دکتر سید جواد ساداتی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا -منطقه اصفهان در کاشان، اظهار کرد: مدیرکل تقسیمات کشوری اظهار می‌کند وزارت کشور در این خصوص برنامه‌ای ندارد، در واقع منظور این است که دولت برای تقدیم لایحه‌ای به منظور اصلاح تقسیمات کشوری به مجلس برنامه‌ای ندارد.

وی افزود: پیشنهاد تأسیس استان جدید در شمال استان اصفهان، طرحی است که روال قانونی آن در مجلس طی شده و اکنون در نوبت بررسی علنی در صحن مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: سخنان جلالی- مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور متناظر و در واقع واکنشی است نسبت به اظهار حاجی دلیگانی- نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در خصوص احتمال تغییر در حدود استان‌های اصفهان و چهارمحال بختیاری بر سر مسائل منابع آب که اخیراً بیان شد.

ساداتی نژاد گفت: نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر کشور از مشکل آب شرب ۵ میلیون نفر از مردم اصفهان اطلاع ندارد به وزیر کشور اخطار داده که با مردم استان اصفهان این طور رفتار نکند و بحث تغییر مرز بین دو استان اصفهان و چهارمحال بختیاری را مطرح نکند.

وی خاطرنشان کرد: انتظار این است که رسانه‌ها و به ویژه خبرنگاران بین طرح تقدیمی نمایندگان به هیئت رئیسه مجلس با لایحه تعویقی دولت در این زمینه تفاوت قائل شوند.

پایان پیام/


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=23543

این مطلب را به اشتراک بگذارید :