دکتر سیدجواد ساداتی نژاد در نشست علنی امروز (دوشنبه، ۱۱ شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور، گفت: در ایام محرم لازم است با الهام از فلسفه کربلا و عاشورا در مقابل دشمن بدعهد با قدرت ایستادگی کرده و گام سوم کاهش تعهدات برجامی را به انجام رسانیم تا دشمن بداند ملت ایران با انسجام در مقابل بدعهدان می ایستد.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با تذکر به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: آقای وزیر قرار بود در هفته دولت برای آغاز عملیات اجرایی بیمارستان تامین اجتماعی کاشان که ۱۸ سال است معطل مانده به کاشان بیایید، کارگران منتظر حضور شما هستند همچنین دلیل عدم اجرای قانون اعطای سختی کار برای پرسنل آزمایشگاه، اتاق عمل و ماماها را پیگیری و در این خصوص توضیح دهید.

وی همچنین با تذکر به وزیر کشور، افزود: لطفا ماموریت دهید رئیس سازمان شهرداری ها به حقوق معوقه شهرداری های کل کشور رسیدگی کند، سازمان های وابسته به شهرداری همچون اتوبوسرانی درگیر معوقه هستند که باید این شرایط را ساماندهی و یا با اولویت بندی مشکل آن ها را برطرف کرد.

ساداتی نژاد با تذکر به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: با توجه به جایگاه بلند محتشم کاشانی، (ترکیب بند برجسته عاشورایی) لازم است جایزه ای با عنوان محتشم کاشانی در جشنواره شعر عاشورایی ایجاد و هرسال در ایام محرم به برگزیدگان در ادبیات عاشورایی تقدیم شود چرا که این مسئله غنای فرهنگ عاشورایی را به دنبال خواهد داشت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین از رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی درخواست کرد در خصوص ساماندهی و آزادسازی اطراف مقبره محتشم کاشانی اقدامات لازم را انجام دهد.

این نماینده مجلس با تذکر به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان محیط زیست، توضیح داد: دستور فرمایید از دفن زباله در شهرستان آران و بیدگل جلوگیری شود چرا که مشکلات عدیده ای برای مردم ایجاد کرده است.

پایان پیام/ خبرگزاری خانه ملت


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=23673

این مطلب را به اشتراک بگذارید :