دکتر سیدجواد ساداتی نژاد، عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، ضمن تسلیت به مناسبت ماه محرم اظهار داشت: پیام عاشورا و کربلا ایستادگی، مقاومت و پایمردی در مسیر حق و حقیقت است و مسئولان باید این پیام را دریافت کنند.

ساداتی نژاد پیام عاشورا را هیهات من الذله برشمرد و گفت: هیهات من الذله یعنی ملت ایران زیر بار ذلت نمی روند و دولتمردان باید حواس شان را جمع کنند که عزت ملت ایران خدشه دار نشود.

وی با بیان اینکه مسئولان باید با نگاه به زندگی امام حسین علیه السلام، ببینند ایشان چگونه در مسیر حرکت کرده است، افزود: عاشورا به خوبی به ما نشان می دهد که در برابر دشمن بدعهد بایستیم چون ظلم کرده و حق ملت ایران را تضعیف کرده است. بنابراین هشدار ما به رئیس جمهور این است که گام سوم کاهش تعهدات برجامی را با قدرت هر چه بیشتر بردارد.

ساداتی نژاد با بیان اینکه باید مواظب خدعه، نیرنگ و فریب طرف مقابل بود، تصریح کرد: اروپایی ها مانند مار خوش خط و خالی هستند که صرفا حرف می زنند اما به هیچ یک از حرف های خود عمل نمی کنند. ما باید حافظه قوی داشته باشیم و اگر دشمن بدعهدی کرد، با قوت در برابر آن بدعهدی بایستیم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی با بیان اینکه تجربه برجام مایه عبرت است و باید حواس مان جمع باشد که فریب دشمن را نخوریم، تاکید کرد: نباید اجازه دهیم تا طرف مقابل مانند آفتاب پرست از یک راه دیگر و با یک رنگ دیگر بخواهد علیه کشورمان توطئه کند.

نماینده مردم کاشان با تاکید بر اینکه مقاومت ملت ایران در حال میوه دادن است، یادآور شد: مردم ما باید این میوه های شیرین را بچینند و حواس شان را جمع کنند که یکباره زحمات گذشته شان به باد نرود.

ساداتی نژاد در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد: دیدیم که پس از ساقط کردن پهپاد آمریکایی توسط جمهوری اسلامی، کشورهای حاشیه خلیج فارس چه پیام هایی ارسال کردند، این یعنی مقاومت. در حالی کشورهای عربی پول های کلانی به آمریکا داده بودند که از آنها مواظبت کند اما پس از ساقط کردن پهپاد آمریکایی، ایالات متحده  نتوانست کوچکترین عکس العملی از خود نشان دهد.

وی بیان داشت: امروز گفتمان مقاومت مدنظر مقام معظم رهبری را در پیش گرفته ایم که این گفتمان هم به خوبی در حال جواب دادن است که باید از این تنگه احد مواظبت کرد.

نماینده مردم کاشان ادامه داد: امروز بسیاری از اقتصاددانان حامی دولت نیز معتقدند مقاومت در برابر دشمن جواب داده و باید همین راهبرد را پیش برویم لذا معتقدم در حال حاضر عزم ملی بر حفظ انسجام و اقتدار است و دولت باید در این مسیر حرکت کند.

پایان پیام/


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=23737

این مطلب را به اشتراک بگذارید :