جشن آغاز سال تحصیلی ۹۹- ۹۸ مجتمع مدارس سمای کاشان با حضور سیدجواد ساداتی‌نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، رئیس، اعضای هیئت علمی و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در سالن تربیت‌بدنی شهدای مدافع حرم برگزار شد.

نمایند مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی در این مراسم اظهار کرد: روند فعالیت آموزشی سمای کاشان در یک سال گذشته باعث شد که سایر مدارس غیرانتفاعی‌ها و مجموعه‌های آموزشی استانداردها لازم را بیشتر و بهتر رعایت کنند و امکانات خود را برای رقابت ارتقا دهند. فعالیتی که سما در کاشان در بخش کیفیت بخشی به آموزش انجام داد، ارزشمند است و حتماً در سال‌های آینده نتیجه این کیفیت‌بخشی را در مقاطع بالاتر تحصیلی و کنکور خواهیم دید.

سیدجواد ساداتی‌نژاد با بیان اینکه منابع طبیعی همیشه وجود دارد، خاطرنشان کرد: هسته اصلی قدرت در هر کشور نیروی انسانی است و هرچه کیفیت آموزشی ما بالاتر باشد، قدرت انسانی ما در آینده بهتر خواهد بود و این فعالیت و اتفاقی که سما در حوزه تقویت منابع انسانی در منطقه فرهنگی کاشان انجام داد، حائز اهمیت است.

وی افزود: رشد چشمگیر سما در کاشان حاصل فعالیت و تلاش‌های مسئولان و استفاده مطلوب از امکانات دانشگاه آزاد در سماست که در سال‌های آینده نتایج بهتری از این مجموعه را نیز خواهیم دید که این امر نیز نوع مدیریت حاکم بر دانشگاه را نشان می‌دهد که قابل قدردانی است.

ساداتی‌نژاد گفت: مجموعه‌ای با این گستردگی و عظمت حوزه اشتغال در کاشان نیز دچار تغیراتی می‌شود که باید به آن توجه و آرزو کرد دانش‌آموزانی که امروز در سما تحصیل می‌کنند در آینده که تشکیل خانواده خواهند داد و وارد بازار کار خواهند شد، کاشان را در قالب یک استان ببینند.

حسن زینلی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کاشان نیز در سخنانی گفت: تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیریم تا بهترین امکانات آموزشی فرهنگی برای ارتقای وضعیت مدارس سما به‌منظور آموزش و پرورش امیدهای کشور فراهم شود.

معاون دانشگاه و رئیس مجتمع مدارس سما کاشان هم در حاشیه این همایش گفت: بیش از ۱۰۰ نفر کادر آموزشی و اداری برای آموزش و پرورش مطلوب بیش از هزار و ۲۰۰ دانش‌آموز سما کاشان تلاش شبانه‌روزی دارند.

سیداصغر خادم افزود: دست اولیای بزرگوار دانش آموزان را برای کمک هرچه بیشتر در امر مقدس تعلیم و تربیت به گرمی می‌فشاریم.

این مراسم که با حضور دانش‌آموزان ثبت‌نام شده در سال جدید و والدین دانش‌آموزان  و با  اجرا و هنرنمایی عمو قناد برگزار شد، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از اعتماد مردم کاشان به این مجموعه تشکر و ابراز امیدواری کرد در سال آینده تحصیلی بتوانیم برنامه‌های آموزشی و تربیتی وظیفه خود را در برابر جامعه اسلامی و انقلابی اندکی انجام دهیم.

به گزارش آنا، مجتمع مدارس سمای کاشان در سال تحصیلی ۹۸- ۹۷ در مقاطع ابتدایی دوره اول و  دوم «دخترانه و پسرانه» و نیز هنرستان تخصصی تربیت‌بدنی ویژه دختران و هنرستان فنی‌وحرفه‌ای پسران با ۴۳۰ دانش‌آموز راه‌اندازی و فعالیت خود را آغاز کرد و در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ حدود هزار و ۱۰۰ دانش‌آموز تاکنون در این مدارس ثبت‌نام کرده‌اند.

سما کاشان از مهرماه ۱۳۹۷ در مقاطع زیر با پذیرش دانش‌آموز فعالیت رسمی خود را در پیش‌دبستانی دخترانه، پیش‌دبستانی پسرانه، دبستان دوره اول دخترانه، دبستان دوره اول پسرانه، دبستان دوره دوم دخترانه، دبستان دوره دوم پسرانه،  هنرستان فنی‌حرفه ای دخترانه و هنرستان فنی  حرفه ای پسرانه آغاز کرده و اکنون بیش از هزار و ۲۰۰ دانش‌آموز در رشته‌ها و مقاطع مختلف مشغول به تحصیل هستند.

پایان پیام/


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=23559

این مطلب را به اشتراک بگذارید :