دکتر سید جواد ساداتی نژاد پیش از ظهر امروز در آیین معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کاشان که درسالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد، گفت: شهادت سردارسپهبد حاج قاسم سلیمانی منشأ دستاورد‌ها و تحولات بزرگی درایران و جوامع جهانی شد.

وی افزود: تمام توطئه های آمریکا طی سال‌های گذشته در کشور و منطقه با شهادت سردار سلیمانی نقش برآب شد و تقویت وحدت و انسجام و همدلی ملت ایران بعد از شهادت این سرداربزرگ اسلام هزینه سنگینی را برای آمریکا به دنبال داشت.

ساداتی نژاد گفت: هوشیاری ملت ایران در برابر توطئه‌های دشمن اجازه نخواهد داد کوچکترین خدشه‌ای برانسجام و همدلی و وحدت ملت ایران وارد کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین حضور آیت الله رئیسی در قوه قضائیه را سبب امید و اعتماد در جامعه دانست و اظهار داشت: با آمدن آیت الله رئیسی به قوه قضائیه، سرمایه احتماعی قوه قضائیه ارتقاء داده شد.

به گفته وی نگاه ویژه رئیس قوه قضائیه به حوزه‌های مختلف مبارزه با فساد، حقوق عامه، تفکیک جرم سیاسی از جرم امنیتی و حوزه‌های دیگر مرتبط با مسائل قضایی سبب اعتماد عمومی در جامعه شده است.

ساداتی نژاد ایجاد اعتماد عمومی و امید در جامعه از سوی قوه قضائیه را بسیارحائز اهمیت و ارزشمند دانست و بر تقویت این اعتماد عمومی و امید ایجاد شده در جامعه و حمایت از قوه قضائیه تأکید کرد.

وی در ادامه از ایجاد دادگاه تجدید نظر در کاشان تقدیر و تشکر کرد و گفت: رفت و آمد مسافت طولانی کاشان تا اصفهان و زمان زیاد برای رسیدگی به پرونده از مشکلاتی بود که با دستور آیت الله رئیسی و ایجاد دادگاه تجدید نظر در کاشان برطرف شد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین با اشاره به رضایتمندی مردم کاشان از دستگاه قضایی این شهرستان و قوه قضائیه، از زحمات تکبیرگو دادستان سابق کاشان تقدیر و برای دهقانی دادستان جدید و جوان و سختکوش آرزوی موفقیت کرد.

لازم به ذکر است، مراسم تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب کاشان با حضور مسؤولان قضایی و دادگستری استان اصفهان و کاشان و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان در سالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد و در مراسم از زحمات محمد تکبیرگو تقدیر و تجلیل شد و روح الله دهقانی به عنوان دادستان عمومی و انقلاب کاشان معرفی شد.

پایان پیام/ خبرگزاری رسا


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=24552

این مطلب را به اشتراک بگذارید :