دکتر سیدجواد ساداتی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، با بیان اینکه معامله قرن یک فریب تکراری توسط آمریکایی‌ها بود، اظهار داشت: این معامله به منظور بهبود ستون فقرات شکست‌خورده رژیم اشغالگر قدس توسط آمریکا صورت پذیرفت در حالی که تجربه گذشته نشان می‌دهد رؤسای جمهور آمریکا برای پیروزی در انتخابات طرحی از پیش شکست خورده محیا می‌کنند.

وی  افزود: ترامپ با این طرح خیال می‌کنند  می‌توانند مسئله فلسطین در منطقه را حذف کنند؛ اما همه آزادی خواهان جهان معتقدند، فلسطین متعلق به خود فلسطینیان است و تنها راه حل مشکل آن است که تمام فلسطینیان در نظرسنجی شرکت کرده و در مورد سرزمینشان تصمیم‌گیری کنند.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به اشغال  فلسطین توسط رژیم اشغالگر قدس ابراز داشت: این رژیم به جز کشتار کودکان و زنان چیز دیگری در پرونده خود ندارد و بر همین اساس شرایط حاکم نشان‌دهنده افول و شکست آن است و رهبر معظم انقلاب نیز بر این موضوع تاکید دارند.

وی با بیان اینکه  بررسی پرونده رژیم اشغالگر قدس تنها خدعه، قاچاق اعضای بدن، کودک کُشی و غیره را نشان می‌دهد، گفت: حملات فراوان به مردمی که نه سلاح و نه تجهیزات دارند نشان از آن دارد که این رژیم ارزشی برای جان انسان‌ها قائل نیست و تمامی افرادی که از این نسل‌کُشی حمایت می‌کنند، باید پاسخگو باشند.

ساداتی‌نژاد با بیان اینکه دولت آمریکا برای حیات سیاسی خود طرح‌های بی‌خاصیت ارائه کرده است، تصریح کرد: هیچ‌گاه این طرح از پیش شکست خورده اجرایی نخواهد شد و بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب آزادی قدس نزدیک است و تمام کشورهای اسلامی باید در قبال طرح معامله قرن موضع‌گیری کنند.

پایان پیام/


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=24636

این مطلب را به اشتراک بگذارید :