محمدرضا منصوری عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به جزئیات جلسه عصر امروز کمیسیون متبوعش، گفت: رضا رحمانی وزیر «صمت»و معاونینش برای توضیحات پیرامون سوالات چند تن از نماینگان در این کمیسیون حضور یافتند.

وی افزود: در این جلسه سوالات ۳ تن از نمایندگان سوال از آقای رحمانی مطرح و بررسی شد و در نهایت مقرر شد وزارت صمت اطلاعات لازم درباره موارد مد نظر وکلای ملت را جمع آوری و به آنها ارائه دهد.

عضو کمیسیون صنایع در تشریح سوال اصغر مسعودی از وزیر «صمت» تصریح کرد: سوال وی درباره کیفیت واگذاری پهنه های معدنی در مناطق حفاظت شده بود که پس از توضیحات وزیر مقرر شد؛ جلسه ای ظرف دو هفته آینده برای بررسی مشکل مذکور با حضور مسئولان وزارت «صمت» برگزار شود.

منصوری با اشاره به سوال حسن کامران از آقای رحمانی تصریح کرد:سوال وی درباره  موضوعات مربوط به مدیریت در وزارت صمت بود که وزیر توضیحاتی را در این باره ارائه کرد.

نماینده ساوه با اشاره به سوال سید جواد ساداتی نژاد نماینده کاشان از وزیر صنعت، معدن و تجارت و گفت:قرارداد سایپا با سیتروئن محور سوال نماینده کاشان از وزیر «صمت» بود.

عضو کمیسیون صنایع تاکید کرد: پس از توضیحات وزیر «صمت»در نهایت نمایندگان برای ارائه گزارش‌های لازم به وی مهلت دادند.

پایان پیام/


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=23666

این مطلب را به اشتراک بگذارید :