دکتر سیدجواد ساداتی نژاد شامگاه چهارشنبه در جمع مردم کاشان با بیان اینکه اقتصاد کشور لرزان است، اظهار داشت: اقتصاد کشور ما به دلیل آنکه مقاوم نیست از استحکام کافی برخوردار نیست در حالی که هر کجای کشور اگر فرامین رهبر معظم انقلاب محقق می شد اقتصاد ما چنین شرایطی نداشت.

وی با بیان اینکه قدرت حزب الله و سیدحسن نصرالله به دلیل تاسی از فرامین رهبر معظم انقلاب است، افزود: سیدحسن نصرالله زمانی که لب به سخن می گشاید و حرف از انتقام به میان می آورد، زمان و حتی اماکن مورد نظر برای هدف گیری را نیز اعلام می کند و بر همین اساس این اقتدار نشات گرفته از تحقق فرمایشات معظم انقلاب و مقاومت است.

سقوط پهپاد آمریکا نشانه قدرت بزرگ ایران است

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس با بیان اینکه انصارالله یمن در این مدت اخیر ۸۰ حمله به مواضع عربستان داشتند، ابراز داشت: رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر خود اظهار داشتند که هیچ پیامی از رئیس جمهور آمریکا را نمی پذیرم و این مهم نشان دهنده دست قدرت بزرگ ایران اسلامی است و سپاه پاسداران نیز با ساقط کردن پهپاد فوق پیشرفته و جاسوسی آمریکا به این فرمایشات رهبر جامه عمل پوشاندند.

وی ضمن اشاره به کاهش تعهدات برجام گفت: این اقدام نیز در راستای مقاومت رهبر معظم انقلاب است در حالی که آمریکا پس از اجرای تمامی تعهدات برجام از این توافق خارج شد.

ما با آمریکا هیچ مذاکره ای نداریم

ساداتی نژاد با بیان اینکه اروپا و غرب تمایل دارند که ایران به وضعیت خود در ۱۸ اردیبهشت سال گذشته برگردد، اظهار داشت: ایران هیچگاه به وضعیت آن روزها برنمی گردد چراکه این مهم یک مطالبه مردمی است و ما با آمریکا هیچ مذاکره و دیداری نداریم و مردم نیز تمایلی به این امر ندارند.

دوره فروپاشی آمریکا به زودی فرا می رسد

وی ضمن اشاره به دیدگاه های مختلف در قبال تحریم ها افزود: برخی معتقد بودند که باید تحریم ها را دور زد و برخی دیگر نیز معتقد هستند که باید مذاکره کرد تا تحریم ها برداشته شود در حالی که با مذاکره تحریم ها برداشته نشد اما رهبر معظم انقلاب معتقد هستند باید تحریم ها را با مقاومت بی اثر کرد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس با بیان اینکه دوره زوال آمریکا فرا رسیده است، ابراز داشت: دوره فروپاشی آمریکا نیز به زودی فرا می رسید چراکه آمریکا دچار پوکی استخوان شده است و با وجود آنکه هفت تریلیون دلار در منطقه خرج کرد اما هیچ نتیجه ای نداشت.

برخی افراد آمریکا را کدخدا می دانند

وی ضمن اشاره به توهین رئیس جمهور آمریکا به عربستان و به کار بردن لفظ گاو شیرده برای آنها گفت: در همین منطقه پهپاد از یمن بلند شده و فرودگاه عربستان را نشانه می گیرد اما آمریکا اصلا متوجه نمی شود و نفتکش در فجریه عربستان مورد هدف قرار می گیرد در حالی که آمریکا از عربستان برای حفاظت از آن پول دریافت کرده است.

ساداتی نژاد با بیان اینکه امارات به دلیل ترس از قدرت ایران چندین مرتبه در کشور ما حضور پیدا کردند، اظهار داشت: برخی آمریکا را کدخدا می دانند در حالی که شهدا قطب نمای خود را بر اساس ولایت تنظیم کرده بودند و مردم نیز انتظار دارند که قطب نمای قوه قضائیه بر اساس ولایت تنظیم باشد.

دولت در به کار گیری جوانان پیام رهبر را دریافت نکردند

وی ضمن تاکید بر جوان گرایی و اعتماد به آنها افزود: دولتمردان ما در به کار گیری از جوانان در دولت پیام رهبر معظم انقلاب را دریافت نکردند و آنچنان که ایشان مد نظر داشت محقق نشده است و بر همین اساس باید دولت بر جوان گرایی تاکید داشته باشند.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس با بیان اینکه اعتماد به آمریکا ذلت آفرین است، ابراز داشت: مقاومت جمهوری اسلامی در حال محصول دادن است، امروز باید میوه گفتمان رهبر معظم انقلاب را بچینیم و بر همین اساس دولت نباید گول بخورد و رفع مشکلات را در دیدار با ترامپ و مذاکره با آمریکا بداند.

پایان پیام/


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=23562

این مطلب را به اشتراک بگذارید :