سیدجواد ساداتی‌نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس درباره مسدود شدن دامین این خبرگزاری از سوی آمریکایی‌ها به دلیل تحریم‌ها اظهار داشت: براساس رفتار دشمن می‌توانیم متوجه قدرت خود شویم. یا براساس رفتار دشمنان‌مان می‌توانیم کارایی ابزار خود را متوجه شویم.

وی افزود: اگر کاری انجام دهیم که دشمنان‌مان واکنشی نشان ندهند نشان می‌دهد که آن موضوع خیلی مهم نبود و یا اینکه این پیگیری مانعی برای آنها ایجاد نکرده و یا اینکه این امر ترس و نگرانی برای آنها ندارد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وقتی آمریکایی‌ها دامین خبرگزاری فارس را حذف کرده‌اند معنایش آن است که آنها محل شلیک اثرگذار یک موشک را تشخیص داد‌ه‌اند و متوجه شدند که این خبرگزاری در حال روشنگری بوده و هدف را شناخته و به آن شلیک می‌کند. همچنین خبرگزاری فارس جلوی خدعه و نیرنگ رسانه‌ای گرفته و با جنگ رسانه‌ای آمریکایی‌ها مقابله کرده است.

وی خاطرنشان کرد:‌ خبرگزاری فارس هم‌اکنون در لب خط مقدم بوده و در حوزه رسانه‌ای انقلاب اسلامی هدف‌مند دشمنان را  شناسایی کرده و در حال برملا کردن اهداف شوم آنها است و به همین دلیل دشمنان بنا دارند تا زبان گویای نظام را به صورت هدفمند از دور رقابت خارج کنند.

ساداتی‌نژاد گفت: مسدودسازی دامین خبرگزاری فارس از سوی آمریکایی‌ها نشان‌دهنده اثرگذاری این خبرگزاری و لحظه‌شناسی و وظیفه شناسی آن است. ضمن اینکه اقدامات انقلابی این خبرگزاری موجب بلند شدن داد و فریاد دشمنان شده است.

وی افزود:‌ مسدود سازی دامین خبرگزاری فارس از سوی آمریکایی‌ها زبونی دشمن را نشان می‌دهد به طوری که آنها آمریکایی که گوش دنیا را با آزادی بیان آزادی رسانه کر کرده و آن را در بوق و کرنا کرده دامنه خبرگزاری ایرانی را محدود کرده است.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: مسدود سازی دامنه خبرگزاری فارس نشان دهنده حقانیت جمهوری اسلامی و درست و شفاف حرکت کردن خبرگزاری فارس است.

ساداتی‌نژاد تصریح کرد: تلاش استکبار جهانی برای مسدودسازی دامنه خبرگزاری فارس نشان‌دهنده موفقیت این خبرگزاری بوده و برای این خبرگزاری افتخار محسوب می‌شود و بر همگان دشمن‌شناسی دقیق این خبرگزاری را ثابت کرده و ثابت می‌کند که این خبرگزاری رسانه‌ای در تراز انقلاب اسلامی است.

پایان پیام/


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=24606

این مطلب را به اشتراک بگذارید :