دکتر «سیدجواد ساداتی نژاد» نماینده مردم کاشان در مجلس به انتشار مطلبی هتاکانه به ساحات مقدس حضرت سیدالشهدا(ع) در صحفه شخصی اینستاگرام معاون برنامه ریزی و امور پژهشی دانشگاه فرهنگیان اشاره کرد و اظهار داشت: حضرت علی اصغر(ع) سند مظلومیت امام حسین(ع) و سند مظلومیت واقعه عاشورا است و در حقیقت یکی از کارهای بسیار شایسته ای که در این سال هال اخیر اتفاق افتاده است، برگزاری مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) است که در قالب همایش شیرخوارگان حسینی برگزار می شود.

وی ضمن گرامی داشت همایش شیرخوارگان حسینی تصریح کرد: امروز همایش فرهنگی مذهبی شیرخوارگان حسینی جنبه بین المللی پیدا کرده است و در همه کشورهای اسلامی و کشورهای اروپایی برگزار می شود.

ساداتی نژاد با تاکید بر این که این مسئله خودش یک پرچم پر افتخار است، خاطر نشان کرد: حضور این همه شیرخواره به همراه مادران خود در این همایش، یک سوال بزرگ را مطرح می کند که این ها برای چه در این همایش جمع شده اند؟ پاسخ به این سوال برای هر آزاده ای در دنیا که به هر دین و آیین و مکتبی است، مشخص است و همه آن ها این همایش را به رسمیت می شناسند و اذعان می کنند که این واقعه دلخراش و جفای بزرگی به اهل بیت علیهماالسلام بوده است.

وی اشاره کرد: این کار در راستای حقانیت شیعه و دفاع از ظلم بزرگی است که در حق اهل بیت عصمت و طهارت علیهماالسلام شده است که قابل تقدیر است.

عضو کمیسیون آموزش مجلس اذعان کرد: موضوعی که معاون برنامه ریزی و امور پژوهشی دانشگاه فرهنگیان در صفحه اینستاگرام خود منتشر و توهینی را به ساحت اهل بیت علیهماالسلام کرده است، کار بسیار سخیف و نادرستی است و این عدم شناخت از مکتب عاشورا است.

ساداتی نژاد با بیان این که حضور این افراد مصداق همان نفوذی هاست، گفت: این افراد علیرغم این که در مراکز آموزشی فعالیت می کنند و وظیفه تربیت و آموزش را بر عهده دارند، قرار است با توجه به رسالتی که دارند، معلم های جامعه ما را پرورش دهند.

وی در تشریح این اقدامات که به صورت هدفمند انجام می شود اظهار داشت: مسیری که خانم گلین مقدم در این کار طی کرده کار بسیار غلطی بوده است، یعنی این اقدام به نوعی عدم شناخت موضوع و مکتب امام حسین(ع) و شناخت از هدف عاشورا است.

نماینده مردم کاشان با اشاره به تماس خود با رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: آقای خنیفر با این مسئله به صورت انقلابی برخورد کرده است. رئیس دانشگاه فرهنگیان در جلسه ای که در دانشگاه فرهنگیان برگزار شده است صحبت های جالبی بیان و این انحراف را محکوم کرد و این اقدام را مایه ننگ نام شریف معلمی دانست.

ساداتی نژاد افزود این نوع برخورد را برخورد انقلابی ارزشمندی برشمرد و اشاره کرد: در تماسی که برقرار شد، آقای خنیفر گفت که در روزهای آینده با فرد هتاک برخورد می شود و از پست خود خلع خواهد شد.

وی با بیان این که از این دست اتفاقات قبلا هم بوده و ادامه هم خواهد داشت عنوان کرد: خط نفوذ و انحراف و خط برخورد با ارزش های دینی و مذهبی الان هم هست و در آینده هم خواهد بود؛ مهم این است که ما چگونه بتوانیم با این موضوعات برخورد کنیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اذعان داشت: در جای مقدسی مثل دانشگاه فرهنگیان که محل پرورش معلم است و قرار است نسل آینده خودمان را به مدارس واگذار کنیم، انتخاب مسئلیت ها و افرادی که به کار گمارده می شود بسیار حساسیت دارد، لذا مسئولین باید دقت لازم را در این خصوص داشته باشند.

ساداتی نژاد در پایان از برخورد انقلابی رئیس دانشگاه  فرهنگیان در این خصوص تشکر کرد و گفت: ان شا الله در اسرع وقت نتیجه برخورد با فرد هتاک به استحضار مردم عزیز می رسد.

پایان پیام/ خبرگزاری دانا


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=23693

این مطلب را به اشتراک بگذارید :