دکتر سید جواد ساداتی‌نژاد پیش ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: حوزه سلامت به دلیل مردمی بودن از جایگاه ویژه و حائز اهمیت به شمار می‌رود که توجه ویژه مسئولین را می‌طلبد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی افزود: دانشگاه علوم پزشکی کاشان در طرح تحول سلامتی کمترین برخورداری از این فرصت را داشته و به دلیل اینکه این دانشگاه به‌عنوان قطب قدرتمند حوزه سلامت منطقه شمال استان اصفهان محسوب می‌شود لذا مسئولین باید توجه کنند تا این فرصت در اختیار این دانشگاه قرار گیرد.

وی گفت: مردم منطقه از بیمارستان بهشتی به دلیل ضریب اشتغال بالای تخت ناراضی هستند و بیمارستان جایگزینی نداریم تا بار سنگین سلامت آن را بدوش بکشد، لذا از خیرین منطقه و مسئولین می‌خواهم تا با ساخت و تکمیل بیمارستان‌های بقیه‌الله الاعظم در کاشان و بیمارستان‌های ثامن و امام حسن (ع) از سنگینی این بار بکاهند.

ساداتی‌نژاد در ادامه تأکید کرد: ساخت بیمارستان‌های جدید مطالبه مردم منطقه کاشان است و باید از فرصت کاشانی بودن وزیر بهداشت استفاده کرد و این تحول در سلامت کاشان به‌صورت داد تا مردم راضی شوند.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی خواستار توسعه صنایع غذایی و دارویی در کاشان شد و تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی کاشان باید باظرافت به این حوزه بپردازد و باکم کردن بروکراسی مجوز به این صنایع بدهند تا سرمایه‌گذار ما به بیرون از منطقه نرود و جوانان دانشگاهی جویای کار مشغول فعالیت در این واحدها شوند.

به گزارش فارس، آیین تکریم ابراهیم کوچکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان و معارفه علیرضا مروجی با حضور حریرچی معاون وزیر بهداشت و دیگر مسؤولان ظهر امروز در سالن آمفی‌تئاتر دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد.

پایان پیام/


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=23918

این مطلب را به اشتراک بگذارید :