دکتر سیدجواد ساداتی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت ضمن مثبت ارزیابی کردن قانونمند شدن شفاف سازی منابع تأمین مالی تبلیغات و فعالیت‌های انتخاباتی گفت: یکی از موضوعات مهم در انتخابات بحث شفافیت منابع مالی تبلیغات انتخاباتی و نحوه استفاده از آنها بود که در مجلس قانونمند شد.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: هرچه موضوع شفاف سازی به خصوص در حوزه اقتصادی قانونمندتر و شفاف تر باشد هم امکان فعالیت های انتخاباتی برای کاندیداها راحت تر است و هم برای مردمی که قرار است فردی را به عنوان نماینده خود، انتخاب کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه قانون شفاف سازی منابع تأمین مالی تبلیغات و فعالیت‌های انتخاباتی خلاءهایی دارد، عنوان کرد: با این حال تصویب این قانون یک گام رو به جلو بود به خصوص که در شرایط فعلی واقعا به وجود چنین قانونی نیاز داشتیم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه قانون شفاف سازی منابع تأمین مالی تبلیغات و فعالیت‌های انتخاباتی از هزینه ها و اسراف ها جلوگیری می کند، خاطرنشان کرد: این قانون یک رویه ثابت برای افراد ایجاد می کند و تعیین سقف میزان تبلیغات باعث می شود رأی دهندگان بر اساس شایستگی و نه بر اساس مقدار تبلیغات، نماینده خود را انتخاب کنند و صرفا برنامه ها و ایده های هر نامزد را مد نظر قرار دهند.

پایان پیام/


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=24618

این مطلب را به اشتراک بگذارید :