دکتر سیدجواد ساداتی نژاد ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه یکی از موضوعات مورد درخواست در حوزه زیرساخت‌ها زیرگذر شهدای گمنام در محور کاشان – مشهد اردهال – برزک بود، اظهار داشت: به لطف الهی زیرگذر طراحی و امور عمرانی آن آغاز و تا دو ماه دیگر به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه یکی از موارد مطرح شده نیز پل راوند بوده است، افزود: روگذر استرک، زیرگذر چنار و باند دوم جاده برزک و اتصال به قم نیز از دیگر موارد در دستور کار است که خوشبختانه زیرگذر چنار به بهره‌برداری رسیده است و روگذر استرک نیز به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس با بیان اینکه طراحی‌های جاده حرم تا حرم انجام شده است، ابراز داشت: متاسفانه این پروژه به مشکل ماده ۲۳ خورد و بر همین اساس اقدامات لازم در حوزه اخذ مجوز از سازمان مدیریت برنامه‌ریزی در حال انجام است که سعی داریم کلنگ‌زنی آن در دهه فجر و یا در نهایت ابتدای سال آینده صورت پذیرد.

وی با بیان اینکه اقدامات متقضی نیز در مورد پل راوند نیز صورت گرفته است، گفت: مقرر شده است تا این موضوع به صورت مشارکتی انجام شود و بر همین اساس اقدامات لازم صورت پذیرفته و امید است تا این پروژه نیز به بهره‌برداری برسد.

پایان پیام/خبرگزاری تسنیم


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=24108

این مطلب را به اشتراک بگذارید :