دفترچه انتخاب رشته های تحصیلی آزمون سراسری صبح روز پنج شنبه ۱۷مرداد بر روی پایگاه سازمان سنجش کشور منتشر شد.

پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته، داوطلبان آران و بیدگلی و مشاوران انتخاب رشته اعلام کردند که علیرغم تاسیس پردیس دانشگاه فرهنگیان واحد پسران آران و بیدگل، نام این پردیس در دفترچه وجود ندارد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به پرسش خبرنگار خبرگزاری شبستان در آران و بیدگل گفت: تاسیس دانشگاه فرهنگیان واحد پسران آران و بیدگل طی یک ماه گذشته مورد موافقت قرار گرفته است، در حالی که محتوای دفترچه های تعیین رشته توسط سازمان سنجش از سال قبل آماده می شود و قاعدتا فرصتی برای اختصاص کد رشته و پذیرش دانشجو معلم از مهرماه امسال در این واحد وجود نداشته است.

دکتر «سید جواد ساداتی نژاد» افزود: همانطور که قبلا هم تاکید شده بود، فعالیت پردیس برادران دانشگاه فرهنگیان آران و بیدگل از مهرماه امسال با پذیرش مهارت آموزان ماده ۲۸ که در آزمون های استخدامی آموزش و پرورش قبول می شوند آغاز خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی افزود: علاوه بر این دانشجویان پسر دانشگاه فرهنگیان از استان اصفهان در رشته هایی که به حد نصاب برسند از امسال در این دانشگاه تحصیل خواهند کرد.

ساداتی نژاد تصریح کرد: این دانشگاه از مهرماه سال آینده و با تعریف رشته های مستقل پذیرش دانشجو خواهد داشت و نام این پردیس دانشگاهی به عنوان یکی از واحدهای تابعه دانشگاه فرهنگیان در دفترچه کنکور سال آینده درج خواهد شد.

پایان پیام/


برای آگاهی از آخرین مطالب و پیوستن به کانال ما در سروش اینجارا کلیک کنید. کانال سروش

لینک کوتاه مطلب: http://drsadatinejad.com/?p=23378

این مطلب را به اشتراک بگذارید :