و ظرفیتهای محلی و منطقه ای بکار بردم و حسب نیاز و برای خدمت به مردم، مسئولین کشوری اعم از معاونین رئیس جمهور، وزرا، معاونین وزرا و مدیران کل استانی را بارها به منطقه دعوت نموده و قطار توسعه و پیشرفت منطقه را در مسیر حقیقی آن با قدرت به پیش بردم.

در پایان از روح بلند و ملکوتی حضرت امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بویژه سردار عزیز دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در ادامه این مسیر مدد می جویم و عهد می نمایم در راستای فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری در مجلس گام برداشته و برای خدمت بیشتر به مردم ایران عزیز، مجلس ولایی و قوی ایجاد نمائیم.

سید جواد ساداتی نژاد
شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸

پایان پیام/


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=25082

این مطلب را به اشتراک بگذارید :